Informacje branżowe

XIII Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego

Stowarzyszeniem Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych zaprasza do wzięcia udziału w XIII Kongresie Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego, największym tego typu wydarzeniu w branży motoryzacyjnej w Polsce. Odbędzie się ono 7 i 8 listopada w Hotelu Sound Garden w Warszawie.

więcej »
Nowa strona axaltaracing.com z nowościami ze świata wyścigów

Na stronie można znaleźć ciekawostki prezentowane przez legendarnego kierowcę Jeffa Gordona, wyniki wyścigów z całego świata oraz relacje zespołów sponsorowanych przez Axalta

więcej »
Sukces Glasurit na targach Automechanika 2018

W dniach 11–15 września Glasurit był obecny na targach Automechanika we Frankfurcie nad Menem – największych targach z sektora przemysłu motoryzacyjnego w zakresie wyposażenia, części, akcesoriów, zarządzania oraz usług.

więcej »
Akumulatorowa promocja Bosch i Inter Cars

Do 20 grudnia lub do wyczerpania zapasów nagród trwa akcja promocyjna Bosch i Inter Cars, w ramach której klienci dystrybutora przy jednorazowym zakupie akumulatorów marki Bosch za 3000 zł mogą kupić w promocyjnej cenie wkrętarkę akumulatorową.

więcej »
Bridgestone zapowiada plan inwestycyjny w Stargardzie

Bridgestone Europe zakończył właśnie rozbudowę fabryki opon ciężarowych w Stargardzie i zapowiada szczegóły zaplanowanych już inwestycji. Efektem obecnej rozbudowy jest hala o powierzchni 6000 m², w której uruchomiono nowoczesny mikser mieszanki gumy.

więcej »
Spawarki nowej generacji z homologacją VW

Firma FAN Austria GmbH uzyskała homologację VW na multizestaw spawarek nowej generacji VAS 821001 MULTI STATION – PREMIUM.

więcej »
Akcja Demo Car na 30-lecie Tip-Topolu

Tegoroczna akcja Demo Car 2018 została zakończona. Jej celem było dotarcie do jak największej liczby klientów w wielu rejonach kraju i przybliżenie oferty produktowej firmy TIP-TOPOL. Wyjątkową okazją ku temu było 30-lecie istnienia firmy.

więcej »
MEWA Performance® – dwukolorowa odzież robocza do różnych zatosowań

Odzież robocza należy do podstawowego wyposażenia każdego pracownika. Powinna być trwała i funkcjonalna, ale przy tym także wygodna w noszeniu. Taka właśnie jest odzież z kolekcji MEWA PERFORMANCE®.

więcej »
Bajaj Qute – pojazd dla Twojego biznesu. Nowy sposób na skuteczny transport

Solidny, niewielki i zwinny. Bajaj Qute otwiera nowy rozdział we współczesnym transporcie.

więcej »
Kenia wygrywa w konkursie Valeo Innovation Challenge 2018

Jacques Aschenbroich, Prezes i Dyrektor Naczelny Valeo, ogłosił zwycięskie drużyny tegorocznej edycji Valeo Innovation Challenge podczas ceremonii, która odbyła się 11 października w Maison de la Recherche w Paryżu.

więcej »
KYB nagrodzony przez Toyotę

KYB został nagrodzony przez Toyota Motor Corporation za wkład w rozwój nowoczesnych technologii.

więcej »
Jaka jest jakość polskiego paliwa?

Mniej więcej dekadę temu przez Polskę przewinęła się fala doniesień medialnych o złej jakości paliwa. Informacje o stacjach, gdzie sprzedawano trefne paliwo, rozprzestrzeniały się w tempie błyskawicy i każda wpadka oznaczała odwrócenie się klientów i koniec działalności. Najbardziej ucierpiały na tym niewielkie stacje, które wzbudzały mniejsze zaufanie i wydawały się bardziej „podejrzane” niż sieciowe. Minęło sporo czasu, temat ucichł, ale czy to oznacza, że problem zniknął i jakość paliw jest na tyle wysoka, że nie ma już podstaw do obaw? Otóż, niestety niekoniecznie.

więcej »