Już wkrótce na Facebooku Eurorepar Car Service pojawią się informacje na temat promocji w warsztatach, porady eksploatacyjne i oferta części Eurorepar. Aktywność można śledzić na facebookowym profilu sieci w Polsce i wspólnie tworzyć społeczność, która od warsztatu oczekuje solidnego podejścia do wykonywanej pracy.


Fot. Groupe PSA

Sieć Eurorepar Car Service posiada własną markę części i produktów Eurorepar do samochodów różnych marek, obejmującą 12000 referencji – od opon, przez filtry, płyny eksploatacyjne po elementy układu zapłonu. Eurorepar to gwarancja jakości, europejskiego standardu i uczciwej ceny.

Śledzenie profilu tej sieci warsztatów na Facebooku pozwoli być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami, natomiast w razie potrzeby można odwiedzić jeden z 53 obecnie działających warsztatów Eurorepar Car Service w Polsce. Do końca 2019 roku ich liczba ma wzrosnąć do 60, a w 2020 roku plan przewiduje otwarcie w Polsce 100 takich warsztatów. Klienci mogą oczekiwać w nich kompleksowej obsługi samochodów wszystkich marek obecnych na polskim rynku.

Fot. Groupe PSA

Źródło: Groupe PSA