W promocji trwającej od 1 marca do 31 sierpnia premiowane będą zakupy marek MaXgear, Quaro, NK, RYMEC, MEYLE, Meteor, Alco oraz Japanparts.  Dodatkowo klienci zobowiązani będą do osiągnięcia minimum indywidualnie ustalonego targetu zakupowego. Do promocji przystąpić mogą zarówno stali, jak i nowi klienci dystrybutora.

Odpowiednie zakupy i osiągnięcie targetu pozwolą na wyjazd i poznanie Cypru z Auto Partner. W tym roku, oprócz obszernych bloków szkoleniowych, planowane są między innymi: wycieczki jeepami w Góry Troodos lub do Parku Akamas, rejs katamaranem, safari quadami, degustacja lokalnych przysmaków czy zwiedzanie zabytkowej, północnej części wyspy. Organizator gwarantuje pobyt w 5-gwiazdkowym hotelu, położonym bezpośrednio przy plaży, w jednym z najpiękniejszych kurortów – miejscowości Pafos. 

Podobnie jak w poprzednich latach, dla klientów uruchomiona została specjalna platforma viptotrip.pl, gdzie na bieżąco można śledzić swoje wyniki w promocji.

Jeżeli i Ty chcesz przystąpić do tegorocznej edycji VIP TO TRIP 2017, skontaktuj się z najbliższym oddziałem Auto Partner SA, gdzie uzyskasz szczegółowe informacje na temat uczestnictwa.

Źródło: Auto Partner