Informacje branżowe

Kadra Profix '18

Multichem proponuje miłośnikom futbolu połączyć kibicowanie z możliwością zdobycia nagród. Firma uruchomiła konkurs, w którym można wygrać zestaw upominków od producentów.

więcej »
Nagroda dla systemu ostrzegawczego dla elektrycznych aut

Firma Brigade Electronics została wyróżniona nagrodą Europejskiego Stowarzyszenia Dostawców Samochodów (CLEPA) Innovation Award w kategorii Bezpieczeństwo w sektorze MŚP za swój sygnalizator ostrzegawczy dla cichych pojazdów (QVS).

więcej »
Polscy producenci na ProfiAuto Show 2018

W najbliższy weekend odbędzie się już 15. edycja targów ProfiAuto Show 2018.

więcej »
Kurs w zakresie mechaniki naczep samochodów ciężarowych

Agencja pracy PlusJob Poland (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal Plus Job z główną siedzibą w Danii. Działa na europejskim rynku z dużym powodzeniem, pomagając znaleźć pracę na terenie państw skandynawskich: Norwegii, Szwecji, Danii, a także w Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech i Polsce.

więcej »
Team Total zaprasza na ProfiAuto Show 2018

Ekspozycja na stoisku TOTAL na targach ProfiAuto nie ograniczy się do produktów smarnych i eksploatacyjnych przeznaczonych do pojazdów mechanicznych. Będzie to również okazja do osobistego spotkania z ekspertami z Team Total i działu technicznego TOTAL Polska.

więcej »
Team Total zdradza proste triki przydatne podczas jazdy w terenie

Po zjechaniu z utwardzonej drogi nawet doświadczony kierowca może przecenić swoje umiejętności. Dlatego dla rosnącej grupy posiadaczy crossoverów i SUV–ów eksperci z Team Total przygotowali kilka praktycznych porad.

więcej »
Szkolenia, wydarzenia i nagrody dla specjalistów podczas ProfiAuto Show

Piętnasta edycja targów ProfiAuto Show już wkrótce (23–24 czerwca) przyciągnie przedstawicieli branży oraz fanów motoryzacji do centrum Katowic. Jak co roku organizatorzy zaplanowali targowe wydarzenia tak, aby zarówno jedni, jak i drudzy znaleźli podczas wydarzenia coś dla siebie. Na specjalistów czekają m.in. interesujące szkolenia, pokazy najnowszych urządzeń w „Strefie Mechanika”, a także konkursy z cennymi nagrodami.

więcej »
Axalta Coating Systems: rozwiązania dla warsztatu i dla Formuły 1

Axalta Coating Systems, wiodący globalny dostawca lakierów ciekłych i proszkowych, jest oficjalnym dostawcą zespołu F1 Mercedes-AMG Petronas Motorsport. Spies Hecker, jedna z marek renowacyjnych premium należących do Axalta, od ponad czterech lat jest odpowiedzialna za charakterystyczne wykończenie mistrzowskich bolidów – Srebrnych Strzał, w tym także na najnowszego modelu Mercedes-AMG F1 W09 EQ Power+.

więcej »
Continental Opony Polska rozwija dział marketingu

Polski oddział koncernu Continental poinformował, że Łukasz Kusiak objął nowe stanowisko Product Managera. W ramach powierzonych obowiązków będzie odpowiedzialny za wykorzystanie potencjału komunikacyjnego na linii marketing – zespół techniczny, rozwijanie oraz wprowadzanie na rynek nowych produktów, a także prowadzenie szkoleń dla  klientów i pracowników.

więcej »
Kody QR – przełomowy wynalazek DENSO

Wynalezienie kodu QR to jeden z przełomowych wynalazków DENSO. Jak radzilibyśmy sobie dzisiaj bez niego? Jak działałaby logistyka, usługi terenowe, reklama i mobilne przetwarzanie danych?

więcej »
Akcja „TYPUJ – KIBICUJ – WYGRYWAJ”

W dniach 14.06.2018–15.07.2018 VARTA organizuje specjalną akcję promocyjną. Aby wziąć w niej udział, wystarczy zarejestrować się na stronie www.TypujKibicujWygrywaj.pl oraz typować wyniki.

więcej »
Caffaro z nową siedzibą i nowymi centrami obróbczymi CNC

Caffaro to polski producent rolek i napinaczy. Jest liderem rynku w tej części Europy w produkcji zamienników rolek oryginalnych. W swojej ofercie posiada blisko 1200 referencji, a w roku 2017 sprzedał na rynku europejskim ponad 1,2 mln rolek.

więcej »