Promocje rynkowe

Promocja na aktualizacje do testerów diagnostycznych Magneti Marelli

Magneti Marelli informuje o promocji na abonamenty do urządzeń diagnostycznych Magneti Marelli Logic/Vision/Smart/Flex.

więcej »
Mio zwraca do 170 zł za zakup sprzętu

Mio Polska rozpoczyna kolejną promocję cashback na wybrane nawigacje samochodowe, urządzenia MiVue Drive (nawigacja + wideorejestartor) oraz nawigacje Cyclo. Akcja potrwa do 15 lipca br. lub wyczerpania zapasów produktów objętych promocją. Osobom, które zdecydują się nabyć jeden z promocyjnych produktów Mio, w zależności od modelu, zostanie zwrócone od 30 do 170 zł.

więcej »
Ruszają dni otwarte w sklepach Würth Polska

Firma Würth Polska rusza z cyklem dni otwartych w swoich sklepach stacjonarnych rozmieszczonych na terenie całego kraju. W okresie od kwietnia do czerwca odbędzie się 17 wydarzeń, podczas których na wszystkich klientów będą czekać liczne promocje, pokazy produktowe oraz bezpłatne szkolenia.

więcej »
Zwiększona pula limitowanych beczek olejów Top Tec

Ze względu na duże zainteresowanie firma Liqui Moly powiększyła pulę limitowanych beczek olejów Top Tec  4100, 4200, 4300 i  4600.

więcej »
Nowa promocja w AP – Breck wręcza nagrody

3 kwietnia ruszyła nowa promocja organizowana przez Auto Partner razem z marką Breck.

więcej »
Nowa promocja w AP – zdobądź mistrzostwo z QUARO

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej FIFA 2018 już niebawem, stąd 3 kwietnia ruszyła nowa promocja organizowana przez Auto Partner, gdzie do wygrania są nagrody związane z rozgrywkami piłkarskimi.

więcej »
Zestawy rozrządu ContiTech w promocji AP

26 marca 2018 roku ruszyła nowa promocja organizowana przez Auto Partner wspólnie z Continental ContiTech pt. „Promocja z zestawami rozrządu ContiTech”.

więcej »
Nowa promocja w AP – Wygraj nagrody z Castrol

19 marca 2018 roku ruszyła nowa promocja organizowana przez Auto Partner wspólnie z Castrol pt. „Wygraj nagrody z Castrol”. Klienci biorący udział w promocji mogą otrzymać atrakcyjne nagrody o wartości zależnej od osiągniętego progu zakupowego na całym asortymencie Castrol.

więcej »
Ekskluzywna Promocja II

„Ekskluzywna Promocja II” to nowa multibrandowa promocja Inter-Team, ogólnopolskiego dystrybutora części samochodowych i wyposażenia warsztatów oraz dostawcy kompleksowych usług dla warsztatów samochodowych.

więcej »
Promocja Liqui Moly

Kup 6 litrów oleju przekładniowego Top Tec 1200 lub 1800 i zgarnij dwa dodatki do skrzyni gratis.

więcej »
Produkt miesiąca Liqui Moly

Zgodnie z tradycją firmy Liqui Moly w każdym miesiącu jeden z produktów z oferty firmy ogłaszany jest produktem miesiąca i jest objęty rabatem. Tym razem jest to specjalny olej do najnowszych silników wysokoprężnych i benzynowych zwłaszcza dwucylindrowych Twin Air i silników z hydraulicznie otwieranymi zaworami Multi Air Fiata i grupy PSA.

więcej »
Maraton nagród z Inter Parts

Inter Parts przygotował promocję, której temat nawiązuje do mody na bieganie, jaka zapanowała w Polsce. Uczestnicy mają szansę ukończyć przysłowiowy maraton, nie ruszając się sprzed komputera. Akcja, w której udział bierze ponad 40 dostawców zapewnia pulę nagród sięgającą blisko 0,75 mln złotych. Jej start został zaplanowany na 1 lutego.

więcej »