Wydarzenia branżowe

Szkolenie techniczne on-line – skraplacz klimatyzacji Valeo

W środę 19 czerwca o godzinie 13.00 odbędzie się bezpłatne szkolenie techniczne on-line dotyczące skraplaczy klimatyzacji Valeo.

więcej »
Wakacyjny kalendarz szkoleń technicznych Magneti Marelli

Magneti Marelli zaprasza do udziału w szkoleniach technicznych, które odbędą się w czerwcu w siedzibie firmy w Sosnowcu. Dla warsztatów Checkstar dodatkowy rabat 30% lub druga osoba gratis.

więcej »
M-Tech na targach Automec São Paolo Expo

Czy zastanawialiście się kiedyś dlaczego tak niewiele słychać o polskich firmach sprzedających na rynku Ameryki Południowej? Firma M-Tech postanowiła sprawdzić, co jest tego powodem.

więcej »
Czerwcowe szkolenia Inter Cars

Kolejny miesiąc szkoleń Inter Cars zapowiada się bardzo ciekawie. Firma przygotowała ponad 40 szkoleniowych spotkań dla mechaników od rynku osobowego i ciężarowego, podczas których odkryje przed łaknącymi wiedzy sekrety techniki motoryzacyjnej. Prawie połowa z proponowanych przez Inter Cars wydarzeń odbędzie się w ramach ShowCar i ShowTruck.

więcej »
ProfiAuto Show 2019: największe targi branżowe w południowej Polsce coraz bliżej

Specjalna Strefa Warsztatowa w samym sercu Spodka, rywalizacja o Puchar Mechanika, profesjonalne szkolenia, pokazy kaskaderskie czy pierwsze w Polsce samochodowe bungee. To część emocjonującej listy atrakcji czekających na uczestników 16. edycji ProfiAuto Show, która odbędzie się w dniach 8–9 czerwca w Katowicach (MCK i Spodek).

więcej »
ProfiAuto Show 2019 – 16.edycja targów. Napędzane pasją!

Kolejna, 16. edycja jednych z największych targów motoryzacyjnych w Polsce już niebawem. To dwa dni wyjątkowych atrakcji dla fanów motoryzacji oraz szkoleń i prezentacji wystawców dla przedstawicieli branży.

więcej »
Valeo ze stoiskiem na ProfiAuto Show 2019

Już 8 i 9 czerwca 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędą się 16. targi ProfiAuto Show. Podczas tego wydarzenia swoje produkty zaprezentuje wiele firm, a wśród nich Valeo.

więcej »
Kolejne wyzwania w Dacii Duster ELF Cup

W drugi weekend czerwca rozpoczyna się III edycja Dacia DusterELF Cup. Podobnie jak poprzednio Partnerem Tytularnym tego pucharu została marka ELF.

więcej »
Dub IT! Inter Cars Tuning Festiwal już w czerwcu

Dub IT! Tuning Festiwal to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i atrakcyjnych imprez motoryzacyjnych w naszym kraju. Od teraz wydarzenie ma nowego i silnego partnera – Inter Cars został partnerem tytularnym przedsięwzięcia i jeszcze mocniej zaangażuje się w organizację eventu zaplanowanego na 29-30 czerwca.

więcej »
Konferencja cairo.WMS – nowa jakość zarządzania magazynem

CAIRO-soft organizuje konferencję „cairo.WMS – nowa jakość w Twoim magazynie!” 30 maja 2019 roku w Omega Hotel w Olsztynie. 

więcej »
Nowość w programie szkoleniowym TEXA EDU

TEXA informuje o wprowadzeniu nowego modułu szkoleniowego PASS THRU – Procedury diagnostyki Pass Thru, które w najbliższym cyklu zadebiutuje w programie, wzbogacając dotychczasową ofertę TEXA EDU.

więcej »
Total na targach Stacja Paliw 2019

W dniach 15-17 maja br. w warszawskim EXPO XXI odbędzie się 26. edycja Międzynarodowych Targów Stacja Paliw 2019. Na wydarzeniu obecna będzie firma Total Polska, która zaprasza zwiedzających na wirtualny spacer po stacji Total i prawdziwą kawę na stoisko nr D2.

więcej »