AP EXPERT to długoterminowa i prestiżowa promocja, która skierowana jest do klientów warsztatowych sieci Auto Partner, a jej celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce. Jak co roku, akcja składa się z dwóch etapów. Pierwszym z nich są eliminacje, które trwać będą sześć miesięcy, tj. od 1 marca do 31 sierpnia 2017 r. W tym czasie klienci zarejestrowani w promocji zdobywają punkty za zakup specjalnie premiowanych towarów partnerów akcji, a także rozwiązując comiesięczne testy wiedzy on-line z zakresu mechaniki i elektromechaniki samochodowej. Ponownie zostanie uruchomiona dedykowana platforma internetowa www.apexpert.pl, gdzie po zalogowaniu każdy klient będzie mógł na bieżąco śledzić swoje wyniki.

Eliminacje pozwolą wyłonić 100 klientów, którzy w tym etapie zdobędą największą liczbę punktów i którzy zostaną zaproszeni do drugiego etapu promocji – wielkiego finału, połączonego z wyjątkowym eventem motoryzacyjnym. Na wszystkich uczestników finału czekać będzie test z wiedzy teoretycznej, po którym, na podstawie liczby zdobytych punktów, wybrana zostanie pierwsza dziesiątka, awansująca tym samym do części praktycznej finału.

Część praktyczna, podobnie jak w poprzednim roku, będzie składała się z wielkiego i małego finału, ale i tak dla wszystkich uczestników, którzy dotarli do tego etapu, przewidziane są cenne nagrody w postaci bonów własnych AP na zakup wyposażenia warsztatowego z oferty Auto Partner. Na zwycięzcę małego finału praktycznego czeka nowy motocykl Suzuki GSX-R125, z kolei zdobywca drugiego miejsca w wielkim finale praktycznym otrzyma samochód osobowy Seat Ibiza. Jednak tą najważniejszą i najbardziej pożądaną nagrodą za pierwsze miejsce, obok prestiżowego tytułu „Wybitny Wśród Ekspertów”, będzie samochód osobowy Audi A4 z 2017 r.

Łączna wartość puli nagród z roku na rok rośnie, a w tegorocznej edycji AP EXPERT 2017 wynosi aż pół miliona złotych!

W tym roku wielki finał odbędzie się na podwarszawskim torze samochodowym – Autodrom Słomczyn w dniach od 16 do 17 września 2017 roku.

Źródło: Auto Partner