Kto mógł wystartować na torze? Wszyscy, którzy wzięli udział w akcji promocyjnej, organizowanej przez polskich dystrybutorów marki Hengst Filter albo osoby, które zarejestrowany się w programie Hengst Racing Program.

Finaliści Mistrzostw Kartingowych Hengst z Warszawy, Poznania, Krakowa i Wrocławia zostali zaproszeni do Kielc. Tutaj mieli niepowtarzalną okazję poprowadzenia na torze Mercedesa AMG C 63S oraz Ferrari 458 Italia pod okiem doświadczonych instruktorów. Jazda w trudnych, deszczowych warunkach odbywała się pod okiem między innymi Wojciecha Chuchały – najmłodszego mistrza w historii Rajdu Polski.

Nie skończyło się tylko na jeździe samochodami. Tomasz Kuchar zabrał finalistów także na podniebną wycieczkę żółtym śmigłowcem.

Hengst Racing Program

Jedną z przepustek do uczestnictwa w finałowej imprezie i wcześniejszych eliminacjach był program lojalnościowy – Hengst Racing Program. Program działa dalej. Każdy, kto dokona zakupów produktów marki Hengst, otrzymuje odpowiednią ilość punktów (naliczane są one raz w tygodniu). Wykorzystuje się je do licytowania (kupowania) wybranych nagród. Trzeba także zarejestrować się na stronie www.hengst-racing.com i wybrać odpowiedniego dystrybutora filtrów tej marki. Program jest w szczególności adresowany do posiadaczy warsztatów samochodów.

Finał Mistrzostw Kartingowych Hengst w Kielcach zapewnił finalistom mnóstwo świetnych wrażeń, dał posmakować prawdziwej rywalizacji i pokazał, z jak wieloma emocjami wiążą się sporty motorowe.

Źródło: Informacja prasowa Hengst