Bike&Business

Aktualizacja TEXA BIKE v29

TEXA informuje o kolejnej aktualizacji oprogramowania TEXA IDC5 BIKE 29.

więcej »
Moto Days 2018 za nami

Moto Days 2018 – Warsztaty Branżowe i Kontraktacja, to wydarzenie, które nie mogło przejść bez echa w europejskiej branży motocyklowej.

więcej »
Moto Days 2018

Moto Days 2018 – Warsztaty Branżowe i Kontraktacja – pod tym hasłem i już w ten weekend odbędzie się największa branżowa impreza w kraju.

więcej »
Nie tylko stolica mody

Własnie wróciliśmy z salonu motocyklowego SALON EICMA 2017 odbywającego się co roku w Mediolanie.

więcej »
Motocykle przyszłości według Boscha

Według wizji Boscha mobilność przyszłości ma być bez wypadków, bez stresu i bez emisji. W tej wizji motocykl odgrywa ważną rolę.

więcej »
Nowe Hondy na targach EICMA

Nowe Hondy CB1000R oraz Africa Twin ‘Adventure Sports’ na czele nowej gamy modeli marki Honda 2018 podczas targów EICMA.

więcej »
Polacy pracują nad kaskiem przyszłości

Naukowcy z Politechniki Wrocławskiej opracowują modele numeryczne głowy. Chcą stworzyć dzięki temu kask przyszłości, który pozwoliłby poprawić bezpieczeństwo m.in. motocyklistów.

więcej »
Latający motocykl czy już dron?

Już niebawem policjanci z Dubaju zostaną wyposażeni w motocykle, które będą w stanie unosić się nad ziemią. Choć, czy taką latającą maszynę na pewno można jeszcze nazwać motocyklem...?

więcej »
Zimowy przegląd w ASO Honda

Okres jesienno-zimowy to czas, w którym coraz mniej klientów odwiedza swoje zaprzyjaźnione warsztaty. Motocykle zazwyczaj są odstawiane do garażu i czekają na rozpoczęcie nowego sezonu.

więcej »
Dwa kółka jesienią

Jesień to trudny czas dla każdego motocykla i skutera. Jak dbać o dwa kółka i swoje bezpieczeństwo?

więcej »
Październik miesiącem oszczędzania

Zanim motocykl trafi do garażu po zakończeniu sezonu motocyklowego, warto oddać go w ręce fachowców, którzy zadbają o sprawdzenie jego stanu i dokonają potrzebnych napraw.

więcej »
Kończysz sezon motocyklowy? Pomyśl o oleju

Zbliżający się koniec sezonu motocyklowego zmusza motocyklistów do pomyślenia o zimowaniu swoich maszyn. Oprócz szeregu czynności – przeglądu, mycia, konserwacji – przewidzianych do wykonania przed odstawieniem motocykla na dłużej do garażu, warto zainteresować się stanem i poziomem oleju w silniku.

więcej »
Junak Vintage 125 przeszedł lifting. Jest wtrysk oraz CBS

Skutery Junak Vintage wyróżniają się przede wszystkim oryginalnym stylem. Zauważ bardzo rozsądne zbalansowanie stylu retro z nowoczesnymi rozwiązaniami. Dyskretne klosze lamp LED, deska rozdzielcza z cyfrowym wyświetlaczem i dużo chromowanych elementów.

więcej »
Więcej mocy z Iridium Power DENSO

Świece zapłonowe Iridium Power to nowa generacja świec motocyklowych, charakteryzująca się najwyższą wydajnością zapłonu.

więcej »
Ulepszony model pompy paliwowej firmy POWER FORCE

W ofercie hurtowni MOTOR-LAND pojawiła się nowa propozycja dla warsztatów serwisujących popularne jednoślady zasilane wtryskiem paliwa marek Suzuki, Yamaha i Vespa.

więcej »
Powstanie największe centrum motocyklowe w Europie

W ramach rozwoju struktury Liberty Motors Group w przyszłym roku powstanie nowe centrum motocyklowe firmy, które będzie jednocześnie największym tego typu obiektem w Europie.

więcej »
Nowy maksi skuter i motocykle off-roadowe w salonach Yamahy

Do Polski przyjechały pierwsze nowości Yamahy na sezon 2018. Wśród nich najnowszy sportowy skuter X-MAX 400. Stworzony na bazie tegorocznego modelu X-MAX 300 jest kolejną generacją słynnych przedstawicieli MAX. Dodatkowo do salonów Yamaha trafiły właśnie nowe wersje off-roadowej rodziny YZ oraz WR, które swoimi osiągami są w stanie zaskoczyć każdego fana jazdy w terenie.

więcej »