AP EXPERT 2019 – JUŻ 6. EDYCJA!

© Auto Partner

Udostępnij:

Już po raz 6. ruszyły zmagania w promocji AP EXPERT organizowanej przez Auto Partner SA przy współudziale zaufanych partnerów akcji. Promocja przyjęła się doskonale i cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów dystrybutora.

Ta edycja jest wyjątkowa z kilku względów:

  • Termin – dłuższy niż zwykle, bo od 1 lutego do 17 sierpnia 2019 r.
  • Liczba uczestników Wielkiego Finału – to aż 150 finalistów z największą ilością punków zgromadzonych przez cały czas trwania promocji.
  • Aż 6 comiesięcznych testów teoretycznych na dedykowanej platformie – sprawdzają nie tylko wiedzę i refleks, ale także przynoszą olbrzymią ilość punktów, bo aż 27 tys., a dodatkowo przewidziano cenne nagrody za poprawne rozwiązania – skutery i narzędzia warsztatowe.
  • Wielki Finał AP EXPERT 2019: 6-8 września 2019 – przepiękny hotel w sercu Polski oraz nowoczesny tor wyścigowy – miejsce finału praktycznego, atrakcji rajdowych i niezapomnianych wrażeń.

AP EXPERT to długoterminowa akcja promocyjna, której celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce. Promocja trwa od 1 lutego do 17 sierpnia 2019 roku, a jej zwieńczeniem będzie Wielki Finał w Hotelu Warszawianka i na Torze Modlin.AP EXPERT, jak co roku, będzie składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie klienci zdobywają punkty za zakup specjalnie premiowanych towarów partnerów akcji, a także rozwiązując comiesięczne testy wiedzy on-line z zakresu mechaniki. Wyłonionych 150 uczestników z największą liczbą punktów zaproszonych zostanie do dalszych zmagań – Wielkiego Finału, w którym będą rozwiązywać test z wiedzy teoretycznej, a najlepsza dziesiątka awansuje do części praktycznej finału.

Część praktyczna będzie składała się z dużego i małego finału, gdzie nagrodami będzie wyposażenie warsztatowe z oferty Auto Partner, a zwycięzca otrzyma samochód SEAT Arona FR 1,5 TSI 150 KM i prestiżowy tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów” – łącznie pula nagród tegorocznej edycji to prawie PÓŁ MILIONA złotych.

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT są:
Partnerzy tytularni:
Bosch, Castrol, ZF (SACHS, LEMFÖRDER, TRW), MaXgear
Partnerzy główni:
Meyle, Febi, Quaro, Continental ContiTech, SKF, Valeo, NK, Schaeffler (LuK, INA, FAG, Ruville), NRF, Rymec, Philips, Textar, Hella, Delphi Technologies
Partnerzy techniczni:
NGK, Bilstein, Motul


TOP w kategorii
Zmagania ruszyły…

Szczegóły promocji: www.apexpert.pl.

Źródło: Informacja prasowa Auto Partner

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również