PRODUKT ROKU 2017: Podkład akrylowy HS 5:1 GLOSSLINE

© Marblach

Udostępnij:

Kategoria w konkursie: chemia motoryzacyjna

Podkład akrylowy HS GLOSSLINE jest produktem z linii produktowej GLOSSLINE – materiałów lakierniczych producenta Marblach. Podobnie jak cała linia materiałów lakierniczych GLOSSLINE jest to wyjątkowy produkt z gamy podkładów na rynku. Jego wyjątkowość i skuteczność charakteryzuje się tym, że wykorzystywany jest nie tylko w branży automotive, ale bardzo dobrze radzi sobie na powierzchniach stalowych, stali nierdzewnej, stali ocynkowanej i, co istotne, także na aluminium oraz laminatach.

Jego cechą charakterystyczną jest to, że posiada bardzo wysoką przyczepność, szybko schnie, jest łatwy do obróbki oraz posiada połysk i wysoką stabilność w czasie. Dzięki wysokiej jakości żywic akrylowych i specjalnych dodatków umożliwia nakładanie grubych warstw bez ściekania powłoki. Co nie jest bez znaczenia, a stanowi o jego wyjątkowości, jest to, że zapewnia powłokę antykorozyjną.


Do utwardzenia podkładu HS GLOSSLINE stosuje się utwardzacze poliizocyjanianowe.

Podkład akrylowy HS 5:1 GLOSSLINE zawiera 500 g/l lotnych związków organicznych w mieszance gotowej do użycia, co mieści się poniżej granicy dopuszczalnej normy LZO Kat. B/3, która wynosi 540 g/l.

Podkład akrylowy HS 5:1 GLOSSLINE  jest produktem wykonanym przez firmę Marblach z myślą o wartościach dodanych w branży, jakimi są:  czas pracy, efektywność oraz – co najważniejsze – jakość.


TOP w kategorii
Marblach Mariusz Rozborski
Wyżne 209 A, 38-120 Czudec
tel./fax +48 17 277 22 42
tel. kom. +48 513 080 603
[email zakodowany]

www.marblach.pl

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również