Promocje rynkowe

Specjalna promocja Würth Polska. Do końca kwietnia nitownice i produkty ORSY w nowej cenie

W specjalnej ofercie cenowej Würth Polska znajdują się produkty dostępne w systemie ORSY, dzięki którym łatwo utrzymać porządek w przechowywanych częściach, m.in. regały na kasety ORSY czy same kasety.

więcej »
Auto Partner z nową promocją Czysta sprawa z CRC

Oferta Auto Partner została poszerzona o specjalistyczną chemię warsztatową marki CRC. Z tej okazji ruszyła nowa promocja dla klientów dystrybutora pt. „Czysta sprawa z CRC”.

więcej »
Odbieraj nagrody za zakupy filtrów FILTRON 

Nie zwlekaj i już teraz dołącz do tysięcy uczestników FILTRON BENEFIT PROGRAM, którzy odbierają atrakcyjne nagrody za zakupy filtrów marki FILTRON na fakturę!

więcej »
Promocyjny leasing na 103%

Firma Bosch we współpracy z Idea Getin Leasing S.A. przygotowała promocyjną ofertę w segmencie urządzeń do diagnostyki sterowników typu KTS.

więcej »
Cash Back za zakup olejów Castrol

W ramach nowej promocji Inter Cars i Castrol w dniach 12-28 lutego klienci, kupując beczkę wybranego oleju, otrzymają Cash Back w wysokości 500 zł za każdą beczkę. Zwrot dokonany zostanie w postaci punktów Premia Cash.

więcej »
Promocja Liqui Moly

U dystrybutorów Liqui Moly pojawiły się beczki oleju Top Tec o pojemności 60 i 205 litrów z zestawem chemii warsztatowej gratis.

więcej »
Bluza Gulf za 1zł – PROMOCJA

Gulf Polska zaprasza klientów do nowej promocji.

więcej »
KJM2018 Premium do czyszczenia i regeneracji filtrów

W ofercie firmy Kuyawski Motorparts jest maszyna KJM2018 Premium do czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP.

więcej »
Castrol i Inter Cars razem na Walentynki

Wraz z początkiem 2019 r. wystartowała nowa akcja promocyjna Castrol i Inter Cars, w ramach której klienci, przy zakupie olejów za określoną kwotę, otrzymają w prezencie luksusową biżuterię marki Apart. Akcja zakończy się 31 stycznia, z możliwością przedłużenia przez organizatora.

więcej »
Nowa akcja promocyjna na oleje Comma

Od 6 do 20 grudnia 2018 r. lub do wyczerpania zapasów magazynowych trwa promocja, w ramach której klienci za jednorazowy zakup wybranego oleju silnikowego Comma mogą kupić za 1 zł netto zimowy płyn do spryskiwaczy.

więcej »
Koncentrat do myjek ultradźwiękowych i automatycznych

Ekosystem Chemia przedłuża ofertę promocyjną na koncentrat do myjek ultradźwiękowych i automatycznych AL Remin.

więcej »
30 produktów na sezon przekładkowy w promocyjnej cenie

Tylko do 23 listopada potrwa promocyjna akcja firmy Tip-Topol, w ramach której 30 produktów niezbędnych w tzw. sezonie przekładkowym będzie oferowanych z wysokimi rabatami. To kolejna propozycja z okazji 30. urodzin firmy.

więcej »