Od ponad wieku firma Delphi z pasją projektuje i wytwarza części pozwalające pojazdom na całym świecie na lepszą, dłuższą i bardziej efektywną eksploatację. Doświadczenie Delphi jako dostawcy technologii OE dla największych światowych producentów samochodów znajduje odbicie w najwyższej jakości części przeznaczonych na rynek części zamiennych, w sieci napraw Diesla, a także w oferowanych szkoleniach i wsparciu sprzedaży.

Podczas Automechaniki, Delphi zaprezentuje pełną ofertę dedykowaną na rynek części zamiennych, która zapewni technikom naprawę i serwis za pomocą części pokrywających wszelkie aspekty: od hamowania i prowadzenia, poprzez zarządzanie silnikiem, wtrysk paliwa, łącznie z diagnostyką, w tym układów Diesla.

Przedstawiciele Delphi będą dostępni na stoisku, by porozmawiać o najnowszych aftermarketowych produktach, rozwiązaniach Diesla oraz diagnostyce i szkoleniach, jak również wyjaśnią na czym polega zwiększony poziom usług jaki Delphi zapewnia swoim klientom i rozwijającej się sieci Delphi Service Center oraz Delphi Diesel Center.

Ponad to Delphi zaprezentuje przyszłość pojazdów – najnowszą 48-woltową technologię łagodnej hybrydy.  Innowacyjna technologia Delphi wykorzystuje elektryfikację, aby obniżyć emisję spalin i zmniejszyć zużycie paliwa nawet o 15% w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Wraz z wprowadzeniem w Europie w 2021 r. nowych regulacji prawnych, 48-woltowy system łagodnej hybrydy zajmie miejsce pomiędzy pojazdami napędzanymi konwencjonalnie, a hybrydami i pojazdami elektrycznymi. Przewiduje się, że do 2025 r. jednym na każde dziesięć pojazdów sprzedanych na całym świecie będzie właśnie 48-woltowa łagodna hybryda.

Pozostałe atrakcje to między innymi:

  • Urządzenie diagnostyczne Delphi DS Flash™ Pass Thru

    Prezentacje diagnostyki, w szczególności uruchomienie nowego urządzenia diagnostycznego Delphi Diagnostic Solution Flash™ pass-thru.
  • Nowe, regenerowane i naprawiane w sieci Delphi wtryskiwacze i turbosprężarki.
  • Przegląd filtrów cząstek stałych (DPF) oraz prezentacja urządzenia HK1400 Universal Cambox do diagnostyki pompowtryskiwaczy, stołu do testowania wtryskiwaczy Common Rail kompatybilnego z PC oraz urządzenia testującego wtryskiwacze, YDT-35 przygotowane przez Hartridge.

Źródło: Informacja prasowa Delphi