Wydarzenia branżowe

XIII Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego

Stowarzyszeniem Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych zaprasza do wzięcia udziału w XIII Kongresie Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego, największym tego typu wydarzeniu w branży motoryzacyjnej w Polsce. Odbędzie się ono 7 i 8 listopada w Hotelu Sound Garden w Warszawie.

więcej »
Megatrendy w motoryzacji okiem kobiet

Wszyscy wiemy, że kobiety doskonale znają się na trendach. O tym, że nieobce im są także trendy, a nawet megatrendy, i to w motoryzacji, przekonać się będzie można uczestnicząc w XIII Kongresie Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego, który odbędzie się 7-8 listopada w Warszawie.

więcej »
Biznes i nauka

Odbywające się w terminie 16–18 listopada 2018 r. targi techniki motoryzacyjnej Automotive Parts Expo działają na dwóch płaszczyznach – biznesowej i naukowej. To nie tylko miejsce spotkań, ale także szkoleń i konferencji dla profesjonalistów.

więcej »
Targowa jesień ALEX’a i OPTIMY

Przed nami nasza piękna, polska, złota jesień, która niezwykle pracująco zapowiada się dla firmy ALEX - producenta samochodowych instalacji gazowych OPTIMA oraz IDEA.

więcej »
Valeo tworzy darmowe szkolenia techniczne online

Producent części motoryzacyjnych Valeo uruchomił szkolenia online. Podczas webinarów, uczestnicy dowiedzą się wielu przydatnych informacji na temat omawianych przez ekspertów zagadnień technicznych. Projekt adresowany jest do wszystkich osób pracujących w branży motoryzacyjnej.

więcej »
Szkolenia firmy Magneti Marelli w październiku

Magneti Marelli publikuje harmonogram szkoleń zaplanowanych na październik br.

więcej »
TEAM STAG w Szczecinie

W ostatni weekend w Szczecinie odbyło się otwarte szkolenie z cyklu TEAM STAG, dedykowane profesjonalnym warsztatom samochodowym. To kolejne szkolenie organizowane przez firmę AC S.A., które zgromadziły już ponad 1,5 tysiąca uczestników chcących poszerzać swoją wiedzę i kwalifikacje z zakresu instalacji autogaz.

więcej »
5. edycja AP EXPERT 2018 za nami. Oto zwycięzcy

W dniach 7-9 września odbył się finał promocji AP EXPERT 2018 w hotelu Arłamów w jesiennych Bieszczadach. Tegoroczna edycja była wyjątkowa pod wieloma względami. Już po raz piąty warsztatowi klienci Auto Partner wzięli udział w promocji AP EXPERT i tym razem do zmagań finałowych zostało zaproszonych nie 100 klientów, lecz 125 finalistów, gdyż w tym roku przypada także jubileusz 25-lecia istnienia firmy Auto Partner.

więcej »
Szkolenia techniczne TEXAEDU z obsługi sprzętu diagnostycznego

Nawet najlepsze urządzenia diagnostyczne są wykorzystywane w takim stopniu, na jaki pozwala wiedza i doświadczenie mechanika diagnosty. Ich wydajność można podnieść poprzez udział w profesjonalnych programach szkolących i doszkalających specjalistów diagnostów. TEXA zaprasza mechaników diagnostów na szkolenia w ramach programu TEXAEDU.

więcej »
Wrzesień pod znakiem szkoleń w Inter Cars

52 szkolenia dla rynku osobowego i 30 poświęconych na spotkania z mechanikami specjalizującymi się w naprawach samochodów użytkowych. Wrześniowe szkolenia Inter Cars to, jak zawsze, solidna dawka wiedzy przekazana w przystępny sposób w różnych lokalizacjach w całej Polsce.

więcej »
AP EXPERT 2018 – wielki finał piątej edycji już w przyszły weekend

Dobiegły końca eliminacje piątej edycji prestiżowej, długookresowej promocji AP EXPERT 2018, organizowanej przez Auto Partner SA przy wsparciu szerokiej rzeszy sponsorów akcji. Po ponad pięciu miesiącach zmagań o miejsce w Wielkim Finale wyłoniono 125 najlepszych klientów dystrybutora – finalistów, którzy w przyszły weekend w Arłamowie zawalczą o tytuł „Wybitnego Wśród Ekspertów”.

więcej »
Automechanika Frankfurt uruchamia pierwszy program dla klientów

W dniach od 11 do 15 września 2018 odbędzie się jubileuszowa, 25. edycja najważniejszych targów techniki motoryzacyjnej Automechanika Frankfurt. Po raz pierwszy równolegle z targami opon REIFEN,  które dotychczas były organizowane w Essen. Z tej okazji organizator targów, Messe Frankfurt, postanowił uruchomić specjalny program dla klientów. W tym roku na odwiedzających czeka szereg atrakcyjnych ofert i dodatkowych usług. Klienci handlowi będą mogli też skorzystać z programu wspierającego serwis i naprawę opon.

więcej »