Każdego dnia w każdej lokalizacji na świecie firma Delphi i nasi ludzie starają się pracować z zachowaniem najwyższych standardów uczciwości i ta nagroda potwierdza zgodność z przepisami i etykę w naszej pracy – powiedział David M. Sherbin, pierwszy wiceprezes, radca prawny, sekretarz i dyrektor ds. zgodności z przepisami w Delphi Automotive. – Cenimy sobie naszą zaufaną pozycję w globalnej społeczności biznesowej i zdajemy sobie sprawę, że dla jej zachowania musimy nieustannie dążyć do realizacji kultury etycznej.

Najbardziej etyczne przedsiębiorstwa na świecie według Instytutu Ethisphere są wybierane z wykorzystaniem punktacji generowanej w pięciu kluczowych kategoriach: etyka i programy dotyczące zgodności z przepisami, odpowiedzialność korporacyjna i postawa obywatelska, kultura etyki, kierownictwo oraz przewodzenie, innowacyjność i reputacja.

Firma działa w Polsce od ponad 20 lat. Aktualnie w 3 zakładach produkcyjnych w Błoniu, Jeleśni i Gdańsku oraz Centrum Technicznym w Krakowie zatrudnia ponad 6 tys. osób, wspierając wszystkich kluczowych producentów samochodów w Europie. Firma posiada certyfikaty ISO / TS 16949 (jakość) and ISO 14001 (środowisko).

Ponad 1200 inżynierów w Krakowie pracuje nad rozwojem technologii dla pojazdów na całym świecie, rozwiązaniami które stanowią o przyszłości motoryzacji. Centrum techniczne w Krakowie jest wiodącym ośrodkiem badawczo-rozwojowym i testowym koncernu w Europie – szczególnie w obszarze Elektroniki i Bezpieczeństwa, w tym systemów aktywnego bezpieczeństwa.

Możliwości rozwoju kariery
W celu wsparcia ciągłego wzrostu, w tym roku firma Delphi planuje utworzyć kolejnych 500 miejsc pracy w Krakowie – zarówno w działach inżynieryjnych, jak też w obszarze usług wspólnych. Delphi poszukuje wykwalifikowanych specjalistów w wielu obszarach. Główną grupą są inżynierowie, w zakresie oprogramowania, systemów oraz elektroniki.

Każdego roku również studenci mają możliwość dołączenia do zespołu Delphi w Krakowie w obszarach zarówno inżynieryjnych jak i usług wspólnych. Delphi oferuje możliwości rozwoju zawodowego i atrakcyjne pakiety socjalne.

Źródło: Delphi