Promocje rynkowe

Nowa promocja w Auto Partner SA na produkty marki Triscan

W dniach od 26 maja do 30 czerwca 2017 roku Auto Partner SA i Triscan zapraszają do wzięcia udziału w promocji pt. „Spakuj się z Triscan”.

więcej »
Nowa promocja na wszystkie produkty MANN-FILTER w Auto Partner

W sieci sprzedaży Auto Partner SA od 26 maja uruchomiona została nowa promocja dla klientów dystrybutora zaopatrujących się w asortyment marki MANN-FILTER pt. „Filtruj nagrody”.

więcej »
Nowa promocja – rozkręć się z Castrol

23 maja 2017 roku Auto Partner SA razem z Castrol uruchomili nową promocję dla klientów dystrybutora pt. „Rozkręć się z Castrol”

więcej »
Promocja na części do klimatyzacji w Auto Partner

W Auto Partner ruszyła nowa, wakacyjna promocja „Poczuj klimat z NRF” na części do klimatyzacji. Do wygrania są vouchery na wycieczkę.

więcej »
Zestawy sprzęgieł do ciężarówki – teraz z podwójną liczbą punktów REPXPERT

Zamiast 3000 punktów bonusowych, którymi premiowany jest zakup sprzęgła do pojazdu ciężarowego, możesz uzyskać 6000.

więcej »
Łożyska FAG do pojazdów ciężarowych – teraz z podwójną liczbą punktów REPXPERT

Zamiast 1500 punktów bonusowych, którymi premiowany jest zakup łożysk do pojazdu ciężarowego, można uzyskać dwa razy więcej.

więcej »
Rusza loteria Total i Elf

Kup lub wymień olej TOTAL lub ELF i graj o ponad 1200 nagród! Nagroda główna to Peugeot 208!

więcej »
Produkty miesiąca Liqui Moly

W kwietniu produktami miesiąca Liqui Moly objętymi dodatkowym 5-proc. rabatem: Electronic Spray (numer artykułu 3110), oczyszczacz przepływomierza (numer artykułu 4066), spray wykrywający nieszczelności gazowe (numer artykułu 3350).

więcej »
Ruszyła promocja „Pasja Bridgestone”

Dla wszystkich serwisów oponiarskich, które rekomendują i sprzedają opony Bridgestone i Firestone, przygotowano ponad 1600 nagród. Promocja skierowana jest również do kierowców, którzy w zamian za zakup kompletu opon Bridgestone, otrzymają jedną z 3525 nagród.

więcej »
VIP TO TRIP 2017

Z początkiem miesiąca ruszyła długoterminowa promocja VIP TO TRIP 2017 organizowana przez Auto Partner. Kolejny raz firma nagradza klientów wyjazdem na jedną z najpiękniejszych wysp Morza Śródziemnego. 

więcej »
Bony na szkolenia Magneti Marelli

W marcowym wydaniu autoEXPERTA znajdziecie bony o wartości 50 zł na specjalistyczne szkolenie w firmie Magneti Marelli. Do wykorzystania do końca roku

więcej »
Promocja dla klientów warsztatów sieci MaXserwis

Z okazji Dnia Kobiet, dla wszystkich klientów warsztatów samochodowych zrzeszonych w sieci MaXserwis ruszyła nowa promocja, która potrwa do końca marca. 

więcej »