AS-PL na 10. edycji targów ReMaTec

as-pl rematec 2019 © AS-PL

Udostępnij:

W dniach 23 – 25 czerwca w Centrum RAI Amsterdam odbyła się 10. Edycja targów ReMaTec. Firma AS-PL zaprezentowała swoją ofertę na stoisku nr 08.542. 

Reprezentanci AS-PL odpowiadali na każde pytanie odwiedzających dotyczące zarówno aktualnej oferty, jak i nowości oraz bestsellerów produktowych na holenderskim rynku.Targi w Amsterdamie nie są największym wydarzeniem motoryzacyjnym w Europie, ale to właśnie ich mniejszy rozmiar sprzyja zacieśnianiu więzi biznesowych oraz pozyskiwaniu nowych klientów – tłumaczy Monika Gilis-Siek, Regionalny Dyrektor Handlowy na Europę Zachodnią i Amerykę w AS-PL – Jesteśmy zadowoleni, że mogliśmy wziąć udział w targach w Amsterdamie i liczymy, że kolejna edycja będzie dla nas co najmniej tak udana – podsumowuje Monika Gilis-Siek.

© AS-PL

Jubileuszowa, 10. edycja targów ReMaTec zgromadziła wokół siebie wielu ekspertów w zakresie regeneracji. Podczas tegorocznego wydarzenia można było zobaczyć 75 firm z całego świata, które dostarczają produkty do globalnego przemysłu samochodów osobowych i dostawczych.Kolejna, 11. Edycja targów ReMaTec odbędzie się w dniach 22-24 czerwca 2021 roku.

Źródło: AS-PL

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również