AP EXPERT 2019 – zmagania 6. edycji trwają!

© Auto Partner

Udostępnij:

W tym roku już od 1 lutego ruszyły zmagania o tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów”. To strategiczna akcja skierowana do klientów Auto Partner SA, której celem jest wyłonienie najlepszych mechaników – specjalistów w branży.

W 2014 roku AP EXPERT odbył się po raz pierwszy i z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jak co roku, w pierwszym etapie klienci zdobywają punkty za zakup specjalnie premiowanych towarów partnerów akcji, a także rozwiązując comiesięczne testy wiedzy on-line.Tegoroczna 6. edycja kładzie mocny akcent na wiedzę teoretyczną z zakresu mechaniki i elektromechaniki. Na specjalnie dedykowanej platformie pojawi się aż 6 testów wiedzy on-line, każdy z możliwością zdobycia aż 4,5 tys. punktów. A to właśnie ilość zdobytych punktów przez cały czas trwania promocji przesądzi o wejściu do zmagań Wielkiego Finału.

Dodatkowo przewidziano cenne nagrody za rozwiązanie testów – skutery i narzędzia warsztatowe, więc dzięki punktom można zdobyć nie tylko miejsce w Wielkim Finale, ale także atrakcyjne nagrody. Testy on-line będą dostępne przez pierwszych pięc dni każdego miesiąca; pierwszy test już miał swoją odsłonę 1 marca.

150 finalistów Wielkiego Finału AP EXPERT rozpocznie swoje ostatnie zmagania w dniach 6-8 września 2019 w przepięknym hotelu Warszawianka rozwiązując Test teoretyczny, a najlepszych 10. finalistów przystąpi do Finału Praktycznego na Torze Modlin. Na torze dla wszystkich uczestników zaplanowaliśmy atrakcje rajdowe, off-roadowe, a także moduły bezpiecznej jazdy.

Na zwycięzców oprócz prestiżowego tytuły „Wybitny Wśród Ekspertów” czeka pula nagród o wartości prawie pół miliona złotych, a także SEAT Arona FR 1,5 TSI 150 KM.

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT są
Partnerzy tytularni:Bosch, Castrol, ZF (SACHS, LEMFÖRDER, TRW), MaXgear
Partnerzy główni: Meyle, Febi, Quaro, Continental ContiTech, SKF, Valeo, NK, Schaeffler (LuK, INA, FAG, Ruville), NRF, Rymec, Philips, Textar, Hella, Delphi Technologies
Partnerzy techniczni: NGK, Bilstein, MotulTermin trwania promocji: 1.02–17.08.2019 r.

Szczegóły promocji: www.apexpert.pl.

Źródło: Auto Partner

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również