Firmy i ludzie

Sieć daje nowe możliwości nawet małemu warsztatowi 

Zaczynaliśmy od myjni samochodowej, później dołączyliśmy tzw. szybkie naprawy typu filtry, oleje – mówią Agnieszka i Artur Walczakowie, właściciele Bosch Service Walczak.

więcej »
Mam poczucie, że jestem w elitarnej sieci, która wybiega w przyszłość 

Z perspektywy czasu uważam, że przystąpienie do sieci Bosch Car Service jest moim osobistym sukcesem. Każdy warsztat, który chce się rozwijać, nie może być samotnym strzelcem. Musi należeć do jakiejś organizacji, w której istnieje wspólna strategia, wspólne są procedury, a także ma miejsce wymiana doświadczeń między warsztatami – Mirosław Maciejewski, właściciel Bosch Service Maciejewski.

więcej »
Drabpol świętuje 35-lecie istnienia

Rok 2018 jest dla firmy Drabpol rokiem jubileuszowym. Firma obchodzi 35–lecie swojej działalności.

więcej »
Moto-Profil świętuje 25-lecie

Rok 2018 jest dla Moto-Profilu jubileuszowy. Drugi co do wielkości dystrybutor części motoryzacyjnych w Polsce oraz jeden z największych w Europie obchodzi 25-lecie istnienia. – To okazja do podsumowań, wytyczania śmiałych dróg rozwoju oraz świętowania w gronie partnerów – podkreślają przedstawiciele spółki.

więcej »
Inter Cars uruchamia projekt Marine

Grupa Inter Cars, największy dystrybutor części samochodowych w Europie Środkowo-Wschodniej, wchodzi do gry na rynku części, akcesoriów i osprzętu do jachtów oraz łodzi motorowych.

więcej »
Brembo podsumowało miniony rok

W 2017 r. przychody firmy Brembo wzrosły o 8,1% do 2463,6 mln euro, EBITDA o 8,2% do 480 mln euro, a zysk netto o 9,5% do 263,4 mln euro. Firma zdecydowała się na wypłatę dywidend w wysokości 0,22 euro za jedną akcję.

więcej »
MaXserwis wspiera potencjał niezależnych warsztatów 

Zarówno w obszarze produkcji, jak i postprodukcji, obsługi sprzedażowej i posprzedażowej samochodów czy części zamiennych od kilku lat notowane są rekordowe obroty usług naprawczych w niezależnych warsztatach samochodowych. Sieć MaXserwis pod parasolem Auto Partner S.A. w ciągu roku ponad dwukrotnie zwiększyła liczbę warsztatów niezależnych.

więcej »
Sogefi odświeża strony internetowe swoich marek

Firma Sogefi odświeżyła strony internetowe swoich marek Purflux, Fram, CoopersFiaam oraz Sogefi Pro. Zmiany dotyczą zarówno układu stron, jak i ich zawartości.

więcej »
80. oddział Inter-Team

Na początku października w Bielsku-Białej w województwie śląskim uruchomiono sprzedaż w 80 placówce Inter-Team, ogólnopolskiego dystrybutora części samochodowych i wyposażenia warsztatów oraz dostawcy kompleksowych usług dla warsztatów samochodowych.

więcej »
Lubię wyzwania i nowe sytuacje

Rozmowa z Rafałem Brzyszko z Zakładu Mechaniki Pojazdowej w miejscowości Rudka koło Krasnegostawu, zdobywcą tytułu „Supermechanik AD 2017”.

więcej »
Kompleksowa obsługa to podstawa 

Staramy się zachować najwyższe standardy obsługi, począwszy od prowadzenia historii napraw, po obsługę klienta – mówi Michał Racis z Bosch Service Racis.

więcej »
Klienci wybierają jakość 

Na sposób i kulturę obsługi klienci zwracają coraz większą uwagę – mówi Radosław Sobolewski, właściciel Bosch Car Service Carexpert z Ełku.

więcej »