Czyściwa są niezbędne w przemyśle, produkcji i w warsztacie. Dobrze sprawdzają się przy usuwaniu różnych zanieczyszczeń, takich jak oleje, smary, ługi rozpuszczalniki itp. Służą też do polerowania wrażliwych powierzchni. Najlepiej do tego celu nadają się czyściwa z bawełny, które można wykorzystywać wielokrotnie po ekologicznym upraniu w pralni firmy Mewa. Takie czyściwa mogą być prane nawet do 50 razy. Po upraniu wracają one do klienta i mogą być ponownie wykorzystywane. Tym samym użytkownik nie musi za każdym razem kupować nowych czyściw.

Od czyściw…
Taką usługę pełnego serwisu Mewa oferuje również w odniesieniu do innych tekstyliów przemysłowych. Również maty olejowe, które wchłaniają aż do 3 l cieczy i bardzo dobrze sprawdzają się np. podczas napraw pojazdów, czy też odzież robocza i ochronna, noszona przez pracowników, mogą być wynajmowane w firmie Mewa w ramach usługi pełnego serwisu.

Specjaliści z firmy Mewa doradzą klientowi, jaka odzież robocza jest optymalna dla danego obszaru prac, zaoferują odpowiednie kombinacje kolorystyczne, ilości i rozmiary oraz ustalą z klientem okresy wymiany odzieży. W przypadku drobnych uszkodzeń wynajmowana odzież robocza jest także naprawiana.

…po myjkę i artykuły bhp

Usługa pełnego serwisu obejmuje również wynajem przyjaznego dla środowiska urządzenia do czyszczenia części Bio-Circle, które wykorzystuje płyn do czyszczenia o zapachu świeżych, zielonych jabłek, nie zawierający rozpuszczalników i lotnych związków organicznych. Zanieczyszczenia organiczne, takie jak tłuszcze i oleje, poddawane są biologicznemu rozkładowi przez zawarte w płynie czyszczącym mikroorganizmy. W ustalonych odstępach czasowych pracownicy firmy MEWA zapewniają ciągły serwis wynajmowanego urządzenia, co pozwala na jego optymalne wykorzystanie.

Taka kompleksowa obsługa użytkownika, realizowana przez jednego dostawcę, pozwala klientowi zminimalizować zarówno koszty, jak i nakłady na logistykę i organizację. Tym samym może się on całkowicie skupić na swoich zasadniczych zadaniach. Pozwala to również na utrzymanie odpowiedniej jakości użytkowanych produktów oraz ułatwia realizację usługi i jej dostosowanie do potrzeb użytkownika.

Źródło: Mewa