25 nowych cewek zapłonowych DENSO

© Denso

Udostępnij:

DENSO rozszerzyło ofertę cewek zapłonowych o 25 nowych numerów katalogowych, które mają 821 zastosowań i zastępują 27 numerów OE.

Nowe cewki zapłonowe DENSO mają zastosowanie w parku pojazdów liczącym 10,9 miliona aut, głównie w samochodach marek grupy VW, Toyota, Lexus, Hyundai i Kia.Przykładowe zastosowania można znaleźć w tabeli.Najwyższa jakość i niezawodność

Zaawansowana konstrukcja cewek zapłonowych DENSO zapewnia wysoką temperaturę, tłumi hałas i eliminuje przerwy w zapłonie. Z kolei ulepszona wydajność magnetyczna cewki szybciej generuje wysokie napięcie, przyczyniając się do oszczędności energii.

DENSO jest liderem w technologii bezpośredniego zapłonu i ściśle współpracuje z producentami pojazdów na całym świecie. Firma opracowała pierwszą w przemyśle samochodowym, niewielką, cylindryczną cewkę zapłonową. DENSO jest również pionierem w zakresie mikroobwodów sterujących oraz diagonalnych uzwojeń indukcyjnych. Te oraz inne przełomowe konstrukcje stosowane w cewkach zapłonowych DENSO dla rynku wtórnego zapewniają niezawodne, skuteczne działanie zapłonu podczas każdej podróży.

Więcej informacji o cewkach zapłonowych DENSO można znaleźć w e-katalogu firmy na stronie www.denso-am.pl, w katalogu TecDoc lub u przedstawiciela DENSO.

 Źródło: Denso

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategoriiChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również