Promocja ruszyła jak zwykle początkiem marca. Jest to już piąta edycja najważniejszej akcji promocyjnej organizowanej przez Auto Partner SA, skierowanej do klientów warsztatowych dystrybutora. Jej celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce, a przewidziane nagrody, jak co roku, zachęcają klientów do licznego udziału i zaciętej rywalizacji o jedno ze 125 miejsc w Wielkim Finale.

Wielki Finał AP EXPERT 2018, połączony z niesamowitym eventem, odbędzie się w tym roku w Bieszczadach w dniach 7-9 września 2018 r. Na wszystkich uczestników czekać będzie w sobotni poranek test z wiedzy teoretycznej, który na podstawie zdobytych punktów pozwoli wyłonić najlepszą dziesiątkę, awansującą tym samym do części praktycznej finału. Część praktyczna, podobnie jak w poprzednich latach, będzie składała się z Wielkiego i Małego Finału, ale i tak dla wszystkich uczestników, którzy dotarli do tego etapu, przewidziane są cenne nagrody w postaci bonów własnych AP przeznaczonych na zakup wyposażenia warsztatowego z oferty Auto Partner. Z kolei najlepszy, za zajęcie pierwszego miejsca, otrzyma samochód osobowy ŠKODA Karoq Ambition 2018 oraz prestiżowy tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów”.

Jednak walka o nagrody warte prawie pół miliona złotych to nie wszystko, ponieważ Wielki Finał połączony będzie z 3-dniowym eventem, który odbędzie się w luksusowym Hotelu Arłamów usytuowanym w samym sercu Bieszczad. W dniach 7-9 września 2018 roku na wyłonionych 125 uczestników będzie czekała moc atrakcji – od quadów, jeepów i śmigłowców, po wspinaczkę i totalny relaks – niezapomniane wrażenia gwarantowane! Wieczorna Gala z wręczeniem nagród, występem gwiazd i niesamowitą muzyką będzie doskonałym zwieńczeniem dnia. Tegoroczny event i wieczorny bankiet poprowadzi znakomity konferansjer, dziennikarz motoryzacyjny i kierowca wyścigowy – Adam Kornacki.

Wszystkim finalistom gratulujemy i życzymy powodzenie w ostatnich, finałowych zmaganiach.
Szczegóły promocji dostępne na www.apexpert.pl oraz www.autopartner.com

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT są:
Partnerzy tytularni: Bosch, Castrol, ZF (SACHS, LEMFÖRDER, TRW)
Partnerzy główni: Meyle, Febi, Blue Print, Quaro, ContiTech, Valeo, NK, Schaeffler (LuK, INA, FAG, Ruville), NRF, MaXgear, Rymec, Philips, SKF, Bilstein, MANN-FILTER

Źródło: Informacja prasowa Auto Partner