Firmy i ludzie

Polska firma z porozumieniem o współpracy z międzynarodową grupą zakupową ATR

Jedni narzekają, że się nie da, drudzy konsekwentnie realizują obraną strategię rozwoju. Którzy mają szansę na sukces? Odpowiedź znamy. Polscy producenci części motoryzacyjnych coraz śmielej wchodzą na rynki zagraniczne i coraz lepiej radzą sobie na globalnym rynku motoryzacyjnym. Przykładem jest Wuzetem, firma której eksport ciągle rośnie, niedawno przy pomocy Ambasadorów Polskich Producentów z SDCM podpisała porozumienie o współpracy z międzynarodową grupą zakupową ATR.

więcej »
Globalna rewolucja w zarządzaniu czasem pracy, czyli Dayco migruje do chmury

Dayco, światowy producent części samochodowych, wdrożył platformę Kronos Workforce Management do zarządzania czasem pracy.

więcej »
Serwis Work After Sales Experts dociera do informacji o rynku wtórnym

Serwis Wolk After Sales Experts pomaga dotrzeć do najważniejszych informacji na temat marek motoryzacyjnych, ich siatki powiązań biznesowych i rynku wtórnego. 

więcej »
TruckForce niezależną siecią serwisowania opon ciężarowych w Europie

TruckForce jest jedną z największych niezależnych sieci serwisowych w Europie. Specjalizuje się w kompleksowym zarządzaniu cyklem życia ogumienia do samochodów ciężarowych. Świadczenia sieci stanowią integralną część kompleksowej oferty Goodyear Total Mobility, obejmującej opony, rozwiązania i usługi klasy premium. 

więcej »
Toyota inwestuje 600 milionów dolarów w ridesharing

Toyota zainwestowała 600 milionów dolarów w Didi Chuxing – największy w Chinach serwis oferujący usługi ridesharingu. 

więcej »
Bridgestone przygotowuje się na Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020

Bridgestone, największy światowy producent opon i wyrobów z gumy oraz jedyny Globalny Partner Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich z siedzibą główną w Tokio, świętuje rok dzielący od Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Z tej okazji zaprasza wszystkich do śledzenia przygotowań do następnych Igrzysk Olimpijskich i osobistego doświadczenia, co znaczy wspierać ludzi w podążaniu za marzeniami.

więcej »
Inter Cars i Castrol zacieśniają współpracę

Inter Cars, importer i dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych oraz pojazdów użytkowych w Europie Środkowo-Wschodniej, zacieśnia współpracę z marką Castrol, liderem w zakresie produkcji środków smarnych na świecie. Jest to kolejna wspólna inicjatywa obu firm ogłoszona w ostatnim czasie. 

więcej »
DKV i Jania Fleet Mobility rozwijają ofertę na rynku flot osobowych

DKV Euro Service konsekwentnie rozwija swoją ofertę na rynku flot osobowych. Firma podpisała właśnie umowę partnerską z Jania Fleet Mobility, niezależną firmą zarządzającą flotami ponad 3 tysięcy aut dla swoich klientów.

więcej »
Awans Auto Partner w rankingu 1000 Największych Firm w Polsce

Spółka akcyjna Auto Partner zajęła 274. miejsce w rankingu 1000 Największych Firm w Polsce publikowanym na łamach „Gazety Finansowej”. 

więcej »
Volkswagen zobowiązuje swoich dostawców do stosowania zasad zrównoważonego rozwoju

Od 1 lipca 2019 roku koncern Volkswagen wprowadza ocenę zrównoważonego rozwoju dla dostawców na całym świecie. Audyt dotyczy partnerów uczestniczących w łańcuchu dostaw i ma na celu zbadanie zagrożeń w dziedzinie praw człowieka i ochrony środowiska oraz zagrożenia korupcją.

więcej »
Q Service Castrol zapowiada dalszy rozwój niezależnych warsztatów

Sieć serwisów samochodowych Q Service Castrol nie zwalnia tempa i szykuje się do dalszej ekspansji na polskim rynku. Podczas konferencji prasowej, zorganizowanej na terenie jednego z nowych warsztatów, przedstawiciele tego przedsięwzięcia przypomnieli założenia projektu oraz zaprezentowali plany jego rozwoju. 

więcej »
Wyjdź przed szereg 

„Własny biznes pozwoli mi osiągnąć niezależność” – te myśli kłębią się w głowach większości przedsiębiorców rozpoczynających własną działalność gospodarczą. Często jednak wymarzony biznes nie przynosi zakładanych zysków, a konkurencyjnym warsztatom po prostu „wiedzie się lepiej”. Powodów takiej sytuacji może być wiele, ale warto skupić uwagę na kilku aspektach, które mogą rzucić nowe światło na sposób prowadzenia biznesu. 

więcej »