Wydarzenia branżowe

Najważniejsze wydarzenia Kongresu Nowej Mobilności

Już za niecały miesiąc, 9 września br., rusza Kongres Nowej Mobilności, pierwszy tego typu dwudniowy warsztat dla przedstawicieli samorządów, administracji i branży elektromobilności w Polsce. Przedstawiamy kluczowe punkty programu KNM 2019.

więcej »
Sierpniowe szkolenia Inter Cars dla sektora osobowego i ciężarowego

Sierpniowa oferta szkoleń Inter Cars to ponad 50 zróżnicowanych spotkań szkoleniowych zarówno dla rynku osobowego, jak i ciężarowego. Dzięki niej można zadbać o podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników i pnąć się w rankingu najlepszych warsztatów na rynku.

więcej »
SRG Global świętuje 10-lecie zakładu i otwarcie nowoczesnej hali magazynowo-produkcyjnej

26 lipca zakład SRG Global w Bolesławcu obchodził 10-lecie funkcjonowania. Wydarzeniu, które swoją obecnością uświetnił prezydent miasta Bolesławiec oraz przedstawiciele lokalnych struktur, towarzyszyło uroczyste otwarcie nowej hali. Była to jednocześnie okazja do podsumowania dotychczasowej działalności zakładu i podziękowania pracownikom.

więcej »
Auto na LPG zwycięża w Driftingowych Mistrzostwach Polski

Zawodnik STAG Rally Team, Daniel Duda, pierwszy w klasyfikacji Driftingowych Mistrzostw Polski. Jeździ autem z instalacją autogaz marki STAG. To osiągnięcie ostatecznie obaliło mit o zmniejszeniu mocy auta po konwersji na autogaz.

więcej »
Wyjazdowa runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski na Litwie

Najlepsi kierowcy rajdowi rywalizujący w tegorocznym serialu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski nie czekali długo na kolejne zawody. Po niecałych dwóch tygodniach od zakończenia Rajdu Polski kawalkada kolorowych samochodów przenosi się na Litwę, gdzie rozegrany zostanie Rajd Elektreny- łączona runda Mistrzostw Polski i Litwy. 

więcej »
Motoryzacyjny raj w Kielcach – Dub IT! Inter Cars Tuning Festiwal

Najlepsze motoryzacyjne firmy, setki projektów tuningowych z Polski i nie tylko, pokazy driftu – to tylko niektóre z atrakcji, jakie w ostatni weekend czerwca można było spotkać na terenie Targów Kielce. Tegoroczna edycja Dub IT! Inter Cars Tuning Festiwal ma szansę na długo zapaść w pamięci tysięcy gości, którzy odwiedzili to wydarzenie. 

więcej »
AS-PL na 10. edycji targów ReMaTec

W dniach 23 – 25 czerwca w Centrum RAI Amsterdam odbyła się 10. Edycja targów ReMaTec. Firma AS-PL zaprezentowała swoją ofertę na stoisku nr 08.542. 

więcej »
Urządzenie e-Videns w akcji, czyli seria wydarzeń "PitStop" ProfiAuto

Denso dołączyło do tegorocznej akcji „PitStop” z nowym narzędziem do inspekcji pojazdów, e-Videns. ProfiAuto PitStop to organizowany od 2014 roku przez firmę Moto-Profil cykl wydarzeń, podczas których specjaliści bezpłatnie doradzają i kontrolują stan techniczny samochodów w kilkudziesięciu miastach.

więcej »
Valeo i FTE połączyło siły na targach ReMaTec

Regeneracja to jeden z głównych filarów działalności Valeo, zarówno w segmencie pojazdów użytkowych, jak i osobowych. Na tegorocznych targach ReMaTec, które odbywają się w dniach 23-25 czerwca w Amsterdamie,  firma Valeo prezentuje ulepszoną wersję oprogramowania eCorps służącego do zbierania rdzeni przeznaczonych do regeneracji. Dzięki fuzji z FTE po raz pierwszy Valeo przedstawia także ofertę regeneracji zacisków hamulcowych.

więcej »
ZF Aftermarket Tech Adventure 2019 już za nami!

Tegoroczna edycja ZF Aftermarket Tech Adventure odbyła się w Bednarach na torze wyścigowym Bednary Driving City w dniach 10 - 15 czerwca. W ciągu intensywnych pięciu dni szkoleń, na imprezę firmy ZF Aftermarket zawitało około 520 uczestników – mechaników, dystrybutorów, właścicieli warsztatów. 

więcej »
Gala rozdania „Diamentów Forbesa” z udziałem AS-PL

18 czerwca br. w hotelu Haffner w Sopocie odbyła się gala wręczenia nagród „Diamenty Forbesa”. „Diament Forbesa” powędrował także do spółki AS-PL.

więcej »
Targi Automechanika ze specjalnymi konferencjami IBIS

IBIS, globalna platforma konferencyjna i światowe targi Automechanika rozpoczynają ze sobą współpracę. Z tej okazji nadchodzące targi Automechanika w Szanghaju i Frankfurcie będą zawierać regionalne eventy organizowane przez IBIS.

więcej »