Bike&Business

Studenci Politechniki Wrocławskiej z najlepszym motocyklem

Pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej oraz zwycięstwa zarówno w konkurencjach dynamicznych, jak i statycznych to dorobek studentów Politechniki Wrocławskiej na zawodach Smart Moto Challenge w Barcelonie.

więcej »
Motocykle Triumph Street Cup z usterką

Przedsiębiorca Almot Mikołaj Sibora powiadomił prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w motocyklach marki Triumph Street Cup, wyprodukowanych w Tajlandii, wiązka przewodów osadzona w kloszu reflektora może powodować uszkodzenie okablowania światła awaryjnego.

więcej »
Junak 125 Racer trafia do salonów

Zaprezentowana na początku roku nowość Junaka w segmencie 125 właśnie trafiła do sprzedaży.

więcej »
Rekordowe regresy wobec motocyklistów bez OC

Choć motocykle, w teorii, powodują mniejsze szkody niż auta osobowe, nie mówiąc o ciężarowych, nie oznacza to jednak, że można zrezygnować z kupna polisy OC. Przede wszystkim grożą za to surowe kary, a w przypadku spowodowania wypadku koszty wypłaconych świadczeń mogą sięgać 7-cyfrowych kwot.

więcej »
Opona w dobrym stanie

Nikomu chyba nie trzeba udowadniać, jak ważną rolę w motocyklu pełnią opony. To jedyny element motocykla, który łączy go z asfaltem, a zarazem integralna część zawieszenia, pomagająca przy tłumieniu nierówności podczas jazdy. Warto zatem poświęcić im co jakiś czas chwilę uwagi.

więcej »
Yamaha podkręca tempo promocji – 1000 zł na każdy motocykl i skuter 125 cm3

Początek wakacji to idealny moment na podkręcenie tempa akcji promocyjnej „1000 powodów, żeby kupić Yamahę”. Do promocji modeli NMAX i X-MAX125 teraz dołączają wszystkie pozostałe motocykle i skutery przeznaczone do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy.

więcej »
Bling Bling Garage – jedyne takie motocyklowe studio detailingowe!

Na motocyklowej mapie Warszawy pojawił się nowy punkt – prawdopodobnie pierwsze w Polsce studio detailingu specjalizujące się w jednośladach. Już w wakacje pasjonaci motocykli będą mogli tu oddać swoje maszyny do pradziwego motocyklowego SPA.

więcej »
#mójjunak: Trwa konkurs, w którym możesz wygrać Junaka RS 125

Wystarczy stworzyć wideo z dowolnym Junakiem w roli głównej, umieścić je na Facebooku oraz oznaczyć tagiem #mójjunak. Każdy ma szanse na zdobycie na własność Junaka RS 125.

więcej »
Mamy już nowy numer Bike & Business

Trzeci tegoroczny numer magazynu Bike & Business dojechał już do nas z drukarni. W nim, jak zwykle, sporo ciekawych artykułów, w tym temat numeru, czyli serwisy i dealerzy motocykli.

więcej »
Honda Adventure Roads 2017

Grupa 40 motocyklowych entuzjastów rozpocznie podróż życia z Oslo na Nordkapp – najdalej wysunięty na Północ punkt Europy – podczas pierwszej wyprawy Honda Adventure Roads.

więcej »
Junak: Nowy M12 Vintage 125 – jedna z najważniejszych premier

Nowy Junak M12 Vintage w czerwcu trafił do salonów. Motocykl od chwili ukazania się pierwszych zdjęć wzbudził w Internecie ogromne zainteresowanie miłośników klasycznych jednośladów.

więcej »
Triumph w Moto2

Triumph został oficjalnym dostawcą silników do motocykli ścigających się w serii wyścigów MotoGP w klasie Moto2 w sezonie 2019.

więcej »