Wydarzenia branżowe

TOMEX Hamulce na targach Automechanika we Frankfurcie

Stoisko polskiego producenta hamulców będzie można po raz kolejny odwiedzić podczas zbliżających się targów Automechanika we Frankfurcie.

więcej »
Sierpniowe szkolenia Inter Cars

W drugiej części wakacji Inter Cars przygotował dla swoich klientów blisko 80 szkoleń! Oznacza to, że w niektóre dni w różnych częściach Polski odbywać będą się po trzy-cztery spotkania, w których mechanicy pogłębiać będą mogli swoją wiedzę w bardzo różnorodnej tematyce szkoleniowej.

więcej »
15 lat MAHA Polska

Tegoroczne Spotkanie Integracyjne Pracowników firmy MAHA Polska Sp. z o.o. upływało w szczególnie uroczystej atmosferze. W bieżącym roku firma obchodzi bowiem 15. rocznicę swojego istnienia, fakt ten zbiega się z przeniesieniem firmy do nowej siedziby w Olsztynie koło Częstochowy.

więcej »
SmartMoto Challenge i Festiwal Elektromobilności we Wrocławiu

SmartMoto Challenge (SMC) to prestiżowe, międzynarodowe zawody motocykli elektrycznych organizowane w Barcelonie, Moskwie, a od tego roku również we Wrocławiu. Rywalizują na nich ze sobą uczelnie z całego świata m.in. z Hiszpanii, Rosji, Ekwadoru czy Polski. Wydarzeniu, które w tym roku odbędzie się po raz pierwszy we Wrocławiu, towarzyszyć będzie dwudniowy Festiwal Elektromobilności.

więcej »
KYB szykuje się na targi Automechanka 2018

KYB Europe, wiodący dostawca amortyzatorów, sprężyn i zestawów montażowych do samochodów osobowych i dostawczych, zaprezentuje swoje produkty i dostępne możliwości wsparcia technicznego na międzynarodowych targach Automechanika 2018 we Frankfurcie, które odbędą się w dniach 11-15 września 2018 r.

więcej »
Polska motoryzacja podbija Amerykę Łacińską

Od 11 do 13 lipca br w Meksyku odbędą się największe targi motoryzacyjne w Ameryce Północnej. Szacuje się, że 600 wystawców z całego świata biorących udział w INA PAACE Automechanika, odwiedzi ponad 25 000 osób. To wielka szansa dla polskich producentów części samochodowych, których wspiera Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) organizując stoisko narodowe.

więcej »
Inter Cars obecny podczas Tuning & Motor Show

W dniach 7 i 8 lipca na terenie Targów Kielce odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń poświęconych tunigowi i modyfikacji pojazdów – Tuning & Motor Show. Inter Cars również będzie tam obecny wraz z bardzo silną reprezentacją jednego ze swoich działów.

więcej »
Targi ProfiAuto Show: Razem dla motoryzacji

Tegoroczna edycja targów organizowanych przez Moto-Profil może być nazwana szczególną. Dlaczego? Otóż była to 15. edycja targów pokrywająca się z 25-leciem istnienia firmy Moto-Profil.

więcej »
Lipcowe szkolenia w Inter Cars

Wakacje to czas na wypoczynek, ale też możliwość doszkolenia się i podniesienia własnych kwalifikacji. Dla wszystkich, którzy w tym okresie pragną zdobyć więcej wiedzy, Inter Cars przygotował w lipcu serię szkoleń biznesowych, technicznych oraz tych organizowanych w ramach ShowCar.

więcej »
Szkolenie „Pojazdy hybrydowe I elektryczne” z dofinansowaniem

Firma Magneti Marelli informuje o możliwości skorzystania z projektu szkoleniowego „Pojazdy hybrydowe i elektryczne” z dofinansowaniem.

więcej »
Jak zwiększyć możliwości przewozowe

Na początku czerwca odbyła się konferencja branżowa zorganizowana przez Transporeon, wiodącego eksperta wspomagającego zarządzanie transportem. Podczas wydarzenia firma zaprezentowała nowe rozwiązania, które odpowiedzą na wyzwania stojące obecnie przed branżą logistyczną. Na szczególną uwagę zasługuje narzędzie Connecting Load Agent, które ułatwi znalezienie dostępnego przewoźnika w najbliższej okolicy, przez co umożliwi redukcję tzw. pustych przewozów. Jego wdrożenie planowane jest na koniec br.

więcej »
Axalta na międzynarodowym sympozjum IBIS

Axalta, globalny dostawca lakierów ciekłych i proszkowych, wzięła udział w Międzynarodowym Sympozjum Branży Blacharskiej i Lakierniczej (IBIS). Wydarzenie odbyło się w dniach 11–13 czerwca w Monachium. Firmę reprezentowało 32 uczestników – członkowie kadry zarządzającej, przedstawiciele 3 marek renowacyjnych premium – Cromax, Spies Hecker i Standox – oraz partnerzy i klienci. Axalta była także Oficjalnym Partnerem sympozjum.

więcej »