Wydarzenia branżowe

Szybkie paczki z Inter Cars

Dotychczasowe Centrum Logistyczne Inter Cars w Czosnowie okazało się za małe. Firma ILS, spółka zależna Inter Cars SA, wybudowała więc nowe centrum logistyczne w Zakroczymiu nieopodal Warszawy.

więcej »
Odpowiednie środki smarne to milionowe oszczędności

W minionym tygodniu eksperci Działu Środków Smarnych Shell oraz niemal 150 przedstawicieli branży przemysłowej z całej Europy spotkało się w Centrum Technologicznym Shell w Amsterdamie, aby omówić,
jak wybór i stosowanie odpowiednich środków smarnych może obniżyć całkowite koszty posiadania, które ponoszą przedsiębiorstwa.

więcej »
Warszawskie spotkanie ze Stacjami Kontroli Pojazdów Partner SITK RP

11 maja 2017 r. odbyło się w Warszawie kolejne seminarium szkoleniowe zorganizowane przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Krośnie, w której uczestniczyli przedstawiciele Ministerstwa Cyfryzacji.

więcej »
Rekordowa prognoza dla Autopromotec 2017

Do Bolonii przyjedzie około 1700 wystawców i ponad 100 000 odwiedzających:
• wystawcy: wzrost o 10% w porównaniu z edycją z roku 2015,
• ponad 120 nabywców z ponad 30 krajów,
• oczekiwani goście: ponad 100 000 (25% z zagranicy).

więcej »
Majowy autoEXPERT już w redakcji

Właśnie dotarł do nas majowy numer autoEXPERTA. W najnowszym numerze znajdziemy dodatek specjalny poświęcony samochodom ciężarowym, jak i standardowe sekcje magazynu – aktualności rynkowe, technika i serwis, rynek i zarządzanie oraz po godzinach.

więcej »
Szkolenie „Likwidacja szkód komunikacyjnych”

Cech Rzemiosł Motoryzacyjnych w Warszawie zaprasza na szkolenie:„Likwidacja szkód komunikacyjnych”.

więcej »
XIII ogólnopolska konferencja szkoleniowa „Stacje Kontroli Pojazdów – 2017”

Znany jest termin organizowanej przez PISKP XIII konferencji szkoleniowej „Stacje Kontroli Pojazdów – 2017”. Tegoroczną edycję zaplanowano w terminie 24–26 maja pod hasłem Nowe regulacje – co się zmienia. 

więcej »
Nie tylko części zamienne

Klienci Auto Partner SA, którzy w dniach od 1 listopada 2016 do 28 lutego 2017 r. kupowali u dystrybutora produkty określonych marek i zarejestrowali się na dedykowanej platformie, mogli wyjechać w promocji VIP TO SKI na zimowe szaleństwo do Austrii.

więcej »
Już w czerwcu


Trzeciego i czwartego czerwca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się ProfiAuto Show 2017, coroczne spotkanie profesjonalistów z branży automotive i prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników motoryzacji.

więcej »
Ruszają Inter Cars Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Od Rajdu Świdnickiego-Krause rozpoczyna się dziś tegoroczny sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Sponsorem tytularnym najważniejszego w kraju cyklu zmagań kierowców rajdowych jest po raz kolejny Inter Cars. 

więcej »
Firma ALEX na targach GasShow

Podczas tegorocznej edycji targów GasShow firma ALEX zaprezentowała IDEĘ, czyli nową instalację autogazu VI generacji.

więcej »
Ciężarówki na Targach Autopromotec 2017 w Bolonii

Organizatorzy Autopromotec, organizowanych w dwuletnim cyklu targów motoryzacyjnych rynku wtórnego, ogłosili, że na 27. edycji imprezy, która odbędzie się w Bolonii w dniach 24–28 maja 2017 r., odnowiona zostanie inicjatywa Industrial Vehicle Service, koncentrująca się na ofercie usługi dla pojazdów ciężkich..

więcej »