900 nowych zastosowań do oferty klimatyzacji od Delphi Technologies

Delphi Technologies, klimatyzacja © Delphi Technologies

Udostępnij:

Coraz trudniej jest wyobrazić sobie jazdę samochodem bez klimatyzacji. Wymagania odnośnie do komfortu jazdy i jakości powietrza w samochodzie stale rosną, dlatego zainteresowanie podzespołami klimatyzacji nie maleje.

Firma Delphi Technologies w ostatnim czasie wprowadziła do oferty ponad 50 nowych części związanych z klimatyzacją, pasujących do ponad 900 zastosowań. Rozszerzenie oferty obejmuje najnowsze technologie, szkolenia w standardzie OE, narzędzia diagnostyczne i dostęp do informacji technicznych.Oferując m.in. sprężarki, skraplacze, zawory rozprężne i filtry kabinowe do popularnych pojazdów, takich jak Audi Q2, Seat Ateca i Peugeot 3008, rozszerzony asortyment Delphi Technologies obejmuje już ponad 1370 numerów części i prawie 25 000 zastosowań.

Wyprodukowane zgodnie z rygorystycznymi normami OE podzespoły A/C są skonstruowane tak, by zapewnić oszczędność paliwa, redukcję emisji spalin i szybsze uzyskanie komfortowej temperatury wewnątrz pojazdu. Wraz z rozwiązaniem diagnostycznym DS, szkoleniami obejmującymi certyfikację f-gazów i informacjami technicznymi, asortyment klimatyzacji Delphi Technologies jest źródłem części, narzędzi i know-how, które przydają się warsztatom samochodowym do oferowania wysokojakościowego, rentownego serwisu klimatyzacji i do zachowania długoterminowej lojalności klientów.

Źródło: Delphi Technologies

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również