Promocja skierowana jest do wszystkich klientów Auto Partner SA i polega na realizacji określonych targetów zakupowych na konkretnych grupach produktowych. W trakcie czterech miesięcy  – od 1 listopada 2016 do 28 lutego 2017 roku – premiowane będą zakupy marek MaXgear, Bosch, Castrol, Continental ContiTech oraz Valeo. Każdy klient, który na tych markach osiągnie swój indywidualnie ustalony target zakupowy zostanie zaproszony na niezapomniany wyjazd narciarsko-szkoleniowy do Austrii. Wyjazd odbędzie się w marcu 2017 roku, a jego celem będzie samo serce Tyrolu – piękny i tętniący życiem Innsbruck. Noclegi zorganizowane będą w ekskluzywnym hotelu w centrum miasta, skąd codzienne zapewnione będą transfery na okoliczne stoki narciarskie. A tam – białe szaleństwo na doskonale przygotowanych trasach pod okiem profesjonalnych instruktorów narciarstwa. Nie zabraknie również cennych szkoleń technicznych i produktowych podczas wyjazdu, jak i innych atrakcji przewidzianych przez Organizatora.

Dla wszystkich klientów została uruchomiona specjalna platforma viptoski.pl, gdzie będzie można zobaczyć swój indywidualnie określony target zakupowy, a także na bieżąco śledzić postępy w jego realizacji. Aby zalogować się na platformie należy użyć danych do logowania z platformy promocje.auto-partner.pl.

Jeżeli i Ty chcesz przystąpić do promocji VIP TO SKI 2017 skontaktuj się z najbliższym oddziałem Auto Partner SA, gdzie uzyskasz szczegółowe informacje na temat uczestnictwa.

Źródło: Informacja prasowa Auto Partner SA