Promocje rynkowe

Nowe promocje w Inter Cars

Dla swoich klientów Inter Cars przygotował szereg promocji, które z pewnością ucieszą entuzjastów motoryzacji. Dotyczą one różnych produktów, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

więcej »
Promocja Ferodo w Inter Cars

Dzięki nowej promocji zorganizowanej wspólnie z Inter Cars, klienci zainteresowani zakupem tarcz hamulcowych marki Ferodo, mogą zyskać dodatkową korzyść.

więcej »
Mio przedłuża promocję cashback

Ciesząca się dużym powodzeniem akcja Mio cashback zostaje przedłużona do 31 lipca br. lub do wyczerpania zapasów produktów objętych promocją. W jej ramach można uzyskać, w zależności od modelu, zwrot od 30 do 170 zł.

więcej »
Nowa promocja w Auto Partner – Go for Goals

Z dniem 15 czerwca 2018 roku Auto Partner wspólnie z Delphi Technologies uruchomił nową promocję dla klientów dystrybutora pt. „Go fof Goals”.

więcej »
Dwie nowe, letnie promocje w Auto Partner

Początkiem czerwca w Auto Partner ruszyły dwie nowe, atrakcyjne promocje skierowane do klientów dystrybutora.

więcej »
Mistrzowskie pakiety

Trwa promocja akumulatorów VARTA do samochodów osobowych i ciężarowych przeznaczona dla punktów sprzedaży detalicznej i warsztatów.

więcej »
ZF Aftermarket z programem bonusowym dla warsztatów niezależnych

Warsztaty w Polsce w przyszłości będą czerpać jeszcze więcej korzyści ze współpracy z ZF Aftermarket. ZF [pro]Points to nowy program bonusowy dla wszystkich niezależnych warsztatów Polsce, który został wprowadzony w maju. 

więcej »
Nowa promocja w Auto Partner na cały asortyment NGK

11 maja 2018 roku w Auto Partner rozpoczęła się kolejna promocja z atrakcyjnymi nagrodami pt. „Niech zaiskrzy na stadionie”. 

więcej »
Dwie nowe promocje w Auto Partner

W dniu 10 maja 2018 r. w Auto Partner SA ruszyły dwie nowe promocje skierowane do klientów dystrybutora, w których do wygrania są atrakcyjne i wartościowe nagrody.

więcej »
Promocja – pompy wspomagania SKV

Z myślą o swoich odbiorcach firma Esen przygotowała promocję, która umożliwia zakup wszystkich referencji z grupy pomp wspomagania 5% taniej.

więcej »
Nowa promocja w AP – Aktywny sezon z LIQUI MOLY

7 maja 2018 roku ruszyła nowa promocja organizowana przez Auto Partner wspólnie z LIQUI MOLY pt. „Aktywny sezon z LIQUI MOLY”.

więcej »
Promocja na aktualizacje do testerów diagnostycznych Magneti Marelli

Magneti Marelli informuje o promocji na abonamenty do urządzeń diagnostycznych Magneti Marelli Logic/Vision/Smart/Flex.

więcej »