Do niewątpliwych sukcesów zespołu zaliczyć można między innymi udział w jednym z najtrudniejszych rajdów przeprawowych na świecie – Rainforest Challenge, cechującym się wysokimi temperaturami (sięgającymi 40 stopni Celsjusza), dużą wilgotnością oraz niezliczonymi błotnymi (i nie tylko) pułapkami.

Dagmara Kowalczyk to pierwsza Polka i pierwsza Europejka, która pokonała Rainforest Challenge za kierownicą. Zajęcie 16. miejsca na 37 załóg było szeroko komentowane, m.in. w telewizji TVN czy TVN Turbo. Istotnym sukcesem w 2015 roku było również zajęcie miejsca na podium jednego z najtrudniejszych rajdów off-roadowych w Polsce – Poland Trophy Extreme.

Rok 2016 załoga TVN Turbo rozpoczęła od zdobycia trzeciego miejsca na podium rajdu „Lady in Red”, który organizowany jest co roku z okazji Dnia Kobiet. Cały rok 2016 zapowiada się bardzo ambitnie, gdyż zawodnicy planują start w rajdach „MUTT” Gliwice, 24 H Off-road Mud Marathon, Puchar Polski, Bałtowskie Bezdroża oraz dwóch zagranicznych off-roadowych przeprawach.

Źródło: Auto Partner