Promocje rynkowe

Promocja na abonament Autodata za 1€

Dostawca danych technicznych Autodata oferuje miesięczny dostęp do swojego systemu za 1€.

więcej »
Mazda i Yokohama z promocją na komplet kół na zimowych oponach

Składając zamówienie u autoryzowanego dealera Mazdy na wybrane modele aut wyprodukowane w 2019 r. można otrzymać w pakiecie komplet kół na zimowych oponach Yokohama.

więcej »
Specjalna oferta noworoczna firmy Launch

W ofercie firmy Launch w specjalnych promocyjnych cenach dostępne są wybrane modele podnośników nożycowych, urządzeń do geometrii kół, systemów do kalibracji kamer i radarów, wyważarek i montażownic oraz testerów akumulatorów.

więcej »
Mikołajkowa promocja Inter Cars na wybrane modele felg stalowych i łańcuchów śniegowych

W mikołajki wystartowała nowa promocja Inter Cars, w której klienci mogą zakupić w atrakcyjnych cenach wybrane modele felg stalowych i łańcuchów śniegowych. Akcja potrwa do końca roku, a jej zakończenie planowane jest na 31 grudnia lub do wyczerpania zapasów produktowych.

więcej »
Aktualizacja testerów diagnostycznych oraz TPMS Magneti Marelli

Magneti Marelli informuje o pojawieniu się aktualizacji oprogramowania Car. Najnowsza wersja oznaczona została numerem 185.

więcej »
Wkrętarka Bosch do zdobycia w nowej promocji Inter Cars

Ruszyła nowa promocja zorganizowana przez markę Bosch i Inter Cars. Akcja „Akumulator Bosch + wkrętarka” skierowana jest do szerokiego grona klientów dystrybutora i trwać będzie niemal do końca roku lub do wyczerpania zapasów.

więcej »
Bridgestone i Webfleet Solutions przedstawiają pierwszą wspólną ofertę dla flot

Kilka miesięcy po przejęciu Webfleet Solutions, Bridgestone przygotował pierwszą ofertę, której użytkownicy kupując opony ciężarowe klasy premium - Duravis R002 lub Ecopia H002, w cenie otrzymają dostęp do platformy telematycznej Webfleet. 

więcej »
Promocja Liqui Moly na pakiety beczek oleju i chemii warsztatowej

Liqui Moly wystartowało z promocją, w której firma sprzedaje promocyjne pakiety składające się z beczki oleju Top Tec i zestawu chemii warsztatowej. 

więcej »
Darmowa wymiana oleju Ravenol

Sieć warsztatów Ravenol Professionals przygotowała dla swoich klientów nową promocję.

więcej »
Jedź na grand prix Bahrajnu formuły 1 z Petronas

Petronas uruchomił kolejną promocję dla warsztatów, które mają w ofercie oleje Syntium. Warsztat lub sklep, który kupi najwięcej oleju w trakcie trwania promocji, zdobędzie główną nagrodę – wyjazd na Grand Prix Bahrajnu F1 w 2020 roku. Taką samą nagrodę otrzyma warsztat, który zachęci największą liczbę klientów do udziału w konkursie na hasło reklamowe olejów Syntium.

więcej »
Warsztat3 w warsztacie

Firma Algorytm s.c. informuje o wprowadzeniu promocyjnych warunków sprzedaży programu Warsztat3, znanego i cenionego w środowisku mechaników programu do organizacji pracy serwisów samochodowych.

więcej »
Mercedes klasy A do wygrania w konkursie Continental

Pod hasłem „Jednym słowem” wystartował konkurs Continental Opony Polska skierowany do klientów, którzy kupili komplet opon zimowych lub wielosezonowych marki Continental. Nagrodą główną jest Mercedes-Benz klasy A. Konkurs jest elementem kampanii wizerunkowej „Jednym słowem: Continental”.

więcej »
Beha-Amprobe startuje z jesienną promocją

Beha-Amprobe startuje z jesienną promocją wybranych produktów ze swojego portfolio. Obejmuje ona m.in. lokalizatory przewodów, zestawy do testowania punktów ładowania samochodów elektrycznych, zestawy do pomiarów elektrycznych, kamery termowizyjne, testery napięcia, multimetry cyfrowe, mierniki cęgowe prądu upływu. Promocja potrwa do końca 2019 r., pozwala zaoszczędzić kupującym nawet 30% w stosunku do standardowych cen.

więcej »
Nowy w pełni cyfrowy program lojalnościowy Valeo Specialist Club

Specialist Club to nowy, dostępny na polskim rynku program lojalnościowy Valeo. Aby zbierać punkty i zdobywać nagrody wystarczy ściągnąć aplikację i rejestrować zakupione produkty, skanując je za pomocą smartfona.

więcej »
Rozstrzygnięcie loterii sieciowej Inter Cars

Z ostatnim dniem wakacji końca dobiegła akcja promocyjna Inter Cars, w której o cenne nagrody walczyli zarówno właściciele warsztatów zrzeszonych w sieciach serwisowych, jak i klienci bezpośrednio korzystający z usług tychże serwisów.

więcej »
Promocja Ravenolu

Ravenol rusza z kolejną edycją promocji „4+1L GRATIS”.

więcej »
Jesienna promocja Kärcher na urządzenia dla branży motoryzacyjnej

Kärcher tej jesieni oferuje specjalistom coś wyjątkowego. W swej jesiennej ofercie „Technologie dla branż” znajduje się cała gama urządzeń, które nie tylko pozwolą łatwo utrzymać czystość, lecz także ich eksploatacja przeniesie się na wymierne korzyści finansowe.

więcej »