Promocje rynkowe

Cash Back za zakup olejów Castrol

W ramach nowej promocji Inter Cars i Castrol w dniach 12-28 lutego klienci, kupując beczkę wybranego oleju, otrzymają Cash Back w wysokości 500 zł za każdą beczkę. Zwrot dokonany zostanie w postaci punktów Premia Cash.

więcej »
Promocja Liqui Moly

U dystrybutorów Liqui Moly pojawiły się beczki oleju Top Tec o pojemności 60 i 205 litrów z zestawem chemii warsztatowej gratis.

więcej »
Bluza Gulf za 1zł – PROMOCJA

Gulf Polska zaprasza klientów do nowej promocji.

więcej »
KJM2018 Premium do czyszczenia i regeneracji filtrów

W ofercie firmy Kuyawski Motorparts jest maszyna KJM2018 Premium do czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP.

więcej »
Castrol i Inter Cars razem na Walentynki

Wraz z początkiem 2019 r. wystartowała nowa akcja promocyjna Castrol i Inter Cars, w ramach której klienci, przy zakupie olejów za określoną kwotę, otrzymają w prezencie luksusową biżuterię marki Apart. Akcja zakończy się 31 stycznia, z możliwością przedłużenia przez organizatora.

więcej »
Nowa akcja promocyjna na oleje Comma

Od 6 do 20 grudnia 2018 r. lub do wyczerpania zapasów magazynowych trwa promocja, w ramach której klienci za jednorazowy zakup wybranego oleju silnikowego Comma mogą kupić za 1 zł netto zimowy płyn do spryskiwaczy.

więcej »
Koncentrat do myjek ultradźwiękowych i automatycznych

Ekosystem Chemia przedłuża ofertę promocyjną na koncentrat do myjek ultradźwiękowych i automatycznych AL Remin.

więcej »
30 produktów na sezon przekładkowy w promocyjnej cenie

Tylko do 23 listopada potrwa promocyjna akcja firmy Tip-Topol, w ramach której 30 produktów niezbędnych w tzw. sezonie przekładkowym będzie oferowanych z wysokimi rabatami. To kolejna propozycja z okazji 30. urodzin firmy.

więcej »
Promocja na aktualizacje do testerów diagnostycznych Magneti Marelli

Magneti Marelli informuje o wznowieniu promocji na aktualizacje do urządzeń diagnostycznych Magneti Marelli Logic/Vision/Smart/Flex.

więcej »
Jesienny pakiet promocji z Auto Partner

Z nastaniem jesieni Auto Partner przygotował dla swoich klientów mnóstwo atrakcyjnych promocji.

więcej »
Akumulatorowa promocja Bosch i Inter Cars

Do 20 grudnia lub do wyczerpania zapasów nagród trwa akcja promocyjna Bosch i Inter Cars, w ramach której klienci dystrybutora przy jednorazowym zakupie akumulatorów marki Bosch za 3000 zł mogą kupić w promocyjnej cenie wkrętarkę akumulatorową.

więcej »
Kup Gulf i odbierz bezrękawnik za 1zł

Gulf Polska zaprasza wszystkich klientów do ogólnopolskiej akcji promocyjnej, w której za zakup promocyjnych produktów klienci otrzymują dobrej jakości bezrękawnik za 1zł.

więcej »