Podstawowe zasady promocji pozostają za każdym razem niezmienne – nagradzani są klienci za najwyższy skumulowany zakup produktów partnerów akcji, dokonany w czasie trwania promocji. Natomiast to, co z każdą kolejną edycją ulega zmianie, to ekscytująca nagroda, czyli miejsce docelowe wyjazdu szkoleniowego organizowanego dla grupy zwycięzców. Była już Teneryfa, Gran Canaria, a także Cypr. W tym roku przyszedł czas na  podbój innego kontynentu.

W tegorocznej edycji promocji VIP TO TRIP, która rozpoczęła się 2 listopada 2017 roku i potrwa do 31 lipca 2018 roku, organizator poszedł o krok dalej i zamierza zabrać zwycięzców na jeden z dwóch wyjazdów, w zupełnie różne strony świata. W zależności od miejsca zajętego w rankingu, 60 zwycięzców wyruszy bądź w niesamowitą i niezapomnianą wyprawę do dzikiej Afryki by zwiedzić Tanzanię i Zanzibar, bądź wypocznie nad brzegiem oceanu, na bajecznych plażach południowej Portugalii. Jednak to nie wszystko! Ponieważ w bieżącym roku Auto Partner SA obchodzi swój jubileusz i świętuje 25-lecie istnienia firmy, dystrybutor postanowił z tej okazji zwiększyć pulę nagród i przyznać klientom, którzy w rankingu zajmą miejsca od 61. do 85., dodatkowych 25 biletów na wyjazd do Portugalii!

Świętuj razem z Auto Partner 25 lat obecności na rynku – zarejestruj się do tegorocznej edycji VIP TO TRIP 2018 i wygraj niesamowity wyjazd do Afryki lub Portugalii.

Szczegóły oraz regulamin promocji dostępne są na stronie www.viptotrip.pl. W celu uzyskania dalszych informacji na temat uczestnictwa należy skontaktować się z najbliższym oddziałem Auto Partner SA.

Partnerami akcji VIP TO TRIP 2018 są: MaXgear, Castrol, Japanparts, Meyle, NK, Alco, Meteor, Quaro, ContiTech, Rymec, Valeo, Bosch.

Źródło: Auto Partner