Promocje rynkowe

Mistrzowska promocja dla klientów sieci AD Polska

Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran po raz trzeci z rzędu zdobyli tytuł Rajdowego Mistrza Europy. Z tej okazji firma Delphi razem z siecią AD Polska przygotowała promocję z nagrodami sygnowanymi logo Lotos Rally Team.

więcej »
Październik miesiącem oszczędzania

Zanim motocykl trafi do garażu po zakończeniu sezonu motocyklowego, warto oddać go w ręce fachowców, którzy zadbają o sprawdzenie jego stanu i dokonają potrzebnych napraw.

więcej »
Pięć nowych promocji w Auto Partner SA

Z początkiem października Auto Partner SA razem z dostawcami, uruchomił dla swoich klientów aż pięć różnorodnych akcji promocyjnych, w których do wygrania są cenne i atrakcyjne nagrody.

więcej »
Promocja Würth na 40. urodziny Zebry

W tym roku firma Würth świętuje 40. urodziny swojej flagowej linii narzędzi Zebra. Z tej okazji organizuje cykliczne akcje promocyjne na swoje produkty. Do końca listopada br. trwa ostatnia w tym roku kampania promocyjna, w ramach której produkty Zebry dostępne są po urodzinowo niskiej cenie.

więcej »
Promocje na akumulatory Bosch w sieci Auto Partner

W sieci Auto Partner od połowy sierpnia tra nowa promocja organizowana przez Bosch pt. „Sezonowe wzmocnienie 2017”. 

więcej »
Promocje na akumulatory w Inter Parts

Spółka Inter Parts przygotowała promocje na popularne marki akumulatorów. Zakupy produktów marki Voltaro nagradzane są punktami Premiówkami lub pakietami dodatkowych akumulatorów. Promocja trwa od 23 sierpnia do końca roku i premiuje zarówno zakupy jednorazowe, jak i skumulowane.

więcej »
Val di Sole czeka na klientów Inter Parts

AVANTI! to najnowsza multipromocja przygotowana przez Inter Parts, w której nagrodą główną są zaproszenia na wyjazd promocyjno-szkoleniowy do włoskiego kurortu w regionie Val di Sole.

więcej »
Wakacyjne raty STAG. Nie płać za instalację autogaz teraz

Oszczędzać dzięki LPG i nie odczuć kosztów montażu instalacji autogaz, to tak, jakby mieć ciastko i zjeść ciastko. Teraz to możliwe! Dzięki promocji wakacyjnej 10 × 0% nowoczesny system STAG można zamontować w sposób zupełnie nieodczuwalny dla kieszeni.

więcej »
Nowa promocja w Auto Partner SA – Letnie porządki z Bosch

W sieci sprzedaży Auto Partner SA od 1 sierpnia 2017 roku uruchomiona została nowa promocja dla klientów dystrybutora zaopatrujących się w asortyment marki Bosch pt. „Letnie porządki z Bosch”.

więcej »
Razem z Inter Cars na Polska-Kazachstan

Inter Cars wraz firmą Lotos dają możliwość zakupu za 1 zł netto biletów na mecz reprezentacji Polski, w którym drużyna biało-czerwonych zmierzy się z piłkarzami Kazachstanu. Co zatem trzeba zrobić, aby móc cieszyć się wejściówkami? 

więcej »
Kierunek - słońce, piasek, woda!

Narzekasz na monotonię w pracy? Pomyśl o udziale w tygodniowym szkoleniu w Punta Umbria nad Oceanem Atlantyckim.

więcej »
Aktywuj e-fakturę i uzyskaj bonus

Wszystkich klientów Inter Cars, zainteresowanych skorzystaniem z promocji dotyczącej e-faktury, ucieszy informacji o wydłużeniu terminu jej obowiązywania. Osoby, które chcą otrzymać dodatkowy bonus w programie Premia Cash, mają czas do końca września.

więcej »