Promocja rozpoczęła się 1 marca 2017 roku i od tego dnia Uczestnicy mogą zbierać punkty za zakupy specjalnie premiowanych towarów partnerów akcji. Dodatkowo, w pierwszych dniach najbliższych miesięcy na platformie www.apexpert.pl udostępniane będą testy wiedzy on-line z zakresu mechaniki i elektromechaniki samochodowej. Testów w sumie będzie 5, a za każdy z nich będzie można zdobyć maksymalnie 15 punktów, co łącznie daje możliwość uzyskania aż 75 dodatkowych punktów! Ilość zdobytych punktów będzie miała wpływ na awans do drugiego etapu, czyli Wielkiego Finału połączonego z wyjątkowym eventem motoryzacyjnym, na który zostanie zaproszonych 100 klientów. Wszyscy finaliści przystąpią do dalszej walki o cenne nagrody, a w tym roku na zwycięzcę czeka luksusowy samochód osobowy Audi A4 Limousine oraz prestiżowy tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów”. Dla miejsc od 2 do 10 również przewidziane są cenne nagrody, a w śród nich SEAT Ibiza, Suzuki GSX-R125 oraz bony własne AP na zakup wyposażenia warsztatowego.

Przyłącz się do walki w promocji AP EXPERT 2017! Zarejestruj się już dziś, zdobywaj cenne punkty i nie pozwól, by ominął Cię trzeci test wiedzy on-line!

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT 2017 są:

  • Partnerzy tytularni: Bosch, Castrol, ZF [SACHS + LEMFÖRDER + TRW]
  • Partnerzy główni: Continental ContiTech, Delphi, Febi, Textar, Valeo, Magneti Marelli, NRF, RUVILLE,  SKF, MEYLE, MaXgear, RYMEC, NK, Breck
  • Partnerzy techniczni: Philips, Kolbenschmidt+Pierburg, Bilstein, Quaro, Blue Print, Dayco, Vernet, Sasic, TEDGUM

Źródło: Auto Partner