Z tej okazji Auto Partner zwiększył przelicznik punktów za zakupy produktów dostarczanych przez nowych partnerów i w okresie od 1 marca do 31 lipca 2018 roku, przez pięć miesięcy, wartość wszystkich zakupów netto dokonanych na tych markach mnożona będzie × 2!

Przypomnijmy – VIP TO TRIP 2018 to długoterminowa promocja skierowana do klientów Auto Partner SA, w której nagrodą jest tygodniowy wyjazd szkoleniowy. W trakcie jej trwania (od 2 listopada 2017 roku do 31 lipca 2018 roku) premiowane są wszystkie zakupy dokonane w sieci sprzedaży Auto Partner SA, jednak zakupy produktów partnerów akcji przeliczane są według specjalnych, preferencyjnych mnożników, gwarantujących zdobycie większej ilości punktów. Wszyscy uczestnicy zarejestrowani w promocji rywalizują między sobą o miejsca w rankingu, na podstawie których zostaną przyznane nagrody. Liderzy rankingu z miejsc 1-20 wyjadą w niesamowitą wyprawę do dzikiej Afryki, w trakcie której zwiedzą Tanzanię i Zanzibar, natomiast zwycięzcy z miejsc 21-60 wybiorą się w bajeczną podróż na samo południe Portugalii by wypocząć nad brzegiem błękitnego oceanu. Ponadto z okazji 25-lecia firmy, Auto Partner przyznaje dodatkowych 25 biletów jednoosobowych do Portugalii dla klientów, którzy w rankingu zajmą miejsca od 61 do 85.

Jeżeli i Ty chcesz przystąpić do tegorocznej edycji VIP TO TRIP 2018 i powalczyć o niesamowity wyjazd do Afryki lub Portugalii, skontaktuj się z najbliższym oddziałem Auto Partner SA, gdzie uzyskasz szczegółowe informacje na temat uczestnictwa.

Partnerami akcji VIP TO TRIP 2018 są:

  • Partnerzy Tytularni: MaXgear, Castrol, Japanparts, Meyle, NK, Alco, Meteor, Quaro, ContiTech, Rymec, Valeo, Bosch.
  • Partnerzy Główni: Grupa Schaeffler (LuK, INA, FAG i Ruville), Febi, SKF, NGK, MAGNETI MARELLI, NRF.

Źródło: Auto Partner SA