Informacja o odwołaniu targów w 2020 r. podyktowana jest odpowiedzialnością i troską o zdrowie oraz bezpieczeństwo wystawców, osób zaangażowanych w organizację wydarzenia, partnerów oraz gości – międzynarodowe targi motoryzacyjne ProfiAuto Show odwiedziło w zeszłym roku 46 000 osób.

– Od dłuższego czasu z najwyższą czujnością śledzimy sytuację i aktualne wytyczne rządowe i sanitarne, pozostając także w kontakcie z kluczowymi instytucjami. Ufamy, że ogłoszona z wyprzedzeniem informacja o odwołaniu ProfiAuto Show 2020 pozwoli zabezpieczyć działania naszych wystawców oraz partnerów. Bieżąca sytuacja i dostępne w tym momencie informacje nie pozwalają nam nakreślić pewnej daty dla edycji 2020 – więc przenosimy całą siłę na organizację ProfiAuto Show 2021 – możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie firmy Moto-Profil.

Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim osobom uczestniczącym w dotychczasowych przygotowaniach do targów w 2020 roku: pracownikom, partnerom, wystawcom, patronom medialnym oraz miłośnikom motoryzacji.

Źródło: Moto-Profil