Nowa strona internetowa AVA Quality Cooling

©

Udostępnij:

Ostatnie lata dla wszystkich pracowników AVA to czas niezwykle wymagający i pełen zmian. Od początku 2017 r. AVA jest częścią grupy Enterex International Limited, spółki notowanej na Taiwan Stock Exchange Taipei i jednego z największych na świecie producentów chłodnic i kondensatorów dla niezależnego, wtórnego rynku motoryzacyjnego (IAM)  oraz dla producentów OEM o rocznych mocach produkcyjnych 5 mln sztuk.W kolejnych krokach firma tworzyła spójną, międzynarodową strukturę firmy. Dzięki integracji oddziałów dystrybucji produktów AVA oraz stworzeniu nowych przedstawicielstw na obszarze Europy Wschodniej udało nam się zbudować pozycję czołowego międzynarodowego producenta i dystrybutora części do układów chłodzenia silników i klimatyzacji do samochodów osobowych, ciężarowych i maszyn roboczych, Dzisiaj AVA Quality Cooling łącznie posiada 7 oddziałów w Holandii, Danii, Anglii, Francji, Austrii, Polsce, Włoszech i Moskwie z biurem handlowym. 

Krokiem podkreślającym zakończenie tego organizacyjnego etapu jest powstanie pod adresem http://www.ava-cooling.com/ nowej, zintegrowanej, globalnej strony internetowej marki AVA Quality Cooling.

Nowa strona dostępna jest w 8 wersjach językowych. W nowoczesnej formie przedstawia linie produktowe oferowane klientom AVA Quality Cooling. Katalog online ułatwia wyszukanie odpowiedniej części w oparciu o numer danego produktu lub rodzaj pojazdu a webshop na ich zamówienie przez zalogowanych klientów. 

Nowa strona powstała, aby oferować wartościowe wsparcie dla dystrybutorów, właścicieli warsztatów i mechaników. Strona ma pozwolić jeszcze lepiej rozwijać relacje z obecnymi i przyszłymi klientami marki AVA Quality Cooling.

Źródło: AVA Quality Cooling

Udostępnij:

Drukuj


TOP w kategoriiaEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również