Informacje branżowe

Firma KME na nowych targach branży autogazu

ALTERNATIVE FUELS TECHNOLOGY to nowe targi dla branży autogazu, które odbędą się w dniach 28–31 marca 2019 r. w ramach targów Poznań Motor Show na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

więcej »
AP EXPERT 2019 – zmagania 6. edycji trwają!

W tym roku już od 1 lutego ruszyły zmagania o tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów”. To strategiczna akcja skierowana do klientów Auto Partner SA, której celem jest wyłonienie najlepszych mechaników – specjalistów w branży.

więcej »
Platynowy Partner dla Wimadu

Podczas spotkania dealerów HUNTER Engineering Company w Saint Louis firma Wimad, wrocławski dystrybutor sprzętu warsztatowego marki Hunter, otrzymała nagrodę Platynowego Partnera za osiągnięte obroty.

więcej »
MotoData w gronie największych europejskich organizacji sektora motoryzacyjnego

Firma Moto Data, specjalizująca się w badaniach rynku motoryzacyjnego w Polsce i innych krajach Europy Centralnej i Wschodniej, dołączyła do Stowarzyszenia Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych.

więcej »
Total Polska ogłasza zwycięzców polskiej edycji konkursu Startupper Roku

We wrześniu 2018 roku Total wznowił inicjatywę Startupper Roku. 7 marca nagrodzono jego polskich laureatów.

więcej »
Aż 24 produkty w wiosennej promocji „Cashback”

Marka Mio Polska w marcu rozpoczęła kolejną promocję „Cashback”, która będzie trwała do 7 czerwca 2019 roku. Promocja polega na częściowym, określonym w regulaminie, zwrocie pieniędzy za zakup wybranego produktu Mio. Można zyskać nawet do 170 zł.

więcej »
Hidria, jako kolejny etap współpracy Grupy PSA i Opla

Hidria, partner Grupy PSA, jest wyłącznym dostawcą świec żarowych OE H5 166 do 1,5-litrowego silnika wysokoprężnego do modeli Opel Combo, Grandland X i Crossland X.

więcej »
Schrader świętuje 175. rocznicę

Schrader Performance Sensors, marka części zamiennych koncernu Sensata Technologies, jest wiodącym producentem układów monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS). W tym roku Schrader świętuje rocznicę 175-lecia założenia.

więcej »
Dobry klimat dla klimatu, ale do miliona elektryków brakuje nam 997 tysięcy

W ostatnim czasie, nie sposób żyjąc w Polsce choć raz nie usłyszeć o elektromobilności, pojazdach elektrycznych (ich milionie), transporcie niskoemisyjnym itd. Mija rok od wejścia w życie ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych. Co się zmieniło na polskich drogach? Czy powinniśmy pochować już Diesle? Czy „elektryki” opanują nasze ulice? Czy pozycja Polski w produkcji wodoru może oznaczać wzrost atrakcyjności pojazdów wodorowych w naszym kraju? I jak będzie wyglądała przyszłość motoryzacji. To pytania, które coraz częściej zadają sobie Polacy bardziej lub mniej związani z motoryzacją.

więcej »
Modułowy zestaw TEXA RCCS – z myślą o warsztatach blacharskich

Rozpoczęła się nowa kampania reklamowa TEXA poświęcona zaletom oferowanym przez oprzyrządowanie TEXA do kalibracji kamer i radarów.

więcej »
Złoty Bell dla Mio Spirit 7700 LM

To już trzecia nagroda przyznana w ramach plebiscytu Mobility Trends produktom  Mio. Podczas tegorocznej edycji Mobility Trends 2018, urządzenie Mio Spirit 7700 LM zajęło pierwsze miejsce w kategorii „Nawigacja roku” otrzymując nagrodę Złoty Bell.

więcej »
Tytuł „Gazela Biznesu” dla firmy DRABPOL

Już po raz kolejny firma DRABPOL znalazła się w gronie laureatów ogólnopolskiego rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. Tym samym otrzymała tytuł „Gazeli Biznesu” .

więcej »