Aston Martin zawiesza produkcję we wszystkich fabrykach w Wielkiej Brytanii

Aston Martin logo © Aston Martin

Udostępnij:

Aston Martin potwierdził tymczasowe zawieszenie wszystkich operacji produkcyjnych w swoich brytyjskich zakładach zgodnie z najnowszymi instrukcjami rządu brytyjskiego w sprawie walki z COVID-19. Zawieszenie weszło w życie 24 marca we wszystkich miejscach jednocześnie.

Firma podjęła to trudne, ale właściwe działanie, chcąc w pełni wesprzeć środki rządu Wielkiej Brytanii dotyczące spowolnienia rozprzestrzeniania się COVID-19, a przede wszystkim w celu ochrony zdrowia i bezpieczeństwa pracowników, dostawców i ich rodzin.Okres zawieszenia produkcji jest początkowo planowany do poniedziałku 20 kwietnia 2020 r., Jednak firma będzie kontynuować przegląd sytuacji i będzie starała się wznowić działalność, gdy tylko będzie to uzasadnione.

Dr Andy Palmer, prezes i dyrektor generalny grupy Aston Martin Lagonda, powiedział – Naszym obowiązkiem jest zapewnić, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby wesprzeć wysiłki rządu na rzecz spowolnienia rozprzestrzeniania się COVID-19 w nadchodzących tygodniach. Mam nadzieję i wierzę, że nasza narodowa walka z tym strasznym wirusem zakończy się sukcesem, a gdy tylko będziemy mieli taką możliwość wrócimy do normalnych operacji.

Źródło: Aston Martin

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również