Adapter do podwójnych układów wydechowych marki Carvent

wyciąg spalin Norfi © NORFI

Udostępnij:

Na pewno znasz sytuację, w której klient przekazuje Ci do naprawy samochód wyposażony w dwie rury wydechowe, gdy Twój wyciąg spalin obsługuje tylko jeden wydech. Jak w takiej sytuacji uruchomić silnik bez narażania zdrowia na szkodliwe działanie spalin silnikowych?

Jest na to rozwiązanie niewymagające dużych nakładów finansowych. To adapter wyprodukowany przez NORFI Polska poszerzający funkcjonalność pojedynczego wyciągu spalin o możliwość eliminowania spalin z podwójnych końcówek układów wydechowych.Firma NORFI, w branży automotive znana jest z wyciągów spalin silnikowych przeznaczonych do serwisów i warsztatów samochodowych, tym razem postanowiła stworzyć produkt pod szyldem swojej polskiej marki Carvent. – Adapter miał być ukłonem w stronę naszych klientów, którzy już korzystają z naszych urządzeń, lecz potrzebują uniwersalnego rozwiązania – powiedział Jędrzej Siwek, kierownik działu marketingu w NORFI.

Adapter do podwójnych układów wydechowych stanowi uzupełnienie oferty odsysaczy spalin Carvent, jednak z powodzeniem znajduje zastosowanie w urządzeniach do odciągu spalin silnikowych innych producentów.

Zalety adaptera Carvent:

  • do odciągów spalin z wężem o średnicy DN 100 mm,
  • odporność temperaturowa do +150˚C (w przygotowaniu wersja do +650˚C),
  • statyw wykonany z anodowanego aluminium,
  • stabilna podstawa wykonana ze stalowej płyty,
  • wszechstronna regulacja pozwalająca dopasować pozycję ssawek do większości typów pojazdów.

Jeśli nie jesteś pewien czy adapter będzie odpowiedni do posiadanego wyciągu spalin, zawsze możesz skontaktować się z jednym z doradców techniczno-handlowych lub Twoim dystrybutorem produktów NORFI, którzy pomogą w każdej kwestii związanej z urządzeniami do odciągu spalin.

Źródło: NORFI

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również