Wydarzenia branżowe

Szkolenie „Likwidacja szkód komunikacyjnych”

Aktualna wiedza dla osób zajmujących się procesem likwidacji szkód komunikacyjnych. Program szkolenia rozszerzony o orzecznictwo sądów w sprawach ubezpieczeniowych, reprezentację osób prawnych i ich obsługę przy likwidacji szkód komunikacyjnych, w tym tryb leasingu, tryb przewłaszczenia na zabezpieczenie.

więcej »
Konkurs Liqui Moly rozstrzygnięty

Jednym z większych obecnie problemów warsztatów samochodowych jest brak wykwalifikowanych pracowników. Dlatego firma Liqui Moly zorganizowała konkurs „Nakręcamy wiedzę” dla partnerskich szkół o profilu samochodowym.

więcej »
Ostatni raz jako AD Polska

To było ostatnie już spotkanie klientów i dostawców pod szyldem AD Polska. Sieć dystrybucji i warsztatów wraz ze zmianą właściciela działać będzie jako Elit.

więcej »
Demo Car Tour 2017

Tegoroczne edycja cyklu Demo Car Tour 2017 powoli zbliżają się ku końcowi. Do zakończenia pozostało już tylko kilka spotkań.

więcej »
MEYLE na targach Equip Auto

MEYLE AG na targi Equip Auto w dniach od 17 do 21 października 2017 przedstawia swoje kompetencje jako producent z własnymi zakładami wytwarzającymi części zamienne. Odwiedzających z warsztatów i hurtowni na stoisku w hali 1, stoisko G 049, oczekują główne produkty z linii produktowych MEYLE‑ORIGINAL, MEYLE‑PD i MEYLE‑HD.

więcej »
Szkolenia techniczne z obsługi sprzętu diagnostycznego

Firma Texa zaprasza na październikowy cykl szkoleń TEXAEDU dla diagnostów i mechaników samochodowych, które odbędą się już w przyszłym tygodniu.

więcej »
Z wizytą w nowym magazynie i centrum rozwoju NGK

W minionym tygodniu mieliśmy okazję obejrzeć z bliska nowe centrum dystrybucyjne firmy NGK Spark Plug Europe w Duisburgu, a także centrum rozwoju firmy w Ratingen.

więcej »
Praktyczne pokazy na Demo Car Tour 2017

W minionym tygodniu uczestniczyliśmy we wrocławskiej edycji Demo Car Tour 2017. Na spotkaniu przedstawiciele firmy Tip-Topol zaprezentowali przedstawicielom warsztatów oponiarskich urządzenia do montażu i wyważania kół różnych marek z grupy premium.

więcej »
Październikowe szkolenia Inter Cars

Bardzo interesująco zapowiada się październikowa lista szkoleń, które Inter Cars zaplanował dla swoich klientów. Można znaleźć wśród nich prelekcje związane z tematami produktowymi, technicznymi, jak również te poruszające kwestie biznesowe. Wszystkie osoby zainteresowane udziałem, mogą zapoznać się z harmonogramem wydarzeń.

więcej »
Master Mechanik 2017: Triumfowała wiedza i doświadczenie

Master Mechanikami 2017 zostali Mariusz Szewczyk i Krzysztof Romańczyk, którzy w drodze o zwycięstwo w tegorocznej edycji programu organizowanego przez Inter Cars pokonali ponad 2 tys. konkurentów. Wielki finał konkursu miał miejsce podczas 16. Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów. 

więcej »
Święto motoryzacji na PGE Narodowym

16. targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów dobiegły końca. Wydarzenie organizowane przez Inter Cars nie bez powodu przez wielu nazywane jest świętem motoryzacji. Tegoroczna edycja ściągnęła na błonia PGE Narodowego dziesiątki tysięcy osób, które mogły liczyć na porcje solidnej wiedzy, widowiskowe konkursy, sportowe emocje i dobrą zabawę. 

więcej »
Team Total przyciąga mechaników

Stoisko Total Polska cieszyło się ogromnym zainteresowaniem gości podczas 16. edycji branżowych targów Inter Cars. W centrum uwagi byli Adam Klimek i Patryk Mikiciuk, ambasadorzy Total.

więcej »