Nowa strona internetowa AVA Quality Cooling

©

Udostępnij:

Ostatnie lata dla wszystkich pracowników AVA to czas niezwykle wymagający i pełen zmian. Od początku 2017 r. AVA jest częścią grupy Enterex International Limited, spółki notowanej na Taiwan Stock Exchange Taipei i jednego z największych na świecie producentów chłodnic i kondensatorów dla niezależnego, wtórnego rynku motoryzacyjnego (IAM)  oraz dla producentów OEM o rocznych mocach produkcyjnych 5 mln sztuk.

W kolejnych krokach firma tworzyła spójną, międzynarodową strukturę firmy. Dzięki integracji oddziałów dystrybucji produktów AVA oraz stworzeniu nowych przedstawicielstw na obszarze Europy Wschodniej udało nam się zbudować pozycję czołowego międzynarodowego producenta i dystrybutora części do układów chłodzenia silników i klimatyzacji do samochodów osobowych, ciężarowych i maszyn roboczych, Dzisiaj AVA Quality Cooling łącznie posiada 7 oddziałów w Holandii, Danii, Anglii, Francji, Austrii, Polsce, Włoszech i Moskwie z biurem handlowym. 

Krokiem podkreślającym zakończenie tego organizacyjnego etapu jest powstanie pod adresem http://www.ava-cooling.com/ nowej, zintegrowanej, globalnej strony internetowej marki AVA Quality Cooling.

Nowa strona dostępna jest w 8 wersjach językowych. W nowoczesnej formie przedstawia linie produktowe oferowane klientom AVA Quality Cooling. Katalog online ułatwia wyszukanie odpowiedniej części w oparciu o numer danego produktu lub rodzaj pojazdu a webshop na ich zamówienie przez zalogowanych klientów. 

Nowa strona powstała, aby oferować wartościowe wsparcie dla dystrybutorów, właścicieli warsztatów i mechaników. Strona ma pozwolić jeszcze lepiej rozwijać relacje z obecnymi i przyszłymi klientami marki AVA Quality Cooling.

Źródło: AVA Quality CoolingUdostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również