Wydarzenia branżowe

AP EXPERT 2019 – JUŻ 6. EDYCJA!

Już po raz 6. ruszyły zmagania w promocji AP EXPERT organizowanej przez Auto Partner SA przy współudziale zaufanych partnerów akcji. Promocja przyjęła się doskonale i cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów dystrybutora.

więcej »
Czas na motoryzacyjne emocje – Poznań Motor Show rusza już w marcu

Prestiżowe i zarazem jedne z największych w Europie. Obecne w portfolio Międzynarodowych Targów Poznańskich od 1992 roku, zwane przez znawców świata motoryzacyjnego Małą Genewą, czyli targi Poznań Motor Show ruszają już 28 marca.

więcej »
W fabryce Opla w Tychach ruszyła produkcja silników Turbo PureTech Grupy PSA

Fabryka silników Opla w Tychach będzie ważnym elementem w sieci produkcyjnej Grupy PSA. Właśnie ruszyła tam produkcja 3-cylindrowego silnika 1.2 Turbo PureTech.

więcej »
Seminaria SKP 2019

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Krośnie zaprasza do uczestnictwa w seminariach związanych z systemem badań technicznych pojazdów, które odbędą się w marcu i kwietniu 2019 r. Tematem seminarów jest „Bezpieczne i efektywne prowadzenie SKP w obliczu nadchodzących zmian”.

więcej »
Styczniowe szkolenia Inter Cars

Firma Inter Cars przygotowała dla wszystkich swoich klientów szeroką gamę szkoleń. Na liście znajdują się zarówno pozycje skierowane do specjalistów z rynku osobowego, jak również te dla mechaników wyspecjalizowanych w naprawie ciężarówek.

więcej »
Czwarty międzynarodowy szczyt dostawców pojazdów użytkowych Temot sporym sukcesem

W listopadzie we Frankfurcie nad Menem firma Temot International zorganizowała czwarty doroczny szczyt dostawców segmentu pojazdów użytkowych. W imprezie uczestniczyło ponad 100 przedstawicieli czołowych dystrybutorów i dostawców, dzięki czemu tegoroczna impreza odniosła największy sukces od debiutu w 2015 r.

więcej »
Dwie nagrody dla filtrów firmy Fram

Fram, marka z segmentu aftermarket należąca do firmy Sogefi, otrzymała dwie prestiżowe na rynku rosyjskim nagrody "Autokomponent roku 2018" i "MAK 2018".

więcej »
Grudniowe szkolenia Inter Cars

Kończący się rok intensywnych szkoleń Inter Cars zamyka się mocnym akcentem – do 18 grudnia dystrybutor przeprowadzi kolejnych 27 szkoleń dla mechaników specjalizujących się w naprawach samochodów osobowych oraz siedem dla warsztatowców od rynku ciężarowego. Potem nastąpi blisko dwutygodniowa, świąteczna przerwa, a na początku 2019 roku rozpocznie się kolejna szkoleniowa ofensywa Inter Cars.

więcej »
Targi Automechanika na świecie w pierwszej połowie 2019 roku

Przedstawicielstowo Targów Frankfurt w Polsce zaprasza do udziału w targach z rodziny Automechanika, które Messe Frankfurt organizuje w pierwszej połowie 2019 roku w różnych krajach.

więcej »
PKN Orlen oficjalnie w F1

PKN Orlen został oficjalnym partnerem zespołu Formuły 1 Williams Martini Racing. Logotyp Orlen znajdzie się na bolidach oraz kombinezonach zawodników występujących w najbardziej prestiżowych i najpopularniejszych wyścigach świata.

więcej »
Pełną parą

16 listopada w Ptak Warsaw Expo miejsce miały dwie imprezy motoryzacyjne. Pierwsza z nich to 4. edycja Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych Warsaw Motor Show, a druga – Automotive Parts Expo.

więcej »
Sprawdź wiedzę z Liqui Moly

Liqui Moly uruchamia konkurs „Wielki test wiedzy mechaników”.

więcej »