AS-PL Sp. z o.o. zaprasza na Targi Techniki Motoryzacyjnej do Poznania

© AS-PL

Udostępnij:

Firma AS-PL weźmie udział w jednej z najważniejszych imprez motoryzacyjnych w Polsce, która w tym roku odbywa się pod hasłem „Siła Napędowa Motoryzacji”.

Targi będą miały miejsce w dniach 5–8 kwietnia 2018 r. w budynku Międzynarodowych Targów Poznańskich. Stoisko AS-PL będzie można znaleźć w pawilonie nr 7 pod numerem 36. Odwiedzający znajdą na nim nowości produktowe z kategorii alternator i rozrusznik oraz ich części. Czeka na nich także niespodzianka w postaci konkursu z atrakcyjnymi nagrodami do wygrania. Szczegóły będą dostępne na fanpage firmy pod adresem: https://www.facebook.com/asplcom/  

Impreza targowa odbywa się w cyklu dwuletnim i organizowana jest wspólnie ze Stowarzyszeniem Techniki Motoryzacyjnej. Skierowana jest do warsztatów samochodowych, stacji obsługi i  kontroli pojazdów, myjni, właścicieli flot pojazdów i dilerów samochodowych. Będzie można zobaczyć m.in. najnowsze technologie i produkty, części układu elektrycznego pojazdów, maszyny do obsługi i napraw, urządzenia alarmowe, ogumienie oraz płyny i materiały eksploatacyjne. Ubiegła edycja zgromadziła 300 wystawców i 15 tys. odwiedzających.

Źródło: AS-PL


Udostępnij:

Drukuj


TOP w kategorii
aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również