Promocje rynkowe

Nowa akcja promocyjna na oleje Comma

Od 6 do 20 grudnia 2018 r. lub do wyczerpania zapasów magazynowych trwa promocja, w ramach której klienci za jednorazowy zakup wybranego oleju silnikowego Comma mogą kupić za 1 zł netto zimowy płyn do spryskiwaczy.

więcej »
Koncentrat do myjek ultradźwiękowych i automatycznych

Ekosystem Chemia przedłuża ofertę promocyjną na koncentrat do myjek ultradźwiękowych i automatycznych AL Remin.

więcej »
30 produktów na sezon przekładkowy w promocyjnej cenie

Tylko do 23 listopada potrwa promocyjna akcja firmy Tip-Topol, w ramach której 30 produktów niezbędnych w tzw. sezonie przekładkowym będzie oferowanych z wysokimi rabatami. To kolejna propozycja z okazji 30. urodzin firmy.

więcej »
Promocja na aktualizacje do testerów diagnostycznych Magneti Marelli

Magneti Marelli informuje o wznowieniu promocji na aktualizacje do urządzeń diagnostycznych Magneti Marelli Logic/Vision/Smart/Flex.

więcej »
Jesienny pakiet promocji z Auto Partner

Z nastaniem jesieni Auto Partner przygotował dla swoich klientów mnóstwo atrakcyjnych promocji.

więcej »
Akumulatorowa promocja Bosch i Inter Cars

Do 20 grudnia lub do wyczerpania zapasów nagród trwa akcja promocyjna Bosch i Inter Cars, w ramach której klienci dystrybutora przy jednorazowym zakupie akumulatorów marki Bosch za 3000 zł mogą kupić w promocyjnej cenie wkrętarkę akumulatorową.

więcej »
Kup Gulf i odbierz bezrękawnik za 1zł

Gulf Polska zaprasza wszystkich klientów do ogólnopolskiej akcji promocyjnej, w której za zakup promocyjnych produktów klienci otrzymują dobrej jakości bezrękawnik za 1zł.

więcej »
Saszetka za rozrząd Bosch lub Contitech

Saszetka to bardzo praktyczny gadżet, który ułatwia utrzymanie porządku nad niezbędnymi dokumentami i akcesoriami. Teraz można zdobyć ją za 1zł w promocji Inter Cars.

więcej »
Zimowa promocja Inter Cars

Inter Cars przygotował 3 nowe promocje dotyczące zimowych płynów do spryskiwaczy lub koncentratów, które z pewnością ucieszą zarówno warsztatowców, jak również innych klientów.

więcej »
Kupujesz, zyskujesz. Cashback na Multikartę

Do 30 listopada trwa akcja promocyjna, w ramach której klienci Inter Cars, zakupując asortyment układu zawieszenia Delphi Technologies, otrzymują zwrot pieniędzy na Multikartę. Cashback za każde 200 zł to 15 zł.

więcej »
Łap okazje w Distrigo

Distrigo to marka Grupy PSA stworzona w celu wzmocnienia jej obecności na niezależnym, wielomarkowym rynku dystrybucji części zamiennych.

więcej »
Zadbaj o czystość układu wtryskowego

Okresowa wymiana oleju to doskonały moment, aby zadbać o czystość układu wtryskowego. Wszystko po to, aby silnik nie dymił, pracował ciszej, a kierowca mógł uniknąć kosztownej naprawy wtryskiwaczy. Od września u autoryzowanych dystrybutorów Liqui Moly można kupić pakiety: olej silnikowy w 5-litrowym opakowaniu + dodatek do czyszczenia wtryskiwaczy gratis.

więcej »