Informacje branżowe

Schaeffler na 16. Targach Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów

W dniach 22-24 września na Błoniach PGE Stadionu Narodowego w Warszawie odbędą się 16. Targi Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów Inter Cars. Firma Schaeffler przygotowała szereg atrakcji, które będą dostępne na dwóch stoiskach (jedno w strefie ciężarowej i jedno w strefie ogólnej).

więcej »
Nowy moduł graficzny Audatex już dostępny

System miał swoją premierę w czerwcu 2017 roku. Przez ostatnie 3 miesiące, dzięki wskazówkom i opiniom klientów Audatex, udało się zmodernizować i wyposażyć nowy moduł graficzny w innowacje pozwalające przyspieszyć i zoptymalizować czas niezbędny do przygotowania kalkulacji naprawy pojazdu.

więcej »
BILSTEIN zaprasza na stoisko i bezpłatne szkolenia podczas 16. edycji targów Inter Cars

Już w najbliższy piątek na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie rozpocznie się 16. edycja targów Inter Cars. Dla marki BILSTEIN będzie to szczególna okazja do zaprezentowania mechanikom swojej pełnej oferty!

więcej »
AkzoNobel na szczycie rankingu DJSI

AkzoNobel ponownie objęła pozycję lidera w grupie firm z branży chemicznej w 2017 Dow Jones Sustainability Index, corocznym rankingu oceniającym działania największych korporacji na świecie, których model biznesowy oparty jest o ideę zrównoważonego rozwoju. 

więcej »
Valeo na targach Inter Cars

Valeo Service to multispecjalista oferujący producentom pojazdów jak i niezależnym warsztatom samochodowym akcesoria, produkty zarówno dla samochodów osobowych jak i pojazdów ciężarowych. Valeo Service oferuje także innowacyjne narzędzia oraz usługi, takie jak: diagnostyka, szkolenie, sprzedaż i marketing, celem wspierania dilerów pojazdów, dystrybutorów części zamiennych oraz niezależnych serwisów samochodowych w ponad 150 krajach na całym świecie.

więcej »
Goodyear wybuduje zautomatyzowaną fabrykę opon

W ramach rozwijania swojego modelu biznesowego, Goodyear Tire & Rubber Company ogłosił plany otwarcia nowego zakładu produkcyjnego w Luksemburgu, w którym zastosowany zostanie innowacyjny proces produkcyjny. Nowy zakład będzie wytwarzać opony najwyższej klasy, które zaspokoją rosnący popyt klientów i konsumentów Goodyear. 

więcej »
Innowacje Bosch na targach IAA 2017

Bosch pracuje nad technicznymi rozwiązaniami na rzecz nowej ery mobilności: bez wypadków drogowych, bez stresu i bez emisji szkodliwych składników. Innowacyjne rozwiązania Bosch można zobaczyć podczas 67. międzynarodowych targów motoryzacyjnych (IAA) we Frankfurcie na stoisku A03 w hali 8.

więcej »
Wygraj przejazd Driftowozem podczas Motor Show!

Inter Cars Motor Show to wydarzenie skierowane do osób, które ponad wszystko cenią sobie emocje i pasję do motoryzacji. Organizatorzy tego wydarzenia postanowili jeszcze bardziej podkręcić atmosferę i przygotowali konkurs, w którym do wygrania są przejazdy rasowym driftowozem. Co trzeba zrobić, żeby wygrać główną nagrodę?

więcej »
Związki francusko-polskie

W połowie września rozpocznie się 3. edycja akcji French Touch. Projekt służy promocji współpracy pomiędzy Francją a Polską.

więcej »
Webasto na targach we Frankfurcie

Na tegorocznych targach motoryzacyjnych we Frankfurcie firma Webasto zaprezentowała nowe rozwiązania dla mobilności jutra. 

więcej »
Promocje Targowe 2017 – Wyposażenie Warsztatów

Tegoroczna edycja Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów to już 16. odsłona tego przedsięwzięcia. Impreza jest jednym z najważniejszych wydarzeń w branży motoryzacyjnej, gromadzącym za każdym razem coraz większą liczbę odwiedzających. Z tej okazji dział Wyposażenia Warsztatów przygotował liczne promocje.

więcej »
Nowa filia AD Polska w Płocku

Płock to kolejny punkt na mapie filii AD Polska. Jej otwarcie związane jest z rosnącymi potrzebami lokalnych warsztatów samochodowych.

więcej »