Wydarzenia branżowe

Kto zostanie najlepszym młodym mechanikiem w Europie?

14 maja w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Cząstkowie Mazowieckim najzdolniejsi adepci sztuki naprawy samochodów z pięciu europejskich krajów staną do rywalizacji o tytuł Young Car Mechanic 2018 oraz o cenne nagrody.

więcej »
Majowe szkolenia techniczne w Magneti Marelli

Magneti Marelli ma przyjemność zaprosić do udziału w szkoleniach technicznych, które odbędą się w maju 2018 r.

więcej »
Majowe szkolenie dla rzeczoznawców w Łodzi

W dniach 25–26 maja br. w Łodzi odbędzie się szkolenie nt. skrócenia czasu oględzin i likwidacji szkody poprzez efektywność i doświadczenie rzeczoznawcy zorganizowane przez ExpertGO.

więcej »
MOOG® powraca jako oficjalny dostawca części w wyścigach NASCAR Whelen Euro Series™

Należąca do Federal-Mogul Motorparts marka MOOG rozpoczyna swój drugi sezon jako oficjalny dostawca części układu kierowniczego i zawieszenia dla kierowców NASCAR Whelen Euro Series. NWES to jedna z najszybciej rozwijających się i najbardziej emocjonujących serii wyścigowych w Europie. W rywalizacji bierze udział jeden kierowca z Polski. Maciej Dreszer sezon 2017 ukończył na wysokim 3. miejscu w klasie Rookies.

więcej »
Moto Show Bielsko-Biała 2018

W dniach 14–15.07.2018 w Bielsku-Białej odbędą się „MIĘDZYNARODOWE TARGI MOTORYZACYJNE”, które będą częścią „MOTO SHOW BIELSKO-BIAŁA”.

więcej »
Trzecia szansa na tytuł Supermechanik

Poprzednie edycje konkursu Supermechanik cieszyły się zainteresowaniem ponad trzech tysięcy mechaników samochodowych z całej Polski. Rozpoczęła się właśnie trzecia edycja pod szyldem ELIT Polska. Pierwszy etap konkursu Supermechanik ELIT 2018 potrwa od kwietnia do końca czerwca.

więcej »
To już!

W czwartek rozpoczynają się Targi Techniki Motoryzacyjnej oraz Poznań Motor Show 2018. Co będzie do zobaczenia? Jak się poruszać po targach przez najbliższych kilka dni?

więcej »
Dwa tygodnie do Targów Techniki Motoryzacyjnej 2018

Już niecałe dwa tygodnie dzielą nas od święta branży motoryzacyjnej. W dniach 5–8 kwietnia 2018 r. w stolicy Wielkopolski tematem numer 1 będzie motoryzacja. To tutaj bowiem organizowane są Targi Techniki Motoryzacyjnej oraz Poznań Motor Show 2018.

więcej »
Young Car Mechanic 2018

Krajowa edycja konkursu Young Car Mechanic 2018 wkracza w decydującą fazę. 5 kwietnia, podczas ogólnopolskiego finału poznamy nazwiska uczniów, którzy będą reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej i powalczą o bardzo atrakcyjne nagrody.

więcej »
Automechanika Istanbul już w kwietniu

Targi Automechanika Istanbul to czwarta na świecie impreza targowa pod względem liczby wystawców (po Szanghaju, Frankfurcie i Dubaju), która co roku gromadzi ponad 1200 wystawców i ponad 40 000 odwiedzających.

więcej »
Tylko miesiąc do TTM 2018

Już tylko miesiąc dzieli nas od święta branży motoryzacyjnej. W dniach 5–8 kwietnia 2018 r. w stolicy wielkopolski zadrży ziemia. To tutaj bowiem, na tereny targowe, zjadą się na Targi Techniki Motoryzacyjnej fani i profesjonaliści, którzy głodni wiedzy, nabycia nowych umiejętności, jak i emocji ruszą autostradą możliwości i wrażeń.

więcej »
Firma Liqui Moly uruchomiła ligę rajdową LM CUP

Zainteresowanie akcją przerosło oczekiwania i firma postanowiła podwoić ilość zestawów startowych do 150.

więcej »