Akumulatorowa skrobaczka do szyb Kärcher

karcher skrobaczka akumulatorowa © Karcher

Udostępnij:

Koniec ze żmudnym skrobaniem zamarzniętych szyb w aucie. Kärcher raz na zawsze rozwiązał ten problem.

Znasz to? Rano dźwięk budzika rozpoczyna codzienny pięciobój. Poranna krzątanina. W pośpiechu dopijasz ostatni łyk kawy. Wychodzisz. I wtem, okazuje się, że jeszcze trzeba zeskrobać lód z szyb auta. Na szczęście Kärcher znalazł na to sposób. Akumulatorowa skrobaczka do szyb EDI 4 pozwoli Ci zapomnieć o żmudnej i męczącej walce z oblodzeniem. Usunie nawet uporczywe warstwy lodu. Wystarczy delikatnie docisnąć ją do szyby i raz przy razie lekko przesuwać po powierzchni, a dysk z obracającymi się szybko plastikowymi ostrzami wykona pracę za Ciebie.My się zimy nie boimy!

Inteligentna funkcja przełączania z trybem gotowości zapewnia urządzeniu automatyczny start. 550-gramowa skrobaczka do szyb EDI 4 zatrzymuje się automatycznie, gdy tylko podniesiemy ją i nie będzie miała kontaktu z szybą. Po użyciu tego sprytnego urządzenia szyby są czyste. Nie ma smug, zarysowań, ani pozostałości lodu.

Dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu, zabezpieczonemu przed głębokim rozładowaniem urządzenie może pozostać w pojeździe przez dłuższy czas i jest zawsze gotowe do użycia. Zaślepka zapewnia bezpieczne przenoszenie i przechowywanie. Ładowanie odbywa się wygodnie za pomocą dostarczonego kabla ładującego. Po pełnym naładowaniu bateria wystarcza na około 15 minut pracy. Gdy ostrza się zużyją można je łatwo wymienić bez większego wysiłku i bez korzystania z narzędzi.

Źródło: Kärcher 

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również