Informacje branżowe

Majowe szkolenia techniczne w Magneti Marelli

Magneti Marelli ma przyjemność zaprosić do udziału w szkoleniach technicznych, które odbędą się w maju 2018 r.

więcej »
DISTRIGO nową marką GRUPY PSA

DISTRIGO to marka stworzona przez GRUPĘ PSA w celu wzmocnienia swojej obecności na niezależnym, wielomarkowym rynku dystrybucji części zamiennych.

więcej »
A miało być tak pięknie

Jakiś czas temu mówiono o milionie samochodów elektrycznych. Wszystko pięknie i ładnie, ale droga do tego stanu robi się coraz bardziej wyboista. BMW właśnie stwierdziło, że Polska nie jest już na liście priorytetów, jeśli chodzi o budowę sieci stacji szybkiego ładowania samochodów elektrycznych wzdłuż najważniejszych szlaków komunikacyjnych w kraju.

więcej »
Używane auto z Niemiec – jak je kupić?

Od lat jednym z najpopularniejszych sposobów pozyskiwania wymarzonego auta przez Polaków jest sprowadzanie samochodu z Niemiec. Niestety, wiąże się to z wieloma niedogodnościami, które znacząco utrudniają cały proces. Jacek Fijołek z serwisu CarForFriend radzi, w jaki sposób najbezpieczniej kupić sprawdzone, używane auto z zagranicy. 

więcej »
Alex wydłuża gwarancję na sterowniki Optima nano i Optima Expert

Firma Alex z racji spełniania wysokich standardów jakości sterowników Optima nano i Optima Expert wydłużyła gwarancję producenta na te produkty z 24 na 36 miesięcy – liczone od daty montażu sterownika w aucie. 

więcej »
Inter Cars rozwija ofertę części karoseryjnych BLIC

Szeroka oferta Inter Cars dotycząc części karoseryjnych BLIC nieustanie się rozrasta. Firma dostarcza części do coraz większej liczby pojazdów, dbając o wysoką jakość i satysfakcję klientów.

więcej »
Pierwszopomocni na drodze

Grupa Inter Cars została jednym z partnerów akcji Pierwszopomocni na drodze - projektu mającego na celu promocję bezpiecznej i efektywnej jazdy wśród kierowców zawodowych. Pierwsze wydarzenia już w drugiej połowie kwietnia bieżącego roku.

więcej »
Klub ELIT Tropikana

Dzięki promocji ELIT Polska majowy weekend może zakończyć się gorączką… zakupów. A kilkanaście dni później temperatura jeszcze wzrośnie, ale już w otoczeniu złotych piasków, szumu palm i orzeźwiającej bryzy znad Oceanu Atlantyckiego.

więcej »
Wiosenna premia od Premio

Nadejście wiosny oraz pierwsze prawdziwie słoneczne dni zachęcają wielu kierowców do wymiany opon. Osoby, które jeszcze nie wiedzą, jakie ogumienie wybrać, mogą skorzystać z porad ekspertów w serwisach. Natomiast ci, którzy chcą kupić ogumienie taniej, mogą skorzystać z przygotowanych rabatów. Na szczególną uwagę zasługuje oferta w serwisach Premio, gdzie zakup kompletu opon objętych promocją wraz z montażem jest premiowany zwrotem części kosztów zakupu.

więcej »
Podwójny triumf Valeo w czasie PACE Awards 2018

Aż dwa „motoryzacyjne Oscary” przypadły w tym roku Valeo. Jury konkursu Premier Automotive Suppliers’ Contribution to Excellence Awards (PACE) nagrodziło laserowy skaner SCALA oraz układ klimatyzacji wykorzystujący dwutlenek węgla jako czynnik chłodniczy.

więcej »
Exide oficjalnym partnerem Pucharu Toru Słomczyn

Exide Technologies, producent akumulatorów marek Centra i Exide, został oficjalnym partnerem Pucharu Toru Słomczyn w sezonie 2018.

więcej »
Targi Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu oczami AS-PL

Zakończyły się Targi Techniki Motoryzacyjnej (TTM), które odbywały się w dniach 5-8.04.2018 r. Równoległe do TTM odbywały się targi Poznań Motor Show oraz 24 Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej. W tegorocznej edycji targów TTM wzięło udział blisko 300 wystawców, którzy zgromadzeni byli w 4 pawilonach.

więcej »