Bike&Business

Kończysz sezon motocyklowy? Pomyśl o oleju.

Zbliżający się koniec sezonu motocyklowego zmusza motocyklistów do pomyślenia o zimowaniu swoich maszyn. Oprócz szeregu czynności – przeglądu, mycia, konserwacji – przewidzianych do wykonania przed odstawieniem motocykla na dłużej do garażu, warto zainteresować się stanem i poziomem oleju w silniku.

więcej »
Junak Vintage 125 przeszedł lifting. Jest wtrysk oraz CBS

Skutery Junak Vintage wyróżniają się przede wszystkim oryginalnym stylem. Zauważ bardzo rozsądne zbalansowanie stylu retro z nowoczesnymi rozwiązaniami. Dyskretne klosze lamp LED, deska rozdzielcza z cyfrowym wyświetlaczem i dużo chromowanych elementów.

więcej »
Więcej mocy z Iridium Power DENSO

Świece zapłonowe Iridium Power to nowa generacja świec motocyklowych, charakteryzująca się najwyższą wydajnością zapłonu.

więcej »
Ulepszony model pompy paliwowej firmy POWER FORCE

W ofercie hurtowni MOTOR-LAND pojawiła się nowa propozycja dla warsztatów serwisujących popularne jednoślady zasilane wtryskiem paliwa marek Suzuki, Yamaha i Vespa.

więcej »
Powstanie największe centrum motocyklowe w Europie

W ramach rozwoju struktury Liberty Motors Group w przyszłym roku powstanie nowe centrum motocyklowe firmy, które będzie jednocześnie największym tego typu obiektem w Europie.

więcej »
Nowy maksi skuter i motocykle off-roadowe w salonach Yamahy

Do Polski przyjechały pierwsze nowości Yamahy na sezon 2018. Wśród nich najnowszy sportowy skuter X-MAX 400. Stworzony na bazie tegorocznego modelu X-MAX 300 jest kolejną generacją słynnych przedstawicieli MAX. Dodatkowo do salonów Yamaha trafiły właśnie nowe wersje off-roadowej rodziny YZ oraz WR, które swoimi osiągami są w stanie zaskoczyć każdego fana jazdy w terenie.

więcej »
Dwie długości, cztery kolory – nowe dźwignie hamulca i sprzęgła TRW Lucas

ZF Aftermarket wprowadza na rynek nowe modele dźwigni hamulca i sprzęgła do motocykli marki TRW. Produkty dostępne będą w dwóch rozmiarach – krótszym „Racing” i dłuższym „Street” oraz w czterech wariantach kolorystycznych. Obie wersje dźwigni spełniają normy certyfikatu ABE.

więcej »
Shell i Ducati rozszerzają współpracę

Shell i Ducati ogłosili, że przedłużają partnerstwo techniczne o kolejne 3 lata. To oznacza, że okres ich współpracy przekroczy 20 lat!

więcej »
Junak Vintage 125 przeszedł lifting. Jest wtrysk oraz CBS.

Przed dwoma laty Junak Vintage 50 doczekał się starszego brata o pojemności 125. Oba modele są dostępne w salonach. Przy czym Vintage 125 zyskał nowy osprzęt silnika i udoskonalony układ hamulcowy.

więcej »
Układy wtryskowe Delphi i Mikuni w motocyklach Junak

Nowe normy emisji spalin sprawiły, że cała kolekcja motocykli 125 Junak musiała zostać gruntownie zmodernizowana. Część modeli otrzymała usprawnione jednostki, ale pojawiły się także nowe propozycje. Opowiada o tym Mikołaj Sibora z firmy Almot, która jest właścicielem marki Junak.

więcej »
Poznaj nowego Junaka 125 Racer

Nowy Junak 125 Racer jest już dostępny w salonach marki. Poznaj go z bliska i doceń detale – agresywne kształty, dwa hydrauliczne hamulce tarczowe, system CBS oraz wtrysk paliwa Mikuni w standardzie.

więcej »
Rabaty w Suzuki

Gdy na zewnątrz upały, ceny w salonach Suzuki topnieją. Kupując teraz motocykl japońskiej marki, można zaoszczędzić kilka tysięcy złotych.

więcej »