AS-PL na ProfiAuto Show

© AS-PL

Udostępnij:

W dniach 8–9 czerwca br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się 16. edycja targów ProfiAuto Show organizowanych przez firmę Moto-Profil. Wśród wystawców będzie można znaleźć firmę AS-PL.

Uczestnicy targów będą mieli okazję zobaczyć najważniejszych wystawców z branży motoryzacyjnej, tj. dealerów samochodowych, producentów części motoryzacyjnych, akcesoriów oraz wyposażenia warsztatów. Wystawcy oprócz pokazania oferty, zachęcać będą także do odwiedzenia swojego stoiska poprzez różne atrakcje i konkursy.Nie inaczej będzie na stoisku AS-PL pod numerem 70, na którym czekać będą ciekawe atrakcje i super nagrody. Uczestnicy sprawdzą swoją wiedzę o motoryzacji w quizie oraz wezmą udział w niezwykłym rajdzie samochodowym napędzanym przez… rowery.

ProfiAuto Show to jedna z najważniejszych imprez motoryzacyjnych w Polsce, która co roku gromadzi wielu pasjonatów motoryzacji. Ostatnia edycja targów na 20 tys. m2 powierzchni wystawienniczej zgromadziła 150 najważniejszych wystawców w branży motoryzacyjnej i 40 tys. odwiedzających.

AS-PL Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem ze 100% polskim kapitałem. Firma założona została w 1992 w Gdańsku jako Auto-Starter – Kaszubowska Danuta. Spółka obecnie zatrudnia ponad 280 wykwalifikowanych pracowników. AS-PL współpracuje z dystrybutorami oraz hurtownikami części zamiennych z całego świata w obszarze rynku aftermarket, czyli dystrybucji części zamiennych i akcesoriów do pojazdów.

Marka własna AS

Katalog produktów spółki obejmuje około 17000 pozycji, odpowiadających blisko 250 000 numerów referencyjnych. W ofercie znajdują się części i podzespoły do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych, jednostek pływających i motocykli. Asortyment podzielony został na trzy linie produktowe:

  • Economy Line - linia produktów dedykowana dla osób poszukujących jakości za rozsądną cenę.
  • Standard Line - wiodąca linia produktowa marki AS, dedykowana dla szerokiego grona odbiorców. Jest to rozwiązanie dla Klientów szukających wysokiej jakości, niezawodności oraz konkurencyjnych cen.
  • Premium Line - propozycja skierowana dla Klientów poszukujących najwyższej jakości wyrobów. Składają się na nią zarówno produkty pochodzące od światowej klasy producentów OEM, jak i wyselekcjonowane produkty marki AS.

Wszystkie alternatory oraz rozruszniki oferowane przez spółkę, testowane są na specjalistycznych maszynach, a wyniki testów dołączane do oferowanych produktów. Atrakcyjna oferta handlowa AS-PL Sp. z o.o. sprawia, że klienci cieszą się swobodnym dostępem do produktów dedykowanych wszystkim typom pojazdów, w tym z systemem Start/Stop oraz o dużym zapotrzebowaniu na energię elektryczną.Katalog on-line

Chcąc zaspokoić potrzeby i oczekiwania klientów, AS-PL stworzył elektroniczny katalog internetowy umożliwiający łatwe i szybkie wyszukiwanie potrzebnych części, który dostępny jest w trybie on-line pod adresem: as-catalog.com oraz na witrynie internetowej spółki. W trosce o środowisko naturalne spółka zrezygnowała z katalogów w wersji drukowanej. Dostępna jest specjalistyczna aplikacja AS, ułatwiająca dobór odpowiednich komponentów. Można pobrać ją w sklepach Google Play™ i App Store®. Marka „AS” dostępna jest również w katalogu TecDoc™.

Nowe kierunki rozwoju

W październiku 2018 roku otwarto nową siedzibę Działu Handlowego oraz Magazynu w Panattoni Park Gdańsk. Dodatkowo w sierpniu br. weszła w życie decyzja certyfikacyjna o pozytywnym wyniku kontroli oceniającej wdrożenie certyfikatu ISO 9001:2015. W listopadzie 2017 roku AS-PL Sp. z o.o. podpisała umowę o współpracy z NEXUS Automotive Central Europe (N!ACE), regionalnym reprezentantem międzynarodowej grupy zakupowej Nexus Automotive International (N!AI). NEXUS Automotive Central Europe (N!ACE) jest regionalnym przedstawicielem NEXUS Automotive International SA (N!AI), dynamicznie rozwijającej się globalnej grupy motoryzacyjnej. W skład N!ACE wchodzi obecnie kilkunastu członków z Polski, Litwy, Ukrainy, Rosji, Czech, Słowacji. Jednym z najważniejszych zadań N!ACE jest wzrost konkurencyjności i rozwój sieci partnerskiej na rynku Europy Centralnej.

Dynamiczny rozwój firmy przyczynił się do powołania w 2017 roku nowej spółki o nazwie AS-PL UK Ltd. działającej na rynku brytyjskim. Pod koniec ubiegłego roku nowo powstała Spółka została certyfikowanym członkiem federacji IAAF (The Independent Automotive Aftermarket Federation), która jest odpowiednikiem polskiego SDCM (Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych) na rynku brytyjskim. W 2018 roku produkty firmy znalazły się także w prestiżowym brytyjskim katalogu produktów MAM Software Autocat v8.

Źródło: Informacja prasowa AS-PL

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również