Wydarzenia branżowe

Targi dla profesjonalistów

Targi Inter Cars zarówno dla producentów części, jak i dla klientów – są wydarzeniem ważnym i wyczekiwanym. To doskonałe miejsce do branżowych spotkań, podczas których przekazywane są informacje na temat nowości produktowych, nowych technologii i wiedzy technicznej.

więcej »
Lipcowa lista szkoleń Inter Cars

Dobra wiadomość dla wszystkich mechaników, którzy w czasie lata pragną podnieść swoje kwalifikacje i umiejętności. W lipcu Inter Cars przygotował dla nich interesujące szkolenia, które pomogą usystematyzować oraz poszerzyć posiadaną wiedzę.

więcej »
Czwarty test wiedzy on-line AP Expert

Od 1 lipca dostępny jest czwarty test wiedzy dla wszystkich klientów, którzy zarejestrowali się w promocji AP Expert 2017. Na rozwiązanie testu wszyscy uczestnicy mają czternaście dni (od 1 do 14 lipca). 

więcej »
Po raz kolejny startuje Master Mechanik

Największy w Polsce konkurs wiedzy technicznej online, Master Mechanik, po raz kolejny sprawdzi wiedzę i umiejętności pracowników warsztatów samochodowych. Wszystkie osoby, zainteresowane wzięciem udziału w rywalizacji, mogą zgłaszać się za pomocą specjalnego formularza na stronie www.mastermechanik.pl.

więcej »
Supermechanik AD 2017 - to już ostatnie godziny

O północy ostatniego dnia czerwca kończy się pierwszy etap konkursu Supermechanik AD 2017. Czasu pozostało niewiele, ale wciąż zainteresowani wzięciem w nim udziału mają wystarczająco dużo czasu, by spróbować swoich sił w rozwiązaniu testu.

więcej »
Total zwycięża w 24-godzinnym wyścigu Le Mans

W osiemdziesiątej piątej edycji najsłynniejszego na świecie, 24-godzinnego wyścigu samochodowego Le Mans – marka Total odniosła triumf wraz załogą ze stajni Aston Martin Racing.

więcej »
ZF Global Press Event Vision Zero

Uczestniczymy w konferencji ZF Global Press Event Vision Zero, podczas której prezentowane są najnowocześniejsze technologie, które mają doprowadzić do świata bez wypadków i bez emisji trujących spalin.

więcej »
Klocki Textar skracają drogę hamowania

Redakcja niemieckiej edycji miesięcznika „Auto Motor und Sport” przeprowadziła porównanie drogi hamowania z klockami różnych producentów. Produkty marki Textar wykazały większą, nawet od części przeznaczonych na pierwszy montaż, skuteczność.

więcej »
Reflektory WESEM na ADAC Truck Grand Prix w Niemczech

W dniach 30 czerwca–2 lipca 2017 w Nurburg w zachodnich Niemczech odbędzie się międzynarodowe wydarzenie ADAC Truck Grand Prix. To impreza ciesząca się ogromną popularnością wśród fanów „wyścigowych” ciężarówek. Polska firma WESEM wraz ze swoim niemieckim partnerem zaprezentuje swoje produkty podczas tego niecodziennego przedsięwzięcia.

więcej »
Lauber na targach ReMaTec 2017

W dniach 18–20 czerwca br. w Amsterdamie odbędą się targi ReMaTec, które w pełni poświęcone są tematyce regeneracji części. Na imprezie tej zaprezentuje się wielu przedstawicieli z Polski, a wśród nich nie mogło zabraknąć firmy Lauber ze Słupska.

więcej »
Profesjonalnie na Narodowym!

22–24 września 2017 roku odbędą się 16 Targi Inter Cars. Po raz kolejny spółka zaprasza gości na Stadion PGE Narodowy!

więcej »
Sieć Partner Opony Polska świętowała jubileusz 15-lecia

W dniu 25 maja 2017 r. w Hotelu Kuźnia Napoleońska w Teresinie odbyła się jubileuszowa gala sieci serwisowej Partner Opony Polska. Podczas uroczystości wręczono nagrody wyróżniającym się serwisom POP. Partnerami wieczoru były firmy: Latex i Continetal.

więcej »