Wydarzenia branżowe

Dwie nagrody dla filtrów firmy Fram

Fram, marka z segmentu aftermarket należąca do firmy Sogefi, otrzymała dwie prestiżowe na rynku rosyjskim nagrody "Autokomponent roku 2018" i "MAK 2018".

więcej »
Grudniowe szkolenia Inter Cars

Kończący się rok intensywnych szkoleń Inter Cars zamyka się mocnym akcentem – do 18 grudnia dystrybutor przeprowadzi kolejnych 27 szkoleń dla mechaników specjalizujących się w naprawach samochodów osobowych oraz siedem dla warsztatowców od rynku ciężarowego. Potem nastąpi blisko dwutygodniowa, świąteczna przerwa, a na początku 2019 roku rozpocznie się kolejna szkoleniowa ofensywa Inter Cars.

więcej »
Targi Automechanika na świecie w pierwszej połowie 2019 roku

Przedstawicielstowo Targów Frankfurt w Polsce zaprasza do udziału w targach z rodziny Automechanika, które Messe Frankfurt organizuje w pierwszej połowie 2019 roku w różnych krajach.

więcej »
PKN Orlen oficjalnie w F1

PKN Orlen został oficjalnym partnerem zespołu Formuły 1 Williams Martini Racing. Logotyp Orlen znajdzie się na bolidach oraz kombinezonach zawodników występujących w najbardziej prestiżowych i najpopularniejszych wyścigach świata.

więcej »
Pełną parą

16 listopada w Ptak Warsaw Expo miejsce miały dwie imprezy motoryzacyjne. Pierwsza z nich to 4. edycja Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych Warsaw Motor Show, a druga – Automotive Parts Expo.

więcej »
Sprawdź wiedzę z Liqui Moly

Liqui Moly uruchamia konkurs „Wielki test wiedzy mechaników”.

więcej »
Nowości w programie szkoleniowym TEXAEDU

TEXA informuje o wprowadzeniu 3 nowych modułów szkoleniowych, które w najbliższym cyklu zadebiutują w programie, wzbogacając dotychczasową ofertę TEXAEDU. To absolutna nowość w ofercie, która swoim zakresem powinna zainteresować szeroką grupę odbiorców.

więcej »
Zwycięska passa DENSO

DENSO Aftermarket otrzymało tytuł „Dostawcy roku” w kategorii marketing na kongresie GROUPAUTO International (GAI). W międzyczasie sponsorowany przez DENSO i GAI jacht „Rossko” zwyciężył w klasie IRC 6 w wyścigu Rolex Middle Sea Race.

więcej »
Premiery motoryzacyjne – targi Fleet Market 2018

Już 21 listopada br. w nowym miejscu na mapie Warszawy – w hali Global EXPO przy ul. Modlińskiej 6D, odbędą się Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe Fleet Market 2018. Swoje najnowsze samochody osobowe, użytkowe oraz elektryczne i hybrydowe, zaprezentują wszyscy wiodący importerzy samochodowi. Patronat honorowy nad targami Fleet Market, został objęty w tym roku przez: Ministerstwo Infrastruktury, Ministerstwo Energii oraz Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej.

więcej »
Wyścigowe stoisko ProfiAuto podczas Warsaw Motor Show

Pojazdy startujące w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski, utytułowani piloci rajdowi i nowoczesny multimedialny skaner samochodowy pojawią się na stoisku ProfiAuto (pawilon D2, stoisko 8) w trakcie Warsaw Motor Show 2018 (16-18 listopada).

więcej »
Snow & Music Days – ostatnia szansa na wyjazd

Snow & Music Days to przede wszystkim spotkanie z liderami branży oraz przedstawicielami największych dystrybutorów części samochodowych na świecie. Będący jednocześnie partnerami całego przedsięwzięcia, wspólnie z Inter Cars zdecydowali się zabrać klientów do włoskiego Bormio. Każdy z nich przygotuje dla uczestników wyjazdu serię ciekawych paneli tematycznych zorganizowanych zarówno w hotelach, jak i w ogromnym namiocie zlokalizowanym tuż przy stoku, we wnętrzu którego każdego dnia odbywać będzie się apres-ski.

więcej »
Firma RoTec Polska na targach Warsaw Industry Week

Firma RoTec Polska zaprasza na swoje stoisko podczas kolejnej edycji targów Warsaw Industry Week w Nadarzynie w dniach 6–8 listopada.

więcej »