Promocje rynkowe

Inter Parts – ostatnie dni multipromocji AVANTI!

To już ostatnia prosta wyścigu po zaproszenia na wyjazd promocyjno-szkoleniowy do Val di Sole. Tylko do 10 listopada trwa mulitpromocja AVANTI!, w której uczestnicy rywalizują o wycieczkę do włoskiego kurortu narciarskiego.

więcej »
Dwie nowe, jesienne promocje w Auto Partner

Z dniem 3 listopada w Auto Partner ruszyły dwie nowe promocje skierowane dla klientów dystrybutora.

więcej »
Sprzęgła Valeo w promocji Auto Partner

30 października ruszyła nowa promocja organizowana przez Auto Partner oraz Valeo. W trakcie jej trwania każdy klient, który zakupi zestaw sprzęgła 3-elementowego, 2-elementowego, K4P lub koła dwumasowego marki Valeo z oferty dystrybutora, otrzyma profesjonalne skórzane rękawice dla mechaników za 1 zł netto. 

więcej »
Liqui Moly z kolejną promocją

Firma Liqui Moly przygotowała nową promocję dla swoich klientów. Za zakup 5-litrowego opakowania wybranego oleju można otrzymać gratis oczyszczacz wtryskiwaczy do silników benzynowych bądź wysokoprężnych.

więcej »
Nowa promocja w Auto Partner

W ofercie Auto Partner uruchomiona została nowa promocja pt. „Zadbaj o zawieszenie z MaXgear”. Wziąć w niej udział może każdy klient dystrybutora. 

więcej »
Do Australii z Inter-Team

„Tajemnicza Australia” to nowa multibrandowa promocja sprzedażowa Inter-Team, ogólnopolskiego dystrybutora części samochodowych i wyposażenia warsztatów oraz dostawcy kompleksowych usług dla warsztatów samochodowych.

więcej »
Promocja na beczki Liqui Moly

Do dystrybutorów produktów firmy Liqui Moly właśnie trafiają beczki oleju Top Tec z zestawami chemii, dzięki którym mechanicy będą mogli świadczyć nowe usługi.

więcej »
Mistrzowska promocja dla klientów sieci AD Polska

Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran po raz trzeci z rzędu zdobyli tytuł Rajdowego Mistrza Europy. Z tej okazji firma Delphi razem z siecią AD Polska przygotowała promocję z nagrodami sygnowanymi logo Lotos Rally Team.

więcej »
Październik miesiącem oszczędzania

Zanim motocykl trafi do garażu po zakończeniu sezonu motocyklowego, warto oddać go w ręce fachowców, którzy zadbają o sprawdzenie jego stanu i dokonają potrzebnych napraw.

więcej »
Pięć nowych promocji w Auto Partner SA

Z początkiem października Auto Partner SA razem z dostawcami, uruchomił dla swoich klientów aż pięć różnorodnych akcji promocyjnych, w których do wygrania są cenne i atrakcyjne nagrody.

więcej »
Promocja Würth na 40. urodziny Zebry

W tym roku firma Würth świętuje 40. urodziny swojej flagowej linii narzędzi Zebra. Z tej okazji organizuje cykliczne akcje promocyjne na swoje produkty. Do końca listopada br. trwa ostatnia w tym roku kampania promocyjna, w ramach której produkty Zebry dostępne są po urodzinowo niskiej cenie.

więcej »
Promocje na akumulatory Bosch w sieci Auto Partner

W sieci Auto Partner od połowy sierpnia tra nowa promocja organizowana przez Bosch pt. „Sezonowe wzmocnienie 2017”. 

więcej »