W promocji trwającej od 2 listopada 2017 roku do 31 lipca 2018 roku premiowane są wszystkie zakupy dokonane w sieci sprzedaży Auto Partner SA, jednak zakupy produktów partnerów akcji przeliczane są według specjalnych, preferencyjnych mnożników, gwarantujących zdobycie trzykrotnie wyższej ilości punktów.

Wszyscy uczestnicy zarejestrowani w promocji rywalizują między sobą o miejsca w rankingu, na podstawie których zostaną przyznane nagrody. Liderzy rankingu z miejsc 1–20 wyjadą w niesamowitą wyprawę do dzikiej Afryki, w trakcie której zwiedzą Tanzanię i Zanzibar, natomiast zwycięzcy z miejsc 21–60 wybiorą się w bajeczną podróż na południe Portugalii, by wypocząć nad brzegiem błękitnego oceanu.

Podobnie jak w poprzednich latach, dla wszystkich uczestników uruchomiona została specjalna platforma www.viptotrip.pl, gdzie na bieżąco mogą śledzić swoje wyniki w promocji i aktualnie zajmowane miejsce w rankingu.

Jeżeli i Ty chcesz przystąpić do tegorocznej edycji VIP TO TRIP 2018 i powalczyć o niesamowity wyjazd do Afryki lub Portugalii, skontaktuj się z najbliższym oddziałem Auto Partner SA, gdzie uzyskasz szczegółowe informacje na temat uczestnictwa.

Partnerami akcji VIP TO TRIP 2018 są: MaXgear, Castrol, Japanparts, Meyle, NK, Alco, Meteor, Quaro, ContiTech, Rymec, Valeo, Bosch.

Źródło: Informacja prasowa Auto Partner