Marcowa wystawa po raz kolejny odbędzie się przy ścisłej współpracy ze Stowarzyszeniem Techniki Motoryzacyjnej. Stowarzyszenie, zrzeszające czołowe firmy działające w sektorze motoryzacyjnym, weźmie czynny udział w merytorycznym przygotowaniu programu targowego, dając swoistą gwarancję poruszania najbardziej aktualnych zagadnień i problematyki branży, jak również wzmocni promocję wydarzenia tak wśród swoich członków, jak i kręgach zainteresowanych tematyką techniki motoryzacyjnej.

Aż 5 pawilonów wystawienniczych Międzynarodowych Targów Poznańskich zapełni się wystawcami (w poprzedniej edycji udział wzięło ponad 300 firm), którzy zaprezentują najnowszą ofertę skierowaną do właścicieli i kadry zarządzającej warsztatów samochodowych, stacji obsługi i kontroli pojazdów, myjni samochodowych, dealerów, sklepów i hurtowni motoryzacyjnych, mechaników, specjalistów i wreszcie właścicieli pojazdów. Warto tutaj wspomnieć, że ostatnią odsłonę targów TTM odwiedziło ponad 12.000 profesjonalistów!

Tradycyjnie już, targi TTM stawiają na naukę - w ramach wydarzenia odbędzie się niezwykle istotne szkolenie dla diagnostów SKP traktujące o najnowszych przepisach prawnych. Nie zabraknie również konferencji, debat i rozmów na nurtujące branżę tematy. Dla uczniów szkół profilowanych, przyszłych wybitnych techników motoryzacji, po raz kolejny przygotowywany jest Turniej Wiedzy Samochodowej, składający się z trzyetapowej rywalizacji. Przygotowywana jest także „Wzorcowa Szkoła", czyli ekspozycja urządzeń diagnostycznych oraz technodydaktycznych dla szkół samochodowych.

Ogromna liczba wystawców, setki nowości produktowych, a wśród nich te najlepsze z najlepszych, produkty nagrodzone prestiżową nagrodą Złotego Medalu MTP, to wszystko do zobaczenia będzie w Poznaniu. Czy warto się tam pojawić? Z całą pewnością, tym bardziej, że w trakcie targów TTM odbędzie się najliczniej odwiedzana w Polsce wystawa, przyciągająca blisko 90 000 osób, MotorShow, po raz pierwszy towarzysząc targom TTM przez całe cztery targowe dni! Tak więc w jednym miejscu
i czasie zobaczymy wszystko to co branża motoryzacyjna ma do zaoferowania. Takie nowości tylko w Poznaniu!

Więcej na stronie: http://ttm.mtp.pl