Wydarzenia branżowe

Reflektory WESEM na ADAC Truck Grand Prix w Niemczech

W dniach 30 czerwca–2 lipca 2017 w Nurburg w zachodnich Niemczech odbędzie się międzynarodowe wydarzenie ADAC Truck Grand Prix. To impreza ciesząca się ogromną popularnością wśród fanów „wyścigowych” ciężarówek. Polska firma WESEM wraz ze swoim niemieckim partnerem zaprezentuje swoje produkty podczas tego niecodziennego przedsięwzięcia.

więcej »
Lauber na targach ReMaTec 2017

W dniach 18–20 czerwca br. w Amsterdamie odbędą się targi ReMaTec, które w pełni poświęcone są tematyce regeneracji części. Na imprezie tej zaprezentuje się wielu przedstawicieli z Polski, a wśród nich nie mogło zabraknąć firmy Lauber ze Słupska.

więcej »
Profesjonalnie na Narodowym!

22–24 września 2017 roku odbędą się 16 Targi Inter Cars. Po raz kolejny spółka zaprasza gości na Stadion PGE Narodowy!

więcej »
Sieć Partner Opony Polska świętowała jubileusz 15-lecia

W dniu 25 maja 2017 r. w Hotelu Kuźnia Napoleońska w Teresinie odbyła się jubileuszowa gala sieci serwisowej Partner Opony Polska. Podczas uroczystości wręczono nagrody wyróżniającym się serwisom POP. Partnerami wieczoru były firmy: Latex i Continetal.

więcej »
Szkolenia techniczne z obsługi sprzętu diagnostycznego

Jeszcze przed sezonem urlopowym, w dniach 26–29 czerwca TEXA zaprasza na szkolenia z szerokiego programu TEXAEDU. Adresowane są przede wszystkim do diagnostów i mechaników samochodowych obsługujących pojazdy osobowe, ciężarowe i maszyny rolnicze.

więcej »
FOTA w likwidacji

Informujemy, iż w dniu 7 czerwca 2017 roku Spółka złożyła do Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku VI Wydział Gospodarczy wniosek o zmianę sposobu prowadzenia postępowania upadłościowego na obejmujące likwidację majątku.

więcej »
AP EXPERT INTERNATIONAL – teraz o zasięgu międzynarodowym!

Trwająca czwarta edycja AP EXPERT zyskała dodatkowy zasięg  – AP EXPERT INTERNATIONAL – Międzynarodowe Zmagania. O tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów” i cenne nagrody zawalczą także mechanicy z dwóch kontynentów – m.in. Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Słowacji i Czech.

więcej »
Przed wakacjami na szkolenie

Inter Cars przygotował na czerwiec bogatą ofertę szkoleń dla mechaników. Mogą z niej skorzystać pracownicy warsztatów samochodowych z całej Polski.

więcej »
Rekordowe targi ProfiAuto Show

Nawiązanie współpracy z Adamem Klimkiem, ogłoszenie kooperacji z producentem aplikacji Yanosik, setki wystawców i dziesiątki tysięcy profesjonalistów branży automotive i gości – tak w skrócie można podsumować czternastą edycję jednych z największych targów motoryzacyjnych w Polsce.

więcej »
Szkolenie „Likwidacja szkód komunikacyjnych”

Aktualna wiedza dla osób zajmujących się procesem likwidacji szkód komunikacyjnych. Program szkolenia rozszerzony o orzecznictwo sądów w sprawach ubezpieczeniowych, reprezentację osób prawnych i ich obsługę przy likwidacji szkód komunikacyjnych, w tym tryb leasingu, tryb przewłaszczenia na zabezpieczenie.

więcej »
Kongres Ekspertów Samochodowych

10 czerwca w Radomiu odbędzie się IV Krajowy Kongres Ekspertów Samochodowych - Targi Wiedzy i Technologii Motoryzacyjnej, który jest miejscem spotkania specjalistów z różnych dziedzin w branży motoryzacyjnej.

więcej »
Valeo zaprasza na targi ProfiAuto Show

Rozbudowane stoisko multispecjalisty będzie wypełnione premierami i ciekawostkami przygotowanymi specjalnie dla mechaników. Dlatego warto odwiedzić Valeo wybierając się na ProfiAuto Show w Katowicach.

więcej »