Promocje rynkowe

Wystartowała promocja w Dr.Motor Automotive!

Dnia 3 czerwca ruszyła promocja dla klientów Dr. Motor. Dystrybutor zapewnia możliwość wygrania wartościowych bonusów. Szansa na wygraną będzie do 30 czerwca br.

więcej »
Hella wymienia urządzenia mega macs serii 42 i 50

Hella Gutmann Solutions przestaje wspierać swoje dwa urządzenia mega macs serii 42 i 50. Oferuje jednak klientom mozliwość wymiany nie wspieranych urządzeń na nowe.

więcej »
Wyjazd na tor Steel Ring za zakupy w Auto Partner

W dniu 3 czerwca 2019 roku Auto Partner uruchomił nową promocję dla klientów dystrybutora pt. „Obudź emocje”, w której 50 pierwszych miejsc w Polsce oraz 10 w Czechach wygrywa jednoosobowy udział w wydarzeniu na torze Steel Ring w Czechach w dniach 21-22 września 2019 roku.

więcej »
Promocja Ravenol 4+1 l gratis

Już od czerwca Ravenol rusza z promocją 4+1 l gratis.

więcej »
Promocja Würth Polska

Do końca czerwca narzędzia dla specjalistów z branży motoryzacyjnej Würth Polska oferuje w atrakcyjnych cenach.

więcej »
Specjalna promocja Würth Polska. Do końca kwietnia nitownice i produkty ORSY w nowej cenie

W specjalnej ofercie cenowej Würth Polska znajdują się produkty dostępne w systemie ORSY, dzięki którym łatwo utrzymać porządek w przechowywanych częściach, m.in. regały na kasety ORSY czy same kasety.

więcej »
Auto Partner z nową promocją Czysta sprawa z CRC

Oferta Auto Partner została poszerzona o specjalistyczną chemię warsztatową marki CRC. Z tej okazji ruszyła nowa promocja dla klientów dystrybutora pt. „Czysta sprawa z CRC”.

więcej »
Odbieraj nagrody za zakupy filtrów FILTRON 

Nie zwlekaj i już teraz dołącz do tysięcy uczestników FILTRON BENEFIT PROGRAM, którzy odbierają atrakcyjne nagrody za zakupy filtrów marki FILTRON na fakturę!

więcej »
Promocyjny leasing na 103%

Firma Bosch we współpracy z Idea Getin Leasing S.A. przygotowała promocyjną ofertę w segmencie urządzeń do diagnostyki sterowników typu KTS.

więcej »
Cash Back za zakup olejów Castrol

W ramach nowej promocji Inter Cars i Castrol w dniach 12-28 lutego klienci, kupując beczkę wybranego oleju, otrzymają Cash Back w wysokości 500 zł za każdą beczkę. Zwrot dokonany zostanie w postaci punktów Premia Cash.

więcej »
Promocja Liqui Moly

U dystrybutorów Liqui Moly pojawiły się beczki oleju Top Tec o pojemności 60 i 205 litrów z zestawem chemii warsztatowej gratis.

więcej »
Bluza Gulf za 1zł – PROMOCJA

Gulf Polska zaprasza klientów do nowej promocji.

więcej »