Promocje rynkowe

Kierunek - słońce, piasek, woda!

Narzekasz na monotonię w pracy? Pomyśl o udziale w tygodniowym szkoleniu w Punta Umbria nad Oceanem Atlantyckim.

więcej »
Aktywuj e-fakturę i uzyskaj bonus

Wszystkich klientów Inter Cars, zainteresowanych skorzystaniem z promocji dotyczącej e-faktury, ucieszy informacji o wydłużeniu terminu jej obowiązywania. Osoby, które chcą otrzymać dodatkowy bonus w programie Premia Cash, mają czas do końca września.

więcej »
Pompy wody Valeo w ofercie promocyjnej

14 lipca ruszyła nowa promocja organizowana przez Auto Partner SA oraz Valeo, w trakcie której każdy klient przy zakupie dowolnej pompy wody Valeo z oferty dystrybutora otrzyma płyn chłodniczy za 1 zł netto. Promocja trwa od 14 lipca do 31 sierpnia 2017 r.

więcej »
Nowa promocja na asortyment marki Liqui Moly

W Auto Partner SA ruszyła nowa promocja pt. „Jet Clean Tronic od Liqui Moly”. Nagrodzeni zostaną klienci, którzy w okresie trwania promocji, tj. od 13 lipca do 30 października 2017 roku, zrobią największy skumulowany obrót na asortymencie firmy Liqui Moly.

więcej »
Wielka Kumulacja Premiówek w Inter Parts

Inter Parts zaprasza wszystkich klientów hurtowych do rywalizacji o PREMIÓWKI – punkty w nowym systemie promocyjnym, które Klienci wymieniają na atrakcyjne nagrody z obszernego katalogu produktów.

więcej »
Produkt miesiąca Liqui Moly

Zgodnie z tradycją firmy Liqui Moly w każdym miesiącu jeden z produktów z oferty firmy ogłaszany jest produktem miesiąca i jest objęty rabatem. Tym razem są to oleje klasy 5W-20, 0W-20 oraz 0W-30 do nowoczesnych silników.

więcej »
O.K. Serwis ponownie w Yanosiku

Sieć warsztatów O.K. Serwis po raz kolejny współpracuje z popularną aplikacją Yanosik.pl. Warsztaty należące do sieci O.K. Serwis są obecne w aplikacji jako punkty POI, a przez cały okres wakacyjny klienci warsztatów mogą skorzystać z atrakcyjnej promocji na zakup części.

więcej »
Nowa promocja w Auto Partner SA – do wygrania zaproszenia na MotoGP w Brnie

W dniach od 13 czerwca do 31 lipca 2017 r. Auto Partner SA oraz MOTUL zapraszają do wzięcia udziału w nowej promocji, w której siedmiu najlepszych klientów, którzy osiągną największy obrót na towarach motocyklowych marki MOTUL oraz całości asortymentu motocyklowego dostępnego u dystrybutora, otrzyma zaproszenie na motocyklowe mistrzostwa świata – MotoGP w Brnie.

więcej »
Promocja TEXA: funkcja DASHBOARD GRATIS* do końca czerwca 2017

Trwa promocja na aplikację DASHBOARD TRUCK dla posiadaczy urządzeń TEXA z oprogramowaniem do samochodów ciężarowych.

więcej »
Gorące wakacyjne promocje

Na lato Axes System przygotował szereg promocji dla nowych i dotychczasowych klientów CDIF/3.

więcej »
Produkty miesiąca w ofercie Liqui Moly

W czerwcu produktami miesiąca Liqui Moly objętymi dodatkowym 5-proc. rabatem są produkty do obsługi układu chłodzenia.

więcej »
Nowa promocja w Auto Partner SA – haki holownicze STEINHOF

W czerwcu ruszyła nowa promocja organizowana przez Auto Partner SA oraz STEINHOF, a w trakcie jej trwania każdy klient, przy zakupie haka holowniczego STEINHOF z oferty dystrybutora otrzyma rękawice Tigerflex Plus. Promocja trwa od 1 do 30 czerwca 2017 r. lub do wyczerpania nagród promocyjnych.

więcej »