AUTOPSTENHOJ certyfikuje partnerów handlowych i serwisowych

Pieczęcie AUTOPSTENHOJ © AUTOPSTENHOJ

Udostępnij:

Przemysł motoryzacyjny podlega szybkim zmianom, asortyment pojazdów staje się coraz bardziej wymagający, a wymagania producentów samochodów dotyczące wyposażenia warsztatów odpowiednio rosną. AUTOPSTENHOJ chce sprostać tym wymaganiom, a jednocześnie przestrzegać zaleceń producentów samochodów i ustawodawców. Dlatego firma postanowiła wprowadzić certyfikat lub specjalną pieczęć.

AUTOPSTENHOJ współpracuje z globalną siecią partnerów, która ma własne działy sprzedaży i obsługi klienta. Dba o to, aby partnerzy firmy byli zawsze na bieżąco dzięki regularnym szkoleniom.Pieczęć AUTOPSTENHOJ potwierdza wartość usług partnerów pod względem sprzedaży i technologii. Warunkiem uzyskania tej pieczęci jest regularne uczestnictwo w intensywnych szkoleniach w Akademii AUTOPSTENHOJ. Tam partnerzy uczą się szczegółowej wiedzy technicznej na temat produktów i są odpowiednio certyfikowani.

Okres ważności certyfikatów wynosi 2 lata; dlatego partnerzy są zobowiązani do wysyłania techników serwisowych do Akademii AUTOPSTENHOJ co najmniej co 2 lata.

Dzięki tej wiedzy z pierwszej ręki partnerzy będą zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami i jakością usług na najwyższym poziomie.Źródło: AUTOPSTENHOJ

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategoriiChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również