AP EXPERT 2019 – zapowiedź Wielkiego Finału oraz kolejni partnerzy

© Auto Partner

Udostępnij:

AP EXPERT to strategiczna promocja Auto Partner, która trwa już od 1 lutego, a kończy się 17 sierpnia 2019 r., której celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce.

AP EXPERT, jak co roku, będzie składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie klienci zdobywają punkty za zakup specjalnie premiowanych towarów partnerów akcji, a także rozwiązując comiesięczne testy wiedzy on-line z zakresu mechaniki.Wyłonionych 150 uczestników z największą liczbą punktów zaproszonych zostanie do dalszych zmagań – Wielkiego Finału, w którym będą rozwiązywać test z wiedzy teoretycznej, a najlepsza dziesiątka awansuje do części praktycznej finału.Część praktyczna będzie składała się z dużego i małego finału, gdzie nagrodami będzie wyposażenie warsztatowe z oferty Auto Partner, a zwycięzca otrzyma samochód SEAT Arona FR 1,5 TSI 150 KM i prestiżowy tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów” – łącznie pula nagród tegorocznej edycji to prawie pół miliona złotych.

Finał zmagań odbędzie się w Hotelu Warszawianka i na Torze Modlin w dniach 6–8.09.2019 r.

Całość Wielkiego Finału poprowadzi Ireneusz Bieleninik – dziennikarz motoryzacyjny i konferansjer, cechujący się doskonałym, ciętym żartem. Gościem specjalnym na uroczystej wieczornej gali będzie znakomity satyryk i artysta kabaretowy – Marcin Daniec. Zapowiada się fantastyczny weekend – pełen emocji, rajdowej adrenaliny, połączony z wybornym bankietem.

Długoterminowa i prestiżowa promocja AP EXPERT 2019 cieszy się bardzo dużą popularnością nie tylko wśród klientów Auto Partner, ale także wśród dostawców, którzy również chcą być jej częścią. Do grona partnerów akcji dołączyły firmy Mann-Filter (partner tytularny) oraz Sasic (partner techniczny), które łącznie z Auto Partner SA i pozostałymi sponsorami, pomogą wyłonić najlepszego mechanika w Polsce, czyli „Wybitnego Wśród Ekspertów 2019”.

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT są:
Partnerzy tytularni: Bosch, Castrol, ZF (SACHS, LEMFÖRDER, TRW), MaXgear, Mann-Filter
Partnerzy główni: Meyle, Febi, Quaro, Continental ContiTech, SKF, Valeo, NK, Schaeffler (LuK, INA, FAG, Ruville), NRF, Rymec, Philips, Textar, Hella, Delphi Technologies
Partnerzy techniczni: NGK, Bilstein, Motul, Sasic
Partner medialny: czasopismo „autoEXPERT”Źródło: Auto Partner

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również