AP EXPERT 2019 – piąty skuter, tym razem do Rybnika!

auto partner skuter © Auto Partner

Udostępnij:

Tegoroczna edycja AP EXPERT powoli zbliża się już do końca, 17 sierpnia będzie ostatnim dniem na zdobycie dodatkowych punktów za dokonane zakupy w promocji.

Test, który odbył się w pierwszych dniach lipca, był niezwykle szczęśliwy dla warsztatu Mechanika Pojazdowa i Elektromechanika Krzysztofa Wojaczka, który zdobył największą ilość punktów i stał się posiadaczem pięknego jednośladu. Pozostałych 9 najlepszych uczestników otrzymało nagrody marki Quaro.Przed nami uczestnikami już ostatni, 6. test wiedzy i ostatnia szansa na dodatkowe 4 500 punktów, na ostatni skuter, a przede wszystkim na udział w Wielkim Finale AP EXPERT 2019 i tytuł Wybitny Wśród Ekspertów. Test będzie dostępny w dniach 1-5 sierpnia na platformie apexpert.pl.

Zmagania finałowe to wielka dawka wrażeń i emocji dla każdego uczestnika, to także niesamowite wydarzenie pełne motoryzacyjnych atrakcji i cudowny wieczór z najlepszymi gwiazdami.

W Wielkim Finale AP EXPERT 2019, który odbędzie się już 6-8 września, weźmie udział aż 150 uczestników. Nagrody o wartości prawie pół miliona złotych i tytuł Wybitny Wśród Ekspertów czekają!Źródło: Auto Partner

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również