Wydarzenia branżowe

Targi FLEET MARKET 2017

Dnia 22 listopada 2017 r. (środa) w Centrum EXPO XXI w Warszawie odbędą się targi biznesowo-motoryzacyjne Fleet Market.

więcej »
Nominacja do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP dla WUZETEM

WARSZAWSKIE ZAKŁADY MECHANICZNE "PZL-WZM" w Warszawie S.A. znalazły się w gronie 18 przedsiębiorstw, które uzyskały nominacje do Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

więcej »
Już jutro XII Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego

Już jutro rusza XII Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego, który potrwa dwa dni (8–9 listopada) i będzie miał miejsce w Hotelu Sound Garden w Warszawie.

więcej »
Finał programu Master Mechanik – relacja video

O finale Master Mechanik 2017, jaki się odbył podczas 16. Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars, już informowaliśmy. Teraz mamy jeszcze krótką relację video z tego wydarzenia.

więcej »
Rajdowa moc autogaz w trakcie Warsaw Moto Show 2017

Innowacyjne systemy zasilania pojazdów mocno zaznaczyły mocno swoją obecność na stoisku lidera rynku autogaz, firmy AC, podczas odbywających się w miniony weekend trakcie targów Warsaw Moto Show.

więcej »
Szkolenia dla diagnostów

Diagnopol, firma specjalizująca się w organizacji szkoleń w zakresie badań technicznych pojazdów, zaprasza na spotkanie dotyczące problematyki wykonywania badań technicznych pojazdów w związku z wprowadzeniem systemu Centralnej Ewidencji Pojazdów CEP 2.0. Szkolenie skierowane jest do diagnostów, kierowników i przedstawicieli stacji kontroli pojazdów.

więcej »
I Targi Elektromobilności za nami

Rozwój branży e-mobility w naszym kraju nabiera rozpędu. I Targi Elektromobilności zgromadziły licznych producentów, projektantów oraz konstruktorów pojazdów elektrycznych.

więcej »
Ruszyło badanie PIM: „Złoty Zderzak 2017”

Polska Izba Motoryzacyjna rozpoczęła kolejną edycję badania „Złoty Zderzak 2017”, w ramach którego serwisy z całej Polski mogą oceniać współpracujące z nimi towarzystwa ubezpieczeniowe.

więcej »
ProfiAuto na Warsaw Moto Show

Podczas tegorocznej wystawy Warsaw Motor Show mocno swoją obecność będzie chciał zaznaczyć ProfiAuto. Na przygotowanym stoisku o powierzchni ponad 600 m2 znajdą się zarówno atrakcje dla fanów motoryzacji, jak i będzie istniała możliwość zdobycia wiedzy merytorycznej.

więcej »
Szkolenie „Likwidacja szkód komunikacyjnych”

Aktualna wiedza dla osób zajmujących się procesem likwidacji szkód komunikacyjnych. Program szkolenia rozszerzony o orzecznictwo sądów w sprawach ubezpieczeniowych, reprezentację osób prawnych i ich obsługę przy likwidacji szkód komunikacyjnych, w tym tryb leasingu, tryb przewłaszczenia na zabezpieczenie.

więcej »
Konkurs Liqui Moly rozstrzygnięty

Jednym z większych obecnie problemów warsztatów samochodowych jest brak wykwalifikowanych pracowników. Dlatego firma Liqui Moly zorganizowała konkurs „Nakręcamy wiedzę” dla partnerskich szkół o profilu samochodowym.

więcej »
Ostatni raz jako AD Polska

To było ostatnie już spotkanie klientów i dostawców pod szyldem AD Polska. Sieć dystrybucji i warsztatów wraz ze zmianą właściciela działać będzie jako Elit.

więcej »