Automechanika Frankfurt uruchamia pierwszy program dla klientów

© Automechanika Frankfurt

Udostępnij:

W dniach od 11 do 15 września 2018 odbędzie się jubileuszowa, 25. edycja najważniejszych targów techniki motoryzacyjnej Automechanika Frankfurt. Po raz pierwszy równolegle z targami opon REIFEN,  które dotychczas były organizowane w Essen. Z tej okazji organizator targów, Messe Frankfurt, postanowił uruchomić specjalny program dla klientów. W tym roku na odwiedzających czeka szereg atrakcyjnych ofert i dodatkowych usług. Klienci handlowi będą mogli też skorzystać z programu wspierającego serwis i naprawę opon.

W kolejnej odsłonie podwójnych targów Automechanika – REIFEN branżyści reprezentujący przemysł motoryzacyjny będą mogli skorzystać z synergii rynkowych i uzupełniającego się asortymentu w niespotykanym dotąd stopniu. – Inwestujemy w opony i przemysł oponiarski, ponieważ jest to segment świetnie pasujący do profilu naszej imprezy. Nowy program Insider to zaproszenie skierowane do przedstawicieli rynku oponiarskiego, aby odkryli niezrównaną gamę produktów dostępnych na targach Automechanika. Z kolei dla przedstawicieli warsztatów program ten to swego rodzaju podziękowanie za niemal 50 lat lojalności. Niezmiernie cieszy nas, że wspólnie będziemy świętować ten 25 jubileusz – powiedział Olaf Mußhoff, dyrektor targów Automechanika Frankfurt.


Wszyscy klienci, którzy zdecydują się na uczestnictwo w programie na czas targów otrzymają dostęp do specjalnego pakietu usług, który obejmuje między innymi darmowy wstęp na targi Automechanika Frankfurt oraz REIFEN każdego dnia, darmowy transport na teren Centrum Wystawienniczego (komunikacją miejską RMV) oraz szatnię. Uczestnicy będą mogli też odpocząć od targowego zgiełku i zaplanować resztę dnia w ekskluzywnym Saloniku, gdzie czeka na nich indywidualna obsługa oraz kupony ze specjalnymi ofertami od wystawców. Ale to nie wszystko. Program obejmuje ponadto zwiedzanie targów z przewodnikiem, aby ułatwić zorientowanie się na terenie wystawowym. Ilość miejsc w programie jest ograniczona i wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie. Warunki i postanowienia programu jak również formularz rejestracyjny dostępne są pod adresem www.automechanika-insider.com. Specjalna wystawa i pokaz na żywo odbędą się w hali 12.

REIFEN zadebiutuje w wyjątkowej pozycji startowej w hali 12.1 – największej i najnowocześniejszej Sali w zachodniej części Centrum Wystawienniczego. Pojawią się tam renomowani producenci opon, między innymi Al Dobowi Group, Balkrishna Industries Limited (BKT), Delticom AG, Linglong Tire, Kyoto Japan Tire, Martins Industries oraz Petlas. Wystawa będzie też obejmować pokrewne tematy, takie jak logistyka oraz wyposażenie magazynu. REIFEN zlokalizowany będzie w bezpośrednim sąsiedztwie działów Body & Paintwork, Classic Cars, Vehicle Care, a także strefy Workshop, która obejmuje  obszar 70 000 m2 na przestrzeni hal 8, 9 i 11, gdzie eksponować się będą uznane niemieckie i międzynarodowe firmy z segmentu wyposażenia i usług warsztatów samochodowych. Żadne inne targi nie oferują równie obszernego zakresu produktów i usług z tych kategorii.


TOP w kategorii
Cennych informacji klientom handlowym dostarczy bez wątpienia specjalny pokaz w hali 12.1, organizowany przez Niemieckie Stowarzyszenie Wyposażenia Warsztatów (ASA), we współpracy z czołowymi spółkami z branży, m.in. Rema Tip Top, Otto Nussbaum, Corghi, Robert Bosch, Snap-on Equipment, Hunter Deutschland, AVL Ditest, Hella Gutmann Solutions, Werbas, Consul i wiele innychand. Podczas pokazu fachowcy z profesjonalnego warsztatu podzielonego na trzy strefy robocze zademonstrują procesy ze spektrum usług serwisu samochodowego, w tym system kontroli ciśnienia w oponach (RDKS), osiowanie kół, badanie luzu przegubu, badanie hamulców, regulacja reflektorów oraz zasady prawidłowego przechowywania opon. Wszystko to będzie prezentowane przy użyciu nowoczesnego sprzętu działającego w sieci aby zapewnić optymalną precyzję i skuteczność. Dodatkiem do widowiska będą codzienne prezentacje na żywo profesjonalnej naprawy opon.

– Jako jedna z firm, które zainicjowały targi Automechanika w 1971, wraz z pozostałymi założycielami z przyjemnością wspieramy jubileuszową edycję tego wyjątkowego wydarzenia. Dział REIFEN stanowi doskonałe uzupełnienie targów we Frankfurcie i mamy nadzieję, że spotka się z zainteresowaniem odwiedzających – oznajmił dyrektor zarządzający asanetwork-GmbH Peter Rehberg, który opracował koncepcję  wspomnianego wyżej specjalnego pokazu.

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również