Promocje rynkowe

Nowa promocja w Auto Partner – Go for Goals

Z dniem 15 czerwca 2018 roku Auto Partner wspólnie z Delphi Technologies uruchomił nową promocję dla klientów dystrybutora pt. „Go fof Goals”.

więcej »
Dwie nowe, letnie promocje w Auto Partner

Początkiem czerwca w Auto Partner ruszyły dwie nowe, atrakcyjne promocje skierowane do klientów dystrybutora.

więcej »
Mistrzowskie pakiety

Trwa promocja akumulatorów VARTA do samochodów osobowych i ciężarowych przeznaczona dla punktów sprzedaży detalicznej i warsztatów.

więcej »
ZF Aftermarket z programem bonusowym dla warsztatów niezależnych

Warsztaty w Polsce w przyszłości będą czerpać jeszcze więcej korzyści ze współpracy z ZF Aftermarket. ZF [pro]Points to nowy program bonusowy dla wszystkich niezależnych warsztatów Polsce, który został wprowadzony w maju. 

więcej »
Nowa promocja w Auto Partner na cały asortyment NGK

11 maja 2018 roku w Auto Partner rozpoczęła się kolejna promocja z atrakcyjnymi nagrodami pt. „Niech zaiskrzy na stadionie”. 

więcej »
Dwie nowe promocje w Auto Partner

W dniu 10 maja 2018 r. w Auto Partner SA ruszyły dwie nowe promocje skierowane do klientów dystrybutora, w których do wygrania są atrakcyjne i wartościowe nagrody.

więcej »
Promocja – pompy wspomagania SKV

Z myślą o swoich odbiorcach firma Esen przygotowała promocję, która umożliwia zakup wszystkich referencji z grupy pomp wspomagania 5% taniej.

więcej »
Nowa promocja w AP – Aktywny sezon z LIQUI MOLY

7 maja 2018 roku ruszyła nowa promocja organizowana przez Auto Partner wspólnie z LIQUI MOLY pt. „Aktywny sezon z LIQUI MOLY”.

więcej »
Promocja na aktualizacje do testerów diagnostycznych Magneti Marelli

Magneti Marelli informuje o promocji na abonamenty do urządzeń diagnostycznych Magneti Marelli Logic/Vision/Smart/Flex.

więcej »
Mio zwraca do 170 zł za zakup sprzętu

Mio Polska rozpoczyna kolejną promocję cashback na wybrane nawigacje samochodowe, urządzenia MiVue Drive (nawigacja + wideorejestartor) oraz nawigacje Cyclo. Akcja potrwa do 15 lipca br. lub wyczerpania zapasów produktów objętych promocją. Osobom, które zdecydują się nabyć jeden z promocyjnych produktów Mio, w zależności od modelu, zostanie zwrócone od 30 do 170 zł.

więcej »
Ruszają dni otwarte w sklepach Würth Polska

Firma Würth Polska rusza z cyklem dni otwartych w swoich sklepach stacjonarnych rozmieszczonych na terenie całego kraju. W okresie od kwietnia do czerwca odbędzie się 17 wydarzeń, podczas których na wszystkich klientów będą czekać liczne promocje, pokazy produktowe oraz bezpłatne szkolenia.

więcej »
Zwiększona pula limitowanych beczek olejów Top Tec

Ze względu na duże zainteresowanie firma Liqui Moly powiększyła pulę limitowanych beczek olejów Top Tec  4100, 4200, 4300 i  4600.

więcej »