Do końca października za zakup czujników ABS, czujników wału rozrządu i korbowego, zaworów EGR, świec żarowych, czujników spalania stukowego, przepływomierzy, czujników ciśnienia MAP, sond lambda, czy innych części z gamy zarządzania silnikiem firmy Delphi można odebrać nagrody.

Promocja jest skierowana do uczestników programu Delphi Team Club – za zebrane punkty z elektroniki Delphi i przekroczenie poniższych progów uczestnicy mogą otrzymać:

  • 2500 punktów w Delphi Team Club – butelkę filtrującą wodę Brita fill&go,
  • 5000 punktów w Delphi Team Club – multimetr.

Ważne informacje:

  • W trakcie trwania promocji wszyscy uczestnicy programu otrzymają 2 razy więcej punktów Delphi Team Club za zakup części z gamy zarządzania silnikie.
  • Dodatkowo, osoby które przekroczą powyższe progi punktowe, otrzymają możliwość uczestniczenia w szkoleniu produktowym w Centrum Technicznym w Błoniu.
  • Uczestnik, który zbierze największą ilość punktów za elektronikę w okresie promocyjnym otrzyma tester diagnostyczny Delphi DS150E.
  • Promocja trwa od 1 września do 31 października lub do wyczerpania zapasów.

Aby dołączyć do programu i/lub dowiedzieć się więcej odwiedź delphi-teamclub.pl.

Pojazdy wyposażane są w coraz większą liczbę elektronicznych części. W latach osiemdziesiątych 15% wartości pojazdu stanowiła elektronika. Dziś części elektroniczne znajdujące się w nowoczesnych pojazdach to ok. 40% ich wartości i ta liczba ciągle wzrasta. Dla każdego pojazdu to znacząca suma pieniędzy, którą stanowią tylko same elementy elektroniki. To również szansa dla warsztatów na przeprowadzanie napraw, pod warunkiem, że są one wyposażone we właściwe części, narzędzia i umiejętności. Delphi jest na to przygotowane.

Źródło: Informacja prasowa Delphi