AP EXPERT 2019 – pierwszy skuter za najlepszy test wiedzy już zdobyty

Auto Partner, AP Expert © Auto Partner

Udostępnij:

AP EXPERT to strategiczna promocja Auto Partner, która trwa już od 1 lutego, a pierwszy test z wiedzy z zakresu mechaniki pojazdowej odbył się w dniach 1–5 marca.

Każdy z uczestników, po zalogowaniu się na dedykowanej platformie, miał do rozwiązania test, który składał się z 15 pytań, gdzie każda poprawna odpowiedź była nagradzana aż 300 punktami. Najlepsi klienci zyskali aż 4500 punktów w promocji, a to dopiero pierwszy test – będzie ich jeszcze 5 do końca tegorocznej edycji AP EXPERT.Nagrodzonych zostało 10 najlepszych uczestników I testu wiedzy on-line AP EXPERT. Nagrodą za pierwsze miejsce był skuter Barton Falcon 125, który trafił do Ostrowa Wielkopolskiego, do właściciela warsztatu Auto Serwis Dariusz Woźniak.

Pozostałych, najlepszych 9 klientów zostało obdarowanych profesjonalnymi kluczami udarowymi przemysłowymi bądź kluczami dynamometrycznymi ½” 50-350 Nm marki Rooks.

Kolejny test już niebawem – 1 kwietnia 2019.

AP EXPERT to długoterminowa akcja promocyjna, której celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce. Promocja trwa od 1 lutego do 17 sierpnia 2019 roku, a jej zwieńczeniem będzie Wielki Finał w Hotelu Warszawianka i na Torze Modlin.

AP EXPERT, jak co roku, będzie składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie klienci zdobywają punkty za zakup specjalnie premiowanych towarów partnerów akcji, a także rozwiązując comiesięczne testy wiedzy on-line z zakresu mechaniki. Wyłonionych 150 uczestników z największą liczbą punktów zaproszonych zostanie do dalszych zmagań – Wielkiego Finału, w którym będą rozwiązywać test z wiedzy teoretycznej, a najlepsza dziesiątka awansuje do części praktycznej finału.

Łączna pula nagród tegorocznej edycji to prawie pół miliona złotych, a zwycięzca otrzyma samochód Seat Arona FR 1,5 TSI 150 KM i prestiżowy tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów”.

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT są:Partnerzy tytularni: Bosch, Castrol, ZF (Sachs, Lemforder, TRW), MaXgear

Partnerzy główni: Meyle, Febi, Quaro, Continental ContiTech, SKF, Valeo, NK, Schaeffler (LuK, INA, FAG, Ruville), NRF, Rymec, Philips, Textar, Hella, Delphi Technologies

Partnerzy techniczni: NGK, Bilstein, Motul

Źródło: Auto Partner

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również