Promocje rynkowe

Beha-Amprobe startuje z jesienną promocją

Beha-Amprobe startuje z jesienną promocją wybranych produktów ze swojego portfolio. Obejmuje ona m.in. lokalizatory przewodów, zestawy do testowania punktów ładowania samochodów elektrycznych, zestawy do pomiarów elektrycznych, kamery termowizyjne, testery napięcia, multimetry cyfrowe, mierniki cęgowe prądu upływu. Promocja potrwa do końca 2019 r., pozwala zaoszczędzić kupującym nawet 30% w stosunku do standardowych cen.

więcej »
Nowy w pełni cyfrowy program lojalnościowy Valeo Specialist Club

Specialist Club to nowy, dostępny na polskim rynku program lojalnościowy Valeo. Aby zbierać punkty i zdobywać nagrody wystarczy ściągnąć aplikację i rejestrować zakupione produkty, skanując je za pomocą smartfona.

więcej »
Rozstrzygnięcie loterii sieciowej Inter Cars

Z ostatnim dniem wakacji końca dobiegła akcja promocyjna Inter Cars, w której o cenne nagrody walczyli zarówno właściciele warsztatów zrzeszonych w sieciach serwisowych, jak i klienci bezpośrednio korzystający z usług tychże serwisów.

więcej »
Promocja Ravenolu

Ravenol rusza z kolejną edycją promocji „4+1L GRATIS”.

więcej »
Jesienna promocja Kärcher na urządzenia dla branży motoryzacyjnej

Kärcher tej jesieni oferuje specjalistom coś wyjątkowego. W swej jesiennej ofercie „Technologie dla branż” znajduje się cała gama urządzeń, które nie tylko pozwolą łatwo utrzymać czystość, lecz także ich eksploatacja przeniesie się na wymierne korzyści finansowe.

więcej »
Delphi Technologies Aftermarket uruchamia jesienną promocję z nagrodami do wyboru

Delphi Technologies uruchamia jesienną promocję skierowaną do warsztatów i sklepów motoryzacyjnych uczestniczących w programie Delphi Team Club (DTC). Nowa inicjatywa oferuje lojalnym klientom możliwość wygrania dodatkowych nagród, które można wybrać indywidualnie.

więcej »
Wystartowała Wielka Loteria Continental!

Pod hasłem „Wielka Loteria Continental” wystartowała promocja Continental Opony Polska skierowana do detalistów, kupujących opony osobowe marek Continental i Uniroyal. W puli znajdują się nagrody o wartości blisko ćwierć miliona złotych. W finale do wygrania są elektryczne hulajnogi i rowery, a także samochód – Mercedes-Benz klasy A. Akcja potrwa do końca 2019 roku.

więcej »
Promocja Liqui Moly

Liqui Moly przygotowało promocję skierowaną do warsztatów zaopatrujących się u partnerów handlowych firmy.

więcej »
Wystartowała promocja Shell Helix Hit Kasowy

Pod hasłem „Hit Kasowy” wystartowała ogólnopolska promocja olejów silnikowych Shell Helix skierowana do niezależnych warsztatów samochodowych. Do zdobycia jest premia gotówkowa o łącznej wysokości do 800 zł. Promocja potrwa do 13 grudnia 2019 r.

więcej »
Letnia promocja z ELF i TOTAL w Auto Partner SA

W dniu 5 sierpnia 2019 r. ruszyła nowa promocja dla klientów dystrybutora.

więcej »
Promocja na aktualizacje do testerów diagnostycznych Magneti Marelli

Magneti Marelli informuje o wznowieniu promocji na aktualizacje do urządzeń diagnostycznych Magneti Marelli Logic/Vision/Vision Pro/Flex.

więcej »
Do wygrania bilety i przejazd z legendą rajdów na Gymkhana GRiD 

Gymkhana to dyscyplina motorsportu, która dostarcza ogromną dawkę emocji i adrenaliny. Przedstawiciele warsztatów Q Service Castrol, którzy zdecydują się wziąć udział w nowej promocji Inter Cars i Castrol, będą mogli nie tylko na żywo podziwiać zmagania zawodników startujących w tej dyscyplinie, ale mają również szansę wygrać przejazd z legendą rajdów samochodowych – Petterem Solbergiem.

Gymkhana – Turbo Emocje z Q Service Castrol

 

więcej »