Jak można uzyskać zwrot pieniędzy w promocji Mio cashback?
Wystarczy prawidłowo wypełnić formularz znajdujący się na stronie www.miocashback.pl. Do niego należy załączyć dowód zakupu, którym jest paragon lub faktura VAT, a także wycięty z pudełka kod z numerem seryjnym urządzenia. Następnie skompletowany w ten sposób pakiet zgłoszeniowy wysłać na adres wskazany na stronie organizatora akcji.

Zniżka dla kierowców osobówek i ciężarówek
Z obecnej akcji cashback ucieszą się nie tylko kierowcy samochodów osobowych, ale także ciężarówek i kamperów. Znalazły się w niej bowiem takie produkty jak Mio Spirit 7670 Truck, Mio Spirit 8670 LM Truck oraz Mio MiVue Drive 65 Truck, czyli nawigacje ułatwiające omijać korki i inne przeszkody na drodze, gdy poruszamy się autem o dużych gabarytach.

Promocja na urządzenia 2-w-1
Akcja cashback obejmuje również popularną serię MiVue Drive, do której należą modele 2-w-1, łączące w sobie funkcje wideorejestratora i nawigacji. Urządzenia, w zależności od modelu, posiadają 5 lub 6,2-calowy dotykowy ekran nawigacyjny. Nagrania rejestrowane są w jakości Full HD 1080p z prędkością 30 fps (modele Drive 50 i 60) lub Extreme HD 1296p 30 fps (Drive 55, 65 i 65 Truck). Ponadto urządzenia wyposażone zostały w jasne, szerokokątne obiektywy o przesłonie – w zależności od modelu – 2.0 lub 1.8F.

Oprócz nich, po raz pierwszy w historii promocji, do akcji zostały włączone produkty z serii Cyclo. Te stworzone z myślą o miłośnikach rowerów urządzenia oferuję nie tylko nawigację wytyczającą trasy, ale niejednokrotnie są zaawansowanymi komputerami sportowymi w jednym. Charakteryzują się czytelnymi, 4-calowymi dotykowymi ekranami, wytrzymałą baterię, funkcją Bluetooth i ANT+ oraz szeregiem zaawansowanych funkcji przydatnych rowerzystom (np. modele 405 oraz 605).

Urządzenia objęte promocją są fabrycznie nowe, pochodzące z polskiej dystrybucji i kupione na terenie Polski. Więcej szczegółów oraz pełen regulamin promocji można znaleźć na stronie http://www.miocashback.pl/.

Źródło: Mio