100 biało-czerwonych akumulatorów dla szkół

© Autopart

Udostępnij:

Z okazji 100-lecia niepodległości Polski AUTOPART przygotował 100 biało-czerwonych akumulatorów samochodowych. Ta limitowana edycja trafi do szkół średnich technicznych z całego kraju. Akumulatory będą produkowane w fabryce w Mielcu dokładnie w listopadzie 2018 roku.

Szkoły biorące udział w akcji, otrzymają pełnowartościowe produkty, które mają służyć celom dydaktycznym, stanowić element wyposażenia pracowni mechanicznych czy szkolnych warsztatów. W pakiecie znajdą się także inne materiały edukacyjne.



AUTOPART jest w 100% polską firmą, która produkuje akumulatory w Mielcu od 36 lat. Z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę firma chce podzielić się czymś, na czym zna się najlepiej.

– W naszym kraju mamy wiele produktów, które osiągają światowy poziom. Świętując Dzień Niepodległości, chcielibyśmy podkreślić rolę młodzieży w procesie kształtowania przyszłości Polski. To właśnie ci młodzi ludzie będą już za chwilę współtworzyć kolejne, wspaniałe polskie marki – mówi Monika Bąk, prezes AUTOPART SA.

Jak otrzymać biało-czerwony akumulator?


TOP w kategorii




W akcji mogą wziąć udział wszystkie publiczne i niepubliczne szkoły branżowe i technika o profilu mechanicznym, samochodowym, elektrycznym itp. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy, który znajduje się w zadkładce Kontakt http://www.autopart.pl/kontakt. W polu Wiadomość należy wpisać nazwę szkoły, adres oraz kontakt do opiekuna. O przyznaniu promocyjnego egzemplarza decyduje kolejność zgłoszeń. AUTOPART zadba o dostarczenie akumulatora bezpośrednio do placówki. Rejestracja ruszyła 11 listopada 2018.

Źródło: Infpormacja prasowa AUTOPART

Udostępnij:

Drukuj





aE



Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również