Bike&Business

Mamy już nowy numer Bike & Business

Trzeci tegoroczny numer magazynu Bike & Business dojechał już do nas z drukarni. W nim, jak zwykle, sporo ciekawych artykułów, w tym temat numeru, czyli serwisy i dealerzy motocykli.

więcej »
Honda Adventure Roads 2017

Grupa 40 motocyklowych entuzjastów rozpocznie podróż życia z Oslo na Nordkapp – najdalej wysunięty na Północ punkt Europy – podczas pierwszej wyprawy Honda Adventure Roads.

więcej »
Junak: Nowy M12 Vintage 125 – jedna z najważniejszych premier

Nowy Junak M12 Vintage w czerwcu trafił do salonów. Motocykl od chwili ukazania się pierwszych zdjęć wzbudził w Internecie ogromne zainteresowanie miłośników klasycznych jednośladów.

więcej »
Triumph w Moto2

Triumph został oficjalnym dostawcą silników do motocykli ścigających się w serii wyścigów MotoGP w klasie Moto2 w sezonie 2019.

więcej »
Szkolenia Touratech

Touratech Polska zaprasza na profesjonalne szkolenia z techniki jazdy off-roadowej.

więcej »
Nova Bike wspiera sportowców

Polski producent chemii motocyklowej Nova Bike został jednym ze sponsorów zawodów Alpe Adria Road Racing, które połączone są z Wyścigowymi Motocyklowymi Mistrzostwami Polski oraz Pucharem Polski.

więcej »
Wrocław Kustom Konwent 2017

W dniach 5–6 sierpnia odbędzie się Wrocław Kustom Konwent 2017, czyli czwarta już edycja tego wydarzenia, będącego swoistym świętem wszystkiego, co związane jest z tzw. „kulturą kustom”.

więcej »
Tourmax z polskim katalogiem dla klientów Inter Motors

Do sieci Inter Motors/Inter Cars dotarła duża dostawa produktów japońskiej firmy Tourmax – łożyska, elementy układu elektrycznego, paliwowego, a także zestawy naprawcze różnych podzespołów.

więcej »
Pawliccy w drodze do Grand Prix

Wspierany przez firmę SKF żużlowy team braci Pawlickich odnosi w tym sezonie liczne sukcesy. W ostatnim czasie Przemek przeszedł pomyślnie w Abensbergu eliminacje do Speedway Grand Prix 2018, zaś Piotr wygrał Grand Prix Łotwy.

więcej »
Marka Abarth partnerem MT TOUR 2017

Marka Abarth została partnerem imprezy motocyklowej MT TOUR 2017, organizowanej przez Yamaha Motor Polska, która odbędzie się w dniach 8-9 lipca br. w Warszawie.

więcej »
Nowy model stojaka motocyklowego

Stabilny i wytrzymały stojak motocyklowy (kołyskowy), który utrzymuje motocykl w pionie. Idealny do serwisu, transportu i garażowania.

więcej »
Zipp Quantum R MAX 125 w wersji czarny mat

W ostatnich dniach czerwca w ofercie Zipp pojawi się popularny model maxi Skuter – w wersji czarny mat.

więcej »