W ostatnim czasie do grona partnerów dołączyły kolejne firmy: do partnerów tytularnych przyłączyła się grupa ZF z markami SACHS, LEMFÖRDER i TRW, do partnerów głównych – firmy NK i Breck, a do partnerów technicznych – Dayco, Vernet, Sasic i TEDGUM.

AP EXPERT 2017 to trwająca 6 miesięcy promocja organizowana przez Auto Partner SA przy wsparciu partnerów tytularnych Bosch, Castrol i ZF [SACHS + LEMFÖRDER + TRW] oraz szerokiej rzeszy partnerów głównych i technicznych. Skierowana jest do klientów warsztatowych Dystrybutora, a jej celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce.

Akcja składa się z dwóch etapów. Pierwszym z nich są Eliminacje, w trakcie których klienci zarejestrowani w promocji zbierają punkty za zakupy specjalnie premiowanych towarów partnerów akcji oraz rozwiązując comiesięczne testy wiedzy on-line.

Drugim etapem jest Wielki Finał, połączony z wyjątkowym eventem motoryzacyjnym, na który zaproszonych zostanie stu uczestników, zdobywających największą ilość punktów w Eliminacjach. W tym roku Wielki Finał odbędzie się na podwarszawskim torze samochodowym – Autodrom Słomczyn.

Na finalistów czekać będą nie tylko zadania finałowe, ale również niezapomniane wrażenia na torze, a wieczorem Wielka Gala, w trakcie której zostaną ogłoszeni zwycięzcy. A dla najlepszych przewidziane zostały Audi A4 Limousine, SEAT Ibiza, Suzuki GSX-R125, a także bony własne AP na zakup wyposażenia warsztatowego z oferty partnerów akcji.

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT 2017 są:

  • Partnerzy tytularni: Bosch, Castrol, ZF [SACHS + LEMFÖRDER + TRW],
  • Partnerzy główni: Continental ContiTech, Delphi, Febi, Textar, Valeo, Magneti Marelli, NRF, RUVILLE,  SKF, MEYLE, MaXgear, RYMEC, NK, Breck,
  • Partnerzy techniczni: Philips, Kolbenschmidt+Pierburg, Bilstein, Quaro, Blue Print, Dayco, Vernet, Sasic, TEDGUM.

Źródło: Informacja prasowa Auto Partner