Promocje rynkowe

Promocje na akumulatory Bosch w sieci Auto Partner

W sieci Auto Partner od połowy sierpnia tra nowa promocja organizowana przez Bosch pt. „Sezonowe wzmocnienie 2017”. 

więcej »
Promocje na akumulatory w Inter Parts

Spółka Inter Parts przygotowała promocje na popularne marki akumulatorów. Zakupy produktów marki Voltaro nagradzane są punktami Premiówkami lub pakietami dodatkowych akumulatorów. Promocja trwa od 23 sierpnia do końca roku i premiuje zarówno zakupy jednorazowe, jak i skumulowane.

więcej »
Val di Sole czeka na klientów Inter Parts

AVANTI! to najnowsza multipromocja przygotowana przez Inter Parts, w której nagrodą główną są zaproszenia na wyjazd promocyjno-szkoleniowy do włoskiego kurortu w regionie Val di Sole.

więcej »
Wakacyjne raty STAG. Nie płać za instalację autogaz teraz

Oszczędzać dzięki LPG i nie odczuć kosztów montażu instalacji autogaz, to tak, jakby mieć ciastko i zjeść ciastko. Teraz to możliwe! Dzięki promocji wakacyjnej 10 × 0% nowoczesny system STAG można zamontować w sposób zupełnie nieodczuwalny dla kieszeni.

więcej »
Nowa promocja w Auto Partner SA – Letnie porządki z Bosch

W sieci sprzedaży Auto Partner SA od 1 sierpnia 2017 roku uruchomiona została nowa promocja dla klientów dystrybutora zaopatrujących się w asortyment marki Bosch pt. „Letnie porządki z Bosch”.

więcej »
Razem z Inter Cars na Polska-Kazachstan

Inter Cars wraz firmą Lotos dają możliwość zakupu za 1 zł netto biletów na mecz reprezentacji Polski, w którym drużyna biało-czerwonych zmierzy się z piłkarzami Kazachstanu. Co zatem trzeba zrobić, aby móc cieszyć się wejściówkami? 

więcej »
Kierunek - słońce, piasek, woda!

Narzekasz na monotonię w pracy? Pomyśl o udziale w tygodniowym szkoleniu w Punta Umbria nad Oceanem Atlantyckim.

więcej »
Aktywuj e-fakturę i uzyskaj bonus

Wszystkich klientów Inter Cars, zainteresowanych skorzystaniem z promocji dotyczącej e-faktury, ucieszy informacji o wydłużeniu terminu jej obowiązywania. Osoby, które chcą otrzymać dodatkowy bonus w programie Premia Cash, mają czas do końca września.

więcej »
Pompy wody Valeo w ofercie promocyjnej

14 lipca ruszyła nowa promocja organizowana przez Auto Partner SA oraz Valeo, w trakcie której każdy klient przy zakupie dowolnej pompy wody Valeo z oferty dystrybutora otrzyma płyn chłodniczy za 1 zł netto. Promocja trwa od 14 lipca do 31 sierpnia 2017 r.

więcej »
Nowa promocja na asortyment marki Liqui Moly

W Auto Partner SA ruszyła nowa promocja pt. „Jet Clean Tronic od Liqui Moly”. Nagrodzeni zostaną klienci, którzy w okresie trwania promocji, tj. od 13 lipca do 30 października 2017 roku, zrobią największy skumulowany obrót na asortymencie firmy Liqui Moly.

więcej »
Wielka Kumulacja Premiówek w Inter Parts

Inter Parts zaprasza wszystkich klientów hurtowych do rywalizacji o PREMIÓWKI – punkty w nowym systemie promocyjnym, które Klienci wymieniają na atrakcyjne nagrody z obszernego katalogu produktów.

więcej »
Produkt miesiąca Liqui Moly

Zgodnie z tradycją firmy Liqui Moly w każdym miesiącu jeden z produktów z oferty firmy ogłaszany jest produktem miesiąca i jest objęty rabatem. Tym razem są to oleje klasy 5W-20, 0W-20 oraz 0W-30 do nowoczesnych silników.

więcej »