Firma Hengst zorganizowała dla swoich klientów jednodniowy event na torze za kierownicą AMG GT-R, który odbędzie się we wrześniu 2017, z gościnnym udziałem Tomasza Kuchara. Pod maską 4.0 biturbo z modułem filtracji oleju HENGST. Osiąga moc 585 KM i moment obrotowy 700 Nm. Efekt to przyspieszenie do 100 km/h w zaledwie 3,6 sek.,  prędkość maksymalna to 318 km/h. Imponujące!

Poniżej krótki spot reklamowy AMG GT-R z udziałem Lewisa Hamiltona:

Ponadto klienci Hengst będą mieli możliwość zobaczyć na własne oczy, jak powstaje moduł filtracyjny HENGST do AMG GT – R w zakładach HENGST w Nordwalde, jak wygląda montaż silników i innych podzespołów fabryce AMG w Afflaterbach oraz odwiedzić muzeum Mercedes-Benz w Stuttgarcie. A to wszystko podczas kilkudniowej wycieczki zorganizowanej dla klientów firmy Hengst.

Aby wziąć udział w promocji i poczuć moc nagród:

  1. zarejestruj się do programu Hengst Racing na www.hengst-racing.pl i wybierz swojego Dystrybutora części zamiennych,
  2. kupuj oryginalne filtry marki Hengst u danego dystrybutora,
  3. zbieraj punkty – za dokonane zakupy, raz w tygodniu naliczane są punkty (hengsty), za które kupujesz lub licytujesz nagrody – jak w popularnych programach aukcyjnych,
  4. ciesz się nagrodami, takimi jak telewizory, tablety, konsole PS4 i wiele innych.

Przejrzysty interfejs programu, powiadomienia SMS i email – wszystko dla Twojej wygody. Nie możesz tego przegapić!
A tak wyglądała pierwsza edycja Hengst Racing z Ferrari Italia oraz Tomaszem Kucharem tym razem… w roli pilota śmigłowca.

Dowiedz się więcej u jednego z dystrybutorów uczestniczących w akcji: Autos, Auto Land, Auto Partner Gdańsk, BHMD, Edpol, Hart, Inter Parts, Jacek Gietka Import-Export, Motorol, Rodon lub przystąp do programu już teraz. Rejestracja zajmuje ok jednej minuty i dostępna jest na: www.hengst-racing.pl.

Źródło: Hengst