Wydarzenia branżowe

Innowacje Bosch na targach IAA 2017

Bosch pracuje nad technicznymi rozwiązaniami na rzecz nowej ery mobilności: bez wypadków drogowych, bez stresu i bez emisji szkodliwych składników. Innowacyjne rozwiązania Bosch można zobaczyć podczas 67. międzynarodowych targów motoryzacyjnych (IAA) we Frankfurcie na stoisku A03 w hali 8.

więcej »
Promocje Targowe 2017 – Wyposażenie Warsztatów

Tegoroczna edycja Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów to już 16. odsłona tego przedsięwzięcia. Impreza jest jednym z najważniejszych wydarzeń w branży motoryzacyjnej, gromadzącym za każdym razem coraz większą liczbę odwiedzających. Z tej okazji dział Wyposażenia Warsztatów przygotował liczne promocje.

więcej »
Relacja z Auto Partner Summer Cars Party 2017

W dniach 2–3 września odbyło się największe wydarzenie motoryzacyjno-muzyczne w Polsce –  Summer Cars Party. Na dwa dni lotnisko Muchowiec w Katowicach zamieniło się w ogromną motoryzacyjną arenę. Sponsorem tytularnym imprezy, podobnie jak w poprzednich latach, była firma Auto Partner SA.

więcej »
Po raz szesnasty

Ostatni weekend września na PGE Narodowym będzie przebiegał pod znakiem motoryzacji.
16. Targi Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów odbędą się 22–24 września
na Błoniach PGE Narodowego w Warszawie.

więcej »
Szkolenia Inter Cars we wrześniu

Wrzesień to miesiąc zwykle kojarzony z nauką i powrotem do szkoły. To także idealny czas na pogłębienie swojej wiedzy i umiejętności, dzięki szerokiej ofercie szkoleń Inter Cars. Firma przygotowała dla wszystkich chętnych bogatą listę wydarzeń, które kieruje do specjalistów z branży motoryzacyjnej.

więcej »
Tego nie przegap podczas targów Inter Cars!

16. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars są znakomitym źródłem informacji na temat nowości produktowych w branży motoryzacyjnej. To również doskonała okazja do tego, aby poznać obecnie panujące trendy i nowości rynkowe.

więcej »
Inter Cars Classicauto Cup 2017 wraca do Kielc

Wraz z nadejściem końca wakacji wraca rywalizacja w ramach Inter Cars Classicauto Cup. Już 9 września zawodnicy znowu zawitają na Torze Kielce w Miedzianej Górze, by zmierzyć się ze sobą w czasie 4. rundy pucharu. 

więcej »
Yokohama na czwartym festiwalu JAPFEST 2017

W ostatni weekend lipca w Legnicy miało miejsce coroczne święto japońskiej motoryzacji – czwarty festiwal pojazdów tuningowanych JAPFEST. Edycję 2017 odwiedziło ok. 5 tysięcy osób. Sporym zainteresowaniem gości cieszyło się stoisko marki Yokohama, która była oficjalnym partnerem oponiarskim festiwalu.

więcej »
Seminarium szkoleniowe w zakresie automatycznych skrzyń biegów

30 września w Nadarzynie firma EDIPARTS organizuje seminarium szkoleniowe „Tips & Tricks” w zakresie napraw automatycznych skrzyń biegów

więcej »
Sierpniowa ofensywa szkoleniowa Inter Cars

Inter Cars zaprasza do udziału w szkoleniach dla mechaników. W sierpniu przygotowana została szeroka lista szkoleń, skierowana zarówno do pracowników warsztatów, naprawiających auta osobowe, jak również tych, zajmujących się pojazdami ciężarowymi.

więcej »
Alliance Automotive Group nabywa udziały w Groupauto

Groupauto Polska (GAP) oraz Alliance Automotive Group (AAG) z przyjemnością informują o nabyciu przez AAG 51,3% udziałów w GAP.

więcej »
Kompleksowa oferta Bilstein w jednym miejscu

16. edycja targów Inter Cars będzie okazją do… oficjalnego debiutu pełnej oferty Bilstein! Obok bogatej prezentacji na swoim stoisku, Bilstein przygotował także otwarte dla wszystkich chętnych szkolenia produktowe.

więcej »