Promocje rynkowe

Akumulatorowa promocja Bosch i Inter Cars

Do 20 grudnia lub do wyczerpania zapasów nagród trwa akcja promocyjna Bosch i Inter Cars, w ramach której klienci dystrybutora przy jednorazowym zakupie akumulatorów marki Bosch za 3000 zł mogą kupić w promocyjnej cenie wkrętarkę akumulatorową.

więcej »
Kup Gulf i odbierz bezrękawnik za 1zł

Gulf Polska zaprasza wszystkich klientów do ogólnopolskiej akcji promocyjnej, w której za zakup promocyjnych produktów klienci otrzymują dobrej jakości bezrękawnik za 1zł.

więcej »
Saszetka za rozrząd Bosch lub Contitech

Saszetka to bardzo praktyczny gadżet, który ułatwia utrzymanie porządku nad niezbędnymi dokumentami i akcesoriami. Teraz można zdobyć ją za 1zł w promocji Inter Cars.

więcej »
Zimowa promocja Inter Cars

Inter Cars przygotował 3 nowe promocje dotyczące zimowych płynów do spryskiwaczy lub koncentratów, które z pewnością ucieszą zarówno warsztatowców, jak również innych klientów.

więcej »
Kupujesz, zyskujesz. Cashback na Multikartę

Do 30 listopada trwa akcja promocyjna, w ramach której klienci Inter Cars, zakupując asortyment układu zawieszenia Delphi Technologies, otrzymują zwrot pieniędzy na Multikartę. Cashback za każde 200 zł to 15 zł.

więcej »
Łap okazje w Distrigo

Distrigo to marka Grupy PSA stworzona w celu wzmocnienia jej obecności na niezależnym, wielomarkowym rynku dystrybucji części zamiennych.

więcej »
Zadbaj o czystość układu wtryskowego

Okresowa wymiana oleju to doskonały moment, aby zadbać o czystość układu wtryskowego. Wszystko po to, aby silnik nie dymił, pracował ciszej, a kierowca mógł uniknąć kosztownej naprawy wtryskiwaczy. Od września u autoryzowanych dystrybutorów Liqui Moly można kupić pakiety: olej silnikowy w 5-litrowym opakowaniu + dodatek do czyszczenia wtryskiwaczy gratis.

więcej »
Sezon na akumulatory w Inter Parts

Firma Inter Parts przygotowała ofertę promocyjną na akumulatory. Premiowane są zakupy wszystkich marek baterii, dostępnych w ofercie dystrybutora.

więcej »
Nowość od Gulf Polska

Producent olejów Gulf przygotował promocję Gulf SyntEXO.

więcej »
Wystartowała akcja PAKIETOBRANIE Z PLUSEM

Najnowsza akcja premiowej sprzedaży akumulatorów CENTRA i EXIDE – „Wygrywasz na starcie – PAKIETOBRANIE Z PLUSEM” już trwa. Nie zwlekaj, skorzystaj z superpromocji!

więcej »
Nowe promocje w Inter Cars

Dla swoich klientów Inter Cars przygotował szereg promocji, które z pewnością ucieszą entuzjastów motoryzacji. Dotyczą one różnych produktów, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

więcej »
Promocja Ferodo w Inter Cars

Dzięki nowej promocji zorganizowanej wspólnie z Inter Cars, klienci zainteresowani zakupem tarcz hamulcowych marki Ferodo, mogą zyskać dodatkową korzyść.

więcej »