Delphi Product & Service Solutions z przyjemnością informuje, że Kajetan Kajetanowicz, ambasador marki Delphi, po raz trzeci z rzędu wywalczył tytuł Rajdowego Mistrza Europy jeszcze w trakcie pierwszego dnia Rajdu Lipawy na Łotwie.

Kajetanowicz jest pierwszym kierowcą rajdowym, który trzy razy z rzędu zdobył mistrzostwo w 64-letniej historii cyklu ERC, tym samym gruntując swoją pozycję lidera w czołówce europejskich rajdowców. Jeszcze na początku sezonu firma Delphi dołączyła do grona partnerów Kajetanowicza oraz LOTOS Rally Team, wspierając zespół na każdej z ośmiu rund, w tym na decydującym rajdzie Lipawy kończącym cały serial.

– Trudno krótko podsumować ten sezon. Był z pewnością pełen emocji, trudnych decyzji, dynamiczny, ciekawy, ale także nie zabrakło w nim wielu niespodziewanych momentów. Teraz wiem, że przyjęta na początku strategia, której celem było całościowe zwycięstwo Mistrzostw – okazała się najlepszą decyzją tego sezonu! – mówi Kajetan Kajetanowicz. – Osiągnięcie tego wyniku wspólnie z producentem najwyższych technologii motoryzacyjnych OE, takim jak Delphi, czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym. 

– Gratulujemy Kajetanowi i jego zespołowi wspaniałego sezonu oraz historycznego zwycięstwa po raz trzeci z rzędu – mówi Jean-Francois Bouveyron, vice prezydent, Delphi Product & Service Solutions, EMEA. – Tytuł wielokrotnego Rajdowego Mistrza jest możliwy tylko i wyłącznie dzięki pasji, zaangażowaniu i umiejętnościom, jak również dzięki wsparciu najlepszego w swojej klasie zespołu techników, zapewniającego najwyższy poziom osiągów i niezawodność samochodu. Wszystkie te wartości są bliskie i drogie firmie Delphi.

Współpraca zapewniła wyjątkowe możliwości komunikacji promujące produkty i usługi firmy Delphi na rynku części zamiennych, szczególnie na Delphi Auto Parts Facebook fanpage oraz kanale YouTube. Więcej informacji o Delphi na delphiautoparts.com/pl. Dodatkowe informacje o Kajetanie Kajetanowiczu stronie na kajto.pl.

Źródło: Informacja prasowa Delphi