27. Międzynarodowe Targi STACJA PALIW zapowiedziane

stacja paliw 2020 © Targi Paliwa

Udostępnij:

Kolejne Targi STACJA PALIW odbędą się w dniach 13-15 maja 2020 roku. Organizatorzy zapowiedzieli, czego uczestnicy warszawskiego wydarzenia mogą się spodziewać. 

Podczas 27. edycji Targów STACJA PALIW uczestnicy będą mogli zobaczyć miasteczko myjni, wizualizację na stacji paliw i myjniach oraz środki ochrony indywidualnej.Wizualizacja na stacji paliw i myjniach

Zarówno stacja paliw, jak i znajdujące się na jej terenie: myjnia, sklep, gastronomia – to obiekty 24h. Muszą więc być widoczne zarówno w nocy, jak i w dzień oraz przede wszystkim w każdych warunkach atmosferycznych. Miejscem, w którym poznasz szeroki wachlarz firm prezentujących najnowocześniejsze rozwiązania i technologie, nowe trendy są MTSP.Miasteczko myjni

Ekspozycja sektora urządzeń i usług związanych z myciem oraz pielęgnacją pojazdów to Strefa Myjni. Są tam prezentowane urządzenia do mycia, produkty i usługi nie tylko dla aut osobowych, ale również: TIR-ów, cystern, sprzętu ciężkiego, rolniczego itp. Skupienie dużej liczby firm, ze zróżnicowaną ofertą, w jednym czasie i w jednym miejscu spowodowały, że MTSP zyskały sobie powszechną renomę w tej branży.

Środki ochrony indywidualnej

Jednolity ubiór pracowników nie tylko podkreśla i buduje tzw. spontaniczne zaufanie do firmy i marki, ale także zapewnia spełnienie wymagań z zakresu BHP. Zunifikowane, antyelektrostatyczne ubiory stanowią jeden z koniecznych i niezbędnych elementów ochrony osobistej osób pracujących na stacji paliw. Prócz spełnienia wymogów jakościowych, norm bezpieczeństwa, ważny jest oczywiście regularny serwis, pranie i czyszczenie odzieży roboczej. Jaką więc odzież wybrać? Na co zwrócić uwagę? Odpowiedź na te pytania będzie można znaleźć na Targach STACJA PALIW 2020.

Poniżej znajduje się film z poprzedniej edycji targów:

Źródło: Polska Izba Paliw Płynnych

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również